Vene auto - remondimehe hirm? Otsin mõnda, kes ei karda.
#41

kunagi üks külatark rääkis tänapäeval toodetud venetehnikaimede varuosadest, et need tükid, mis seal ukrainas, või kus neid varundatakse, utiili saadetakse, müüakse meil siin tervete pähe maha.
Vasta
#42

(02-09-2013, 22:03 PM)Marko Kirjutas:  Üldiselt Gravity jutt õige, välja arvatud see lihapirukavärk. Nimelt kirjutab algataja seitsmendas postituses, et hinna üle virisemine pole talle isegi mõttesse tulnud.
Ja muidugi sõidavad uunikumidega ka need inimesed, kes pole elu sees käsi õliseks teinud.

Ma ei pidanud konkreetselt teemaalustajat silmas aga pigem keskmist vanema ning "tõrkuva" tehnika omanikku. Raha siiski loetakse.

Eks kindlasti vana aja tehnikaga tegelevaid ettevõtteid jääb väheseks kuna suurt nõudlust pole,paljud remondivad ise. Oskusteave omandamine võtab aega ning kahtlane kui palju see võib tagasi tuua. Ütleme nii,et on ka kasulikumaid suundasid kui spetsialiseeruda GAZ69 remondi peale.
Vasta
#43

rem. töökoda asub jüri külje all,rem. meesteks kolhoosiaegsed rem.mehed,teadmistega mehed,ehku võtab jutule, panen tel. nr.5263034 Meelis Olen sealt ise abi saanud.Kui teised töökojad ei võta jutule,siis tema võtab väljakutse vastu ja saab hakkama.
Vasta
#44

Mulle logistiliselt sobiks Hüüru foorumis läbi jooksnud kohtadest kõige paremini. Kas kellelgi on kogemust - tähtaegadest kinnipidamine, töö kvaliteet jne? Tööks aastaid garaažis seisnud Gaz24 korrastamine (üldhooldus, pidurid jne). Volga foorumit vaadates saab ka suhteliselt lihtsa hooldusega teadmatusest näiteks pidurimansetid paiste ajada. Ootus on see, et meister oleks sellised Volga-spetsiifilised küsimused mõne teise auto peal endale juba selgeks teinud Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne