\"Vana aja asjad. Ühistransport\" ETV-s
#21

Vaatasin kah imelik oli see et ei näind ühtki muhku... Ilusaid almasid oli seal küll ja kopikaid mis mulle väga südamelähedased on.Big Grin
Vasta
#22

millal kordussaade on? Oskab keegi öelda?

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#23

pkuldsaar Kirjutas:millal kordussaade on? Oskab keegi öelda?
Ilmselt mitte nii pea, sest kavas on selle saate juurde märgitud tärn (*), mis peaks tähendama, et saade on kordus.
Loodetavasti hakatakse mõne aja pärast uue ringiga pihta.
Vasta
#24

Täna kell 19.00 ETV jällegi \"Vana aja asjad\", see kord räägitakse korteritest ja majadest.
Vasta
#25

Kui keegi need saated VHS\'i võtab, võiks PM\'iga mulle teatada ja ma paneksin VHS\'id kompusse ja ka saaks DVD\'d põletada soovijatele või siis MPEG2 või 4, vms. formaadis välja anda. Ma ise kahjuks ETV\'d ei näe. Kuid soovijatele saaks vanu filme ja TV klippe konverttida küll, soovijate omadest materjalidest.Raha ei küsi, kuid saate kulud on küll olemas.

Just a man!
Vasta
#26

Pühapäeval jälle eetris \"Vana aja asjad\", see kordseks teemaks on Lapsepõlv, eetris ikka kell 19.00 ETV. Arhiivimaterjalidel tuginev vaatefilmikeste sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960 - 1985, eelkõige selle aja asju. Saade “Lapsepõlv” näitab, millised olid vana aja mänguasjad, mida tegid vana aja lapsed laagrites ja milline oli vana aja näärivana.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne