Mis võll ja mis lublakas? Emmi võll.
#1

Tere!
Jälle siis paluks targemate abi. Võll on pikk 16,5cm ja seest õõnes. Kahtlustan ise mingit motoplokki või väikest mootorit? Asi uus.
[Pilt: 224991516f6f3f_l.jpg]
Teine lublakas on mulle tundmatu aga kahtlustan mootorratast?
[Pilt: 22499155fb4566_l.jpg]

Asjad ka saadaval.....
Tänan!
Vasta
#2

Tsiklid on jah ühed kahtlased riistad, mina kahtlustaks ka võlli mootorratta käigukasti sobivat, nuutide otsa sobiks vast mingid kettad ja võlli õõnsuses võiks mingi suruvarras liikuda? Kas kiilupesa ka võllil sees?
Ehk läheks ksf! Armexi suure rohelise EMMi sisse kuhugi?
Vasta
#3

EMMil ju 4 käiku,sellel võllil aga kolm hammakat.Mul käsikäikudega kasti võll riiulis, homme võin vaadata lähemalt
Vasta
#4

Paha lugu jah! Aga las Toomas ise seletab, kuhu 4-s hammasratas kadus?
Vasta
#5

(25-06-2013, 21:09 PM)kass Kirjutas:  Paha lugu jah! Aga las Toomas ise seletab, kuhu 4-s hammasratas kadus?
Kiilusoon on täitsa olemas ja tegelt võtsin seda,mida oli.....Wink
Vasta
#6

Nojah, kui Toomas pole hammasratast ja kiilu võtnud - ju siis ongi 3-käigulise EMMi oma, vb pole ka rohelise EMMi jagu. Rolleyes
Vasta
#7

Millised EMMid kolme käiguga olid?Vatasin täna enda võlli ja miskipärast tundub,et puudu olev hammakas eraldi võllile pressitud.
Vasta
#8

Oi jah! Ei ole Teiega kerge mitte! Kolme käiguga M-id olid näiteks M1A, M1M, M103 ja siis veel sellised EMMid, millel see sama 4-s hammasratas käigukasti vedava (siduri)võllilt puudu on. Käib poolkuu kiiluga sinna võllile. Igaks juhuks veel lisan, et pole kunagi ühegi EMMi käigukasti lahti võtnud ega ole mul ka kusagil riiulis ühtegi analoogset võlli.
Vasta
#9

Pildil olev võll peaks olema käsikäikudega kastis ja ilmselt dnepraalile ei sobi kuna siduri varda pikkused erinevad.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#10

Jah, Dneprilastel peaks sinna vist veel 5-s ratas ka võllile mahtuma.
Vasta
#11

(26-06-2013, 18:37 PM)kass Kirjutas:  Oi jah! Ei ole Teiega kerge mitte! Kolme käiguga M-id olid näiteks M1A, M1M, M103

Ei saa kuidagi rahu.googeldasin nende markidega ja esimesele annab automaate,teine vanad tsiklid tava mootoriga ja kolmas tankid.Too võll ju pokser mootoriga tsiklile ja minu teada pokserid algasid m-72 ja ülespoole.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=26439 see ju ka M1M,aga tava mootor.
Vasta
#12

Tohho pele, ma arvasin, et "pokser" on ka üsna "tava mootor", aga olgu, tegin nalja, olen nimelt enda arvates kõva naljamees, anna andeks ja ära rohkem googelda!
Vasta
#13

See teine vigur meenutab kangesti tsikli roolileevendit.    
Vasta
#14

Rooli tõugeteleevendit, jah meenutab küll. Ka NSU-del ja igasygy muudel DKW-del ju sarnased asjad küljes on, aga ega vist Toomase tükk seda pole. Selle pildi järgi peab ka kindla peale minema, st asi tuttav olema, selle järgi midagi tuletada on raske. Kas ava on ikka ühtlaselt ringikujulise ristlõikega?
Vasta
#15

Ava on täiesti ümmargune ja leevendaja on see kindlasti,sest näha on kulumisjälgi.... Suuruse kohta ütleks nii,et suurem,kui IZ-350 oma.
Vasta
#16

No ju siis on Teil Heikiga jälle õigus, vb on ka jälle 4-käigulise rohelise emmi küljest, dempferi seest, nagu õpetatud venelased ütlevad, hargivahe laiaks loksutadud ja puha, Dnepri oma vist küll ei ole, need külgmised "nõksud" vist neil ei käinud?
Vasta
#17

EMMi oma see küll pole,pildil k-750 sama detail.olemas ka planeta 73a oma,aga mitte ei viitsi lammutama minna.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne