Positiivsed nähtused.
#1

Seoses Uunikute talveralliga olen leidnud, et sellised üritused on ikka elu edasiviiv jõud ... juba mitu persooni on oma aastaid seisnud autod kurjaks ajanud ja teevad kibekiirelt pisiparandusi, et rallile saaks tulla Wink))

Dad@rahul
Vasta
#2

hakkan nädalavahetusel kleepekaid joonistama Cool
Vasta
#3

sorry vales kohas küsimast, aga kuhu ja kuidas sa neid kleepse joonistad? mis sul on mingi kleepsu paber we?

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#4

Mina teen klepse tavaliselt niimoodi:
a)\"joonistan\" kas CorelDraws või Adobe Ilustratoris vektrofaili valmis. Siis võtan sobivat värvi vinüülkleebise ja lõikan sellest lõikusplotteriga välja. Ja nii kiht-kihilt iga värv...
b) kui tegu on kas pildi või liiga keerulise kujundusega siis tuleb kleps trükiplotteriga kas valgele või läbipaistvale kleebisele trükkida ja kontuuri mööda välja lõigata...



Vasta
#5

Tore küll aga minu põrnikas on täiesti ehtimata. Kuidas saaks neid (talve)ralli teemalisi kleepsusid a`la historic rally jne.

PS. auto on mul must (heledad kleepsud sobiksid heaste)
Vasta
#6

Nagu ma aru sain, siis ralli ametliku klepsu ja stardinumbri peaks saama ralli korraldajatelt.
Aga kui osalejatel tekib tahtmist oma maitse järgi autot ennem seda ajastukohaste kirjade ja sümboolikaga ehtida siis selle koha pealt saan küll aidata. Ärge seda ainult palun viimasele rallieelsele päevale jätke...
Vasta
#7

Osalemissümboolika ja ralli numbri saab jah kohapealt, lisaks neid ei tehta ja suveniirina ei müüa.

Dad.
Vasta
#8

muu hulgas :lol

[Pilt: sirm3.JPG]
Vasta
#9

Jah, liigutama pani küll, aga 2 nädalaga ikka imet ei tee Sad
Võibolla järgmisel aastal...
Samas ma vaatasin mõned nädalad tagasi Travel Channelist saadet mõne aasta eest toimunud Peking-Pariisi mälestusvõidusõidust, sellistel üritustel osalejate ees tekib küll tohutu aukartus. Enamik autosid on 50ndatest, sõidetakse mingitel väga kahtlases korras mägiteedel, kui midagi juhtub, pole märkimisväärset tehnilist abi, varuosi jms kuskilt võtta, mis kaasas see kaasas ja kui midagi tõsisemat juhtub jääb sõit katki tuhandete kilomeetrite kaugusel kodust... Võrdluseks võiks tuua näiteks rollingute sekeldused, neil oli tänapäevaste tippklassi maasturitegagi jama küll ja küll.
Ainult (auto)hulludele :wow
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne