Druzba mootor võrrile ?
#21

kes see kurat paneks rollerile druzba või urali mootori ?
Vasta
#22

ma tean ühte seppa kes tegi invakärust+ratta esiosast traiki....ja druzba mootor vedas. kohapeal pani käima ja puha...55-60 jooksis välja.Smile

Cool
Vasta
#23

sry...ratastoolist+ratta esiosastWink

Cool
Vasta
#24

infoks neile, kes võibolla veel ei tea: oma postitusi saab parandada (EDIT-nupuga).
Vasta
#25

Pane parem soomekelgu peale.:yes
Vasta
#26

minu tuttav pani druzba mootori mopeedi raamile, käima saab lükkamisega ja päris hästi liigub

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rando
minu tuttav pani druzba mootori mopeedi raamile, käima saab lükkamisega ja päris hästi liigub

kuule rando..ega sul ei ole mõnda pilti või näpunäidet, kuidas ta selle mootori sinna pani...et kuidas ta ülekande tegi..ja et käima saab lükates...mis valemiga??????...kas ta keevitas siduri kinni?????
Vasta
#28

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: munk
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rando
minu tuttav pani druzba mootori mopeedi raamile, käima saab lükkamisega ja päris hästi liigub

kuule rando..ega sul ei ole mõnda pilti või näpunäidet, kuidas ta selle mootori sinna pani...et kuidas ta ülekande tegi..ja et käima saab lükates...mis valemiga??????...kas ta keevitas siduri kinni?????

siduri keevitamise kohta ei oska midagi öelda, pilti ka pole, aga mootor on umbes samas asendis mis seal eelmise joonise pealgi, druzba mootorikinnitustel on rauast pikendused ja need on raami külge kinni keevitatud, käima ongi halb lükata, sest mootor veab koguaeg kaasa

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#29


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: rando


siduri keevitamise kohta ei oska midagi öelda, käima ongi halb lükata, sest mootor veab koguaeg kaasa



siis on sidur kinni keevitatud!
Vasta
#30

Tsitaat:Tjah põhimõtteliselt ju ei tohiks tulla ,sest Druþba on ju mõeldud mootorsaena ja töötab igas asendis:keersilm isegi silinder allapoole, kuigi seda poosi töötava saega väga raske saavutada
no urali saagi küll küljepeale keerata ei saa, karpa on lolli peaga nii tehtud, selleasemel saab uralil ketti 90 kraadi keerata

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#31

mopeedur Kirjutas:
Tsitaat:Tjah põhimõtteliselt ju ei tohiks tulla ,sest Druþba on ju mõeldud mootorsaena ja töötab igas asendis:keersilm isegi silinder allapoole, kuigi seda poosi töötava saega väga raske saavutada
no urali saagi küll küljepeale keerata ei saa, karpa on lolli peaga nii tehtud, selleasemel saab uralil ketti 90 kraadi keerata

Aga Družbaga on küll nii ,et nii kuis on nii ka töötab, ise järgi proovitud saega...

MArek
Vasta
#32

mis m6ttes et kuis on nii ka töötab
Vasta
#33

ma ei saa aru mis mettes et kuis un kas sa mõtled mis aasendis w
Vasta
#34

asendis jah, et saab igatipidi keerata aga välja ei sure..

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#35

ehhe ma teen delta raamile panen druzba mootori peal ja vaatan mis välja tuleb
Vasta
#36

panin k aenda minile raamile,uue truzba mootori,mis polnud kordai töötanud,kuid max kiirus oli 40,sest taga suur hammakas,aga kui panete siis karpar vahetage ära,sest kui sain endale pelarusi käivitus mootoi karpari läks 75 välja,kuid võtsin mootori maha,sest pena võttis palju,mootor müüa 500(ikkagi uus mootor)
Vasta
#37

enne tuleks mõelda sellele ka et kui sa reduktori teistpidi paned siis hakkab ratas tagurpidi sõitam... aga jah kui tahad tagurada siis jah
tuleb panna taguratas lihtsalt teistpidi
www.pilt.ee/enta
harrytotter@hot.ee
myyn seda
Vasta
#38

Kas selle sidur on kokku keevitatud? ja kas saab sellega ka pikemaid vahemaid sõita(et ei kuumene kuidagi yle või sureb licalt välja) ja kas käimatõmbamisel on probleeme nagu siin teised räägivad et pead druzba kuskile pakule panema et tööle lääks.
Vasta
#39

ehitan ka hetkel sellist masinat saate ehk mõne pildi üles panna või midagiToungue
Vasta
#40

Hakkasin ka endale druzba mootoriga võrri ehitama, mootorist ja raamist tulevad pildid järgmisel postitusel.

Fiat 127 0.9l
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne