Ise ei tohi enam autot lammutada.
(25-08-2017, 19:56 PM)nustu826 Kirjutas:
(14-08-2017, 13:07 PM)hulgus Kirjutas: Oled Sa proovinud ilma dokumentideta ja Kuusakoskisse, mistahes autot meenutavas olekus?

Viisin sama teemaga oma vana Sierra kunagi ära.
... Oled Sa sama viimasel aastal proovinud?
Vasta
See kevad sai viidud tükeldatud väikebussi kere, mis lõigatud max. 1.5x1x1 m tükkideks. Osta.ee-st hulga aega tagasi varuosadeks ostetud ja dokumendid ammu pankrotistunud firma nimel.
Masintikkimine särkidele-värkidele. Logod ja reklaam riietusel, logodega põrandamatid autodesse jne...
Vasta
Miks selle üle lehekülgede kaupa vaielda vaja, selgesti on siin mängus tavaline inimfaktor - kuhugi saab viia vaid koos papritega, kuskil on savi. 
Olen viinud mölemas variandis muretult paari viimase aasta sees.
Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
(26-08-2017, 08:59 AM)90Deville Kirjutas: Miks selle üle lehekülgede kaupa vaielda vaja, selgesti on siin mängus tavaline inimfaktor - kuhugi saab viia vaid koos papritega, kuskil on savi. 

Ja öleneb sellest kuidas inimestega suhelda oskad Big Grin
Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
(26-08-2017, 08:59 AM)90Deville Kirjutas: Miks selle üle lehekülgede kaupa vaielda vaja, selgesti on siin mängus tavaline inimfaktor - kuhugi saab viia vaid koos papritega, kuskil on savi. 
Minu vahemärkus oli mõeldud toetamaks Marko eelnevat seisukohta: Kirjutagem siin sellest, mis on ametlik ja seadust mööda. Maailmas on paljutki, mis joont mööda ei käi ja pole mõtet kaevu sülitada, kui ...
Vasta
Sai viidud BMW suve algul kuusakoskisse
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne