Ise ei tohi enam autot lammutada.
(14-09-2018, 12:00 PM)speedsta Kirjutas: Sõbral tekkis küsimus, kuidas realiseerida autoromu. Omanik (pereliige) juba aastaid surnud, auto vanas registris, pabereid ka vist enam pole. Millised on võimalused romu utiliseerida, et ei peaks bürokraatiaga ennast lolliks ajama, MNT-st olla saanud 3 erinevat vastust, mida teha. Variant auto tükeldada ja realiseerida koos ülejäänud metalliga?

Too auto minu juurde ja unusta selle olemasolu ära Big Grin
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
(14-09-2018, 12:26 PM)viplala Kirjutas:
(14-09-2018, 12:00 PM)speedsta Kirjutas: Sõbral tekkis küsimus, kuidas realiseerida autoromu. Omanik (pereliige) juba aastaid surnud, auto vanas registris, pabereid ka vist enam pole. Millised on võimalused romu utiliseerida, et ei peaks bürokraatiaga ennast lolliks ajama, MNT-st olla saanud 3 erinevat vastust, mida teha. Variant auto tükeldada ja realiseerida koos ülejäänud metalliga?

Ma ka võtan rõõmuga vastu  Smile
Vasta
Ma olen ennemaltki maininud,et kui kõik seaduslikud variandid on järgi ja läbi proovitud ja abi pole saanud siis tuleb asi lihtsalt südametunnistuse järgi mitteseaduslikult ära teha. Ei pea häbenema! Tore oleks muidugi igalt poolt paber võtta,et oled ikka kõik seaduslikult teinud.....  ja igalt poolt küsinud,uurinud. Kirjalik jälg peaks igale poole maha jääma. Iga keeldumise kohta tuleb paber võtta! Ja siis kui oled kõik nii teinud,ei tohiks ka keegi sinu kui ausa inimese kallale tulla. Big Grin 

T.
Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta
Mis on "vana register" ?
ARK andmebaas ei näita auto olemasolu üldse? Siis koogiks ja valmis!
Ma oma suures ettevaatlikuses kõiki kerejuppe ühte koormasse muidugi ei paneks Smile
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
(14-09-2018, 18:04 PM)klemm Kirjutas:
(14-09-2018, 12:26 PM)viplala Kirjutas:
(14-09-2018, 12:00 PM)speedsta Kirjutas: Sõbral tekkis küsimus, ...

Ma ka võtan rõõmuga vastu  Smile
Ma ka - juppe ikka läheb erinevate projektide jaoks tarvis.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne