K: Kuidas üle elada järgmine päev?
#1

Kõigil tuleb vahest ette pisipisikest napsutamistBig Grin
Küsimus - kuidas inimesed ennast järgmisel päeval turgutavad?
Kas oleks mõttekam otsida abi teadatuntud ravivahenditest (pilsnerist jne.) või pöörduda moodsa meditsiini pooleSmile

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#2

Siukest asja tuleb vahest ikka kõigil ette...
asi peaks ikka olenema tarbitud kraamist.
Abi võib otsida lahjast õllest, limonaadistSmile
kui ka samast asjast, mida sai eelmisel päeval tarbitud...

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#3

ma eeldan, et kysimus seisnes selles, et kuidas söita järgmisel hommikul autoga ilma seadusesilmaga konflikti vötmata Big Grin ja vastan selle nurga alt: endine klassikaaslane gymnaasiumi löpupäevilt söitis hommikul pärast oksendamiseni joomist autoga ja hoidis varuks yhe toore kartuli (selline peopesasuurune) ... ja sattuski aktsiooni köik puhuvad tunnistajaks/osalejaks. kohe kui märkas eesolevaid politseipatrulle, järas ta selle kartuli köige täiega ära ja hoidis kolmandiku mälutud kartulimassist kuni puhumishetkeni suus, tulemuseks oli \"kaine\", kuid enne söitu (15 min enne puhumist) puhus oma alkomeetrisse 1,3 promilli. ise seda moodust kyll proovida ei julge, kuid arvan, et häda korral tasuks yritada, parem ikka kui niisama purjus peaga vahele vöetud saada. lihtsaim viis puhumisest pääseda on lihtsalt silmad lahti hoida ja patrulli märgates muud teed söita.

aga yldiselt ei ole parimat pohmelli ja jääknähtude vältijat kui puhas vesi. öhtul, kui jooma läbi on, enne magama minemist, tuleb tarbida koguseliselt natuke rohkem vett kui sai joodud alkoholi. ommikul on pea selge ja tuju hea.
kui juua vett hommikul, siis on hilja - siis hakkab lagunemata alkohol hoopis uuesti pähe.

natuke huumorisoont ka: kui autos on rohkem inimesi ja politseipatrull sappa vötab ja kinni peab, siis tuleb ruttu juhiiste tyhjaks teha ja politsei kysimusele \"kes söitis?\" vastata, et katus söitis. ja teine vöimalus, et kui kinni peetakse ja alkomeetrisse punase puhud, vastata kysimusele, kui palju te joonud olete: \"kolm päeva\" (vöi neli)

uku
/karsklane pärast erinevaid syndmusi/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#4

joo marineeritud kurgi vedeliku Smile ...väga hästi aitab......minu puhul aitab kylm coca cola Smile
Vasta
#5

Varu omale alkomeeter.

Tilguta klaasi vee hulka nuuskpiiritust, ehk nii pool teelusikatäit (et liiga kange ei tule) ja joo ära. See lahus nullib alkoholi. Tulemuseks vähe kiirem klaarimine. (Üks põhjajoonud uurija õpetas Toungue ).

Joo palju vett ja mine sauna!

Kui ikka vaja sõita, siis parem võta korralik peaparandus (+ mõned õlled tagavaraks) ja telli takso (või maksa mõnele sõbrale, kes autole järgi tuleks). Tuleb tohutult odavam, kui jääda vahele ja närvitseda ning lisaks muude vahejuhtumite võimalused. Smile

Mina eelistaks peaparandamist hoopis nendele kahtlastele väljasõitudele. Smile
Ja kui enne on mitu X vedanud, siis ükskord jääd ikka vahele ja siis see trahv juba on selline, et mõtled: oleks võinud ikka alati takso tellida.
Vasta
#6

Napsu võttes sõita ei kavatsegi - kuigi vanasti sai seda ka tehtudSad
Küsimus kerkis üles täna hommikul kui pärast pisikest pidu tervist parandama asusime. Et igaüks tegi seda omal moel siis tekkis küsimus - milline on ikkagi see kõige õigem viisSmile

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#7

See on individuaalne. Valuvaigistid ja muu aitavad ka hõlpsamalt asja üle elada. Smile

Vererõhku alandavad ja rahustavad ained normaliseerivad olukorda.
Magneesiumipreparaadid on tõhusad! Erandjuhul antakse ju magneesiumisüst.

Nupukas oleks varuda hommikuks keegi hästivarustatud kena meditsiinipersonalinäitsik. Smile Tema oskaks ka midagi soovitada.
Vasta
#8

Kõige parem on enda jaoks leida see piir millest üle on mõttetu minna. See ju puhas asja raiskamine. Mul piir teada ja teisel päeval probleeme pole. Piir võib erinevatel üritustel erinev olla. See sõltub söögist,tegutsemisest/tujust ja paljudest muudest asjaoludest.
Muidugi on pika elu jooksul ka mõned korrad alt vedanud see piir. Siis aitab rohke vee tarbimine. Mida varem seda parem.
Igatsorti \"paikamised\" lõpevad paljudel täbarasti. \"Paik\" kipub liiga suur tulema.
Vasta
#9

Jah, loomulikult vaadake ka kohe alguses, mida joote! Oma autole/tsiklile ka ju mudavett paaki ei pane, ikka midagi paremat! Smile
Vasta
#10

pea parandusest ma ei viitsi eriti tarka juttu ajad , aga seda ütlen küll et purjus peaga ei ole mõtet rooli istuda . mul on endal kurvad kogemused ja sõbral on mul veelgi kurvemadSad

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#11

Päris hästi aitab raske füüsiline töö ja ohtralt vedelikku \"läbi lasta\",ehk siis talveajal lumelabidaga sõbraks saada,ning muul ajal aktiivselt põllutööd teha või puid lõhkuda. Ja kogu selle tegevuse punkt tuleb tingimata panna saunas, kus siis võib ka ühe süütu lahja õlle naha vahele lasta.
Olen ise korduvalt järgi pidanud proovima,kuna tegelen ehitusalal,ning tuleb ette igasuguseid liikusid ,siis järgmisel päeval võtan meelsasti kätte kuvalda,labida või kangi,et teatud vedelikud välja saada.kuna mõttetöö on niikuinii häiritud sellel päeval.


Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#12

Vahetult peale ärkamist oleks soovitav hoida madalat profiili ja kõigepealt lasta vereringel tasakaalustuda! Seejärel püüda meenutada eelnevaid sündmusi ja kui kõik on korras, siis püüda vett (kaevuvett, kurgivett,...) juua ja vajadusel imeväike ðnaps teha. Seejärel võiks plaanida mingit kergemat füüsilist koormustet mitte enda keha ja organismi üle kurnata. Mõttetööd ei ole mõtet eriti arendada, kuna Nobeli preemia jääb sellel päeval niikuinii saavutamatta!

Lumekühveldamine jms. on ka üsna hea idee = vajalik + vajalik (lumevaba pind ja kiirenenud ainevahetus, pohmaka kadu ka).

Saun on tõsiselt hea alternatiiv muudele (v.a. vahel peaparandus väga karmil hommikul).
Vasta
#13

Joo palju (noh,mitte enam alkoholi:lol),raba füüsilist panna ja söö ära sidrun (vöi kaks - maitse ja harjumuse asi):eureka
Vasta
#14

Minu puhul on asi lihtne, et ei oleks vaja võidelda tagajärgedega, tuleb võidelda põhjustega. Eriti veel siis kui juhtiv töö on elulise tähtsusega.

igasugune juhtiv töö, tuleb unustada, nii joogisena, kui ka tõbisena.
Jäävad ära igasugu komplikatsioonid ja südamerahu on tagatud.

soovitas kunagi keegi isehakanud tarkpea, joogisena sõitu minnes klaasitäie diiselkütust ära juua. Ei pidavat lõhnu olema ( Big GrinBig GrinBig Grin ) ja löövat pea kenasti selgeks Big Grin
Ja teine \"tarkpea\" kes oli just napsutanud, haaras sellest kui päästvast õlekõrrest.
Peale esimest paari lonksu oligi mure murtud. Sõitmisega probleeme ei olnud, sest kodanik kallistas peldikus potti ja karjus sinna imeliku häälega.
Veel nädal hiljem vaevasid teda imelikud röhitsused, millest igaüks ta peldikusse viisid ja tema jutu järgi olevat kõik söödavad ja joodavad asjad, ainult \"soljarka\" maitsega.

al, tosin aastat \"valveautojuht


Vasta
#15

Üks vana veokajuht pajatas et sõitnud ta kord Zil-iga jõkke.Ise purjes kui puujumal.Kutsutud miilits välja.Mees pannud lonksu mootoriõli kõrist alla ootamise ajal.Ütles et ei näidand joovet ega midagi.Tea palju selles jutus tõde võis olla....:lol
Pohmelli vastu võitlen ma kurgivedelikuga,morsiga,veega,saunaga,tööd küll ei jaksa eriti teha :duh , ka õllega;uni on ka tõhus vahend.Kõige tõhusam on pidutsedes piiri pidada kummutamisega.Endal kergem hommikul. silks,(vaat kes nüüd räägib):lol
Vasta
#16

Igasuguste asjade söömisega/joomisega alkomeetrit ära ei peta kuna asi mõõdab alkoholi väljahingatavas õhus.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#17

Nasal paistavad siin laialdased kogemused olema Big Grin
Motamehe jutt piirist on muidugi õige, aga see on üks paras eneseleidmine ja eeldab üsna kõva analüüsivõime olemasolu. Kogemused tulevad suuresti abiks Big Grin
Ise eelistan rahulikku, mõnusat, jahedat abimeest- lahjat õlut. Ning eeldatavalt horisontaalasendit. Kuigi töö tõttu on küllalt paljud laupäevahommikud ka puhta aspiriini ja tahtejõu najal üle elatud Smile

Lahe teema Big Grin
Vasta
#18

Kolm ravivahendit on

1. Kraadidega asi - teeb kohe teise inimese, aga probleem jääb ikka üles, järgmiseks päevaks. Nii et ontlikule kodanikule eriti ei sobi

2. jalgrattasõit -- mõõdukas koormus, värskendav tuul, vahelduv miljöö võtavad suht kergesti selgeks

3. Isostari manustamine -- suht hästi taastab organismuse energeetilise disbalansi

Viina on hea juua, aga viina peab oskama juua -- nii et joomisest saadav kasu oleks suurem kahjust. Muidu on see lihtsalt laenamine homse päeva arvelt suure intressiga.
Vasta
#19

Niisiis järgmise suvise kokkutuleku teisel päeval hakkame võrdlema ja testima erinevaid ravivahendeidBig Grin
Peakski tõstatama küsimuse - millal saame kokku?

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#20

Hommikul ärgates ja märgates, et va pohmakas on kallal, tuleb:
1. käia ära dušši all
2. juua ära üks õlu
3. teha naisega üks kähkukas
4. magada veel tunnike
ja pohmakat poleks nagu olnudki...

Vähemalt mul on nii Smile

Ja tööd ei tohi ma küll teha e. läheb hullemaks.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne