Projekt, Jumz 6 AL
#61

Keri nööri rohkem peale, ma kerin kuskil ca 1m jagu nööri peale ja siis läheb kohe.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#62

Järgmist videot ootame me midagi sellist Smile Aga jah, toda kangi ei maksa pärast suure mootori tööle hakkamist enam näppida .
Vasta
#63

(23-08-2013, 08:21 AM)saarrand Kirjutas:  Keri nööri rohkem peale, ma kerin kuskil ca 1m jagu nööri peale ja siis läheb kohe.

ma siiani kerinud kaks tiiru ja siis tõmban, eks homme vaatan kui masina ligi pääsen ja vaja tööle panna.
Vasta
#64

(23-08-2013, 12:10 PM)Buzzet Kirjutas:  Järgmist videot ootame me midagi sellist Smile Aga jah, toda kangi ei maksa pärast suure mootori tööle hakkamist enam näppida .

Elame ja näeme, plaanis oli teha video kui proovisõidu teeks Wink
Vasta
#65

Punni panin ette, õli lasin öösel välja nõrguda, vesi ja uus õli sisse ja tööle, kokkuvõteks Jumz garaaži ära "talvekotta" Rolleyes Sry, et suur pilt tuli, eitea miks nii Wink[Pilt: 70ke.JPG]
Vasta
#66

Sooviti saada et ühest tõmbest kutsikas tööle? Siin see siis onToungue Jumziga on hetkel sellised lood et veetorud ja tihendid tuleb arvadavasti uued teha, seal kus kütusefilter on, seal taga oli näha plokis väike pragu kust õrnalt vett tuli välja, soojendusradika võtsin kah välja ära, hetkel ei tea kas panen tgsi või mitte. kui panen siis vaja kabiin ära soojustada et kasutada seda saaks üldse, mootor tuleb ka lahti teha ikka, kuna uus õli segunes ka veega kokku ikkaSad
Vasta
#67

Nuh, pikad pimedad sügis-talveõhtud on ees ja hea garaazis nokitseda. Endal plaanis T-40 mootor pulkadeks võtta ja uued hülsid-kolvid paigaldada.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#68

Loll küsimus aga kas see Jumzi soojendusradikas kabiinis on nagu GAZ 51l või erinev?


Vasta
#69

(26-08-2013, 11:14 AM)saarrand Kirjutas:  Nuh, pikad pimedad sügis-talveõhtud on ees ja hea garaazis nokitseda. Endal plaanis T-40 mootor pulkadeks võtta ja uued hülsid-kolvid paigaldada.

Eks ta nii on, hetkel ainult võimalik nädalavahetustel olla ta kõrval, oma kodus oleks veel vaja Gaz 52 kabiin korda teha ja siis 53le ümber tõsta, aga arvadavasti sinnani ei jõua kuna kooliaeg tuleb lähemale igapäevWink
Vasta
#70

Suure tõenäosusega võid selle mootoriploki minama visata...

Korralikke D-65 plokke on pidevalt müügis... Leidun ka terveid mootoreid.
Kuidas plokikaan muidu välisel vaatlusel tundub?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#71

(28-08-2013, 13:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Suure tõenäosusega võid selle mootoriploki minama visata...

Korralikke D-65 plokke on pidevalt müügis... Leidun ka terveid mootoreid.
Kuidas plokikaan muidu välisel vaatlusel tundub?

Ma seda minema viskamist hetkel ei mõtle, ehk pole nii hull veelWink

Üht tean kes müüb uut mootorit, aga eks näha. Tundus nagu korras olevat.
Vasta
#72

(28-08-2013, 15:14 PM)Matuu Kirjutas:  
(28-08-2013, 13:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Suure tõenäosusega võid selle mootoriploki minama visata...

Korralikke D-65 plokke on pidevalt müügis... Leidun ka terveid mootoreid.
Kuidas plokikaan muidu välisel vaatlusel tundub?

Ma seda minema viskamist hetkel ei mõtle, ehk pole nii hull veelWink

Üht tean kes müüb uut mootorit, aga eks näha. Tundus nagu korras olevat.

Ilselt on plokis õli kanali ja veesärgi vahel pragu ja sealt see vesi õlisse lähebki. Ploki võid vanaraua kokkuostu viia.
Vasta
#73

Eks seda me saame teada kui ma lahti hakkan teda lammutamaRolleyes Õlirõhk igatahes mootoril hea nagu peabWink
Vasta
#74

Selle kollalase vesiemultsiooniga kipub kergelt saalesid ringi tõmbama.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#75

(28-08-2013, 18:38 PM)mlsluik Kirjutas:  Selle kollalase vesiemultsiooniga kipub kergelt saalesid ringi tõmbama.
Selge
Vasta
#76

Vee saab välja keeta. Kui see ikka vesi on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#77

Täna siis saab üle pikka aja Jumzi kallale jälle, tuleb siis mootori lahti tegemine ette Rolleyes
Vasta
#78

Sai siis täna ploki kinnitusmutrid lahti tehtud et näha mis seal all toimub, lahti ma teda eriti ei saanud kuna oli õunamahla tegemine kah käsilWink Proovisin oma jõuga ploki tõsta aga ütles et ma ei hakka oma selga sellega piinama, kui raske too on umbes? Big Grin Hetkel jäi plokk seisa mul et paar puu pilbast sai vahele pandud ja järgmine nädal uue hooga siis Rolleyes
[img][Pilt: iewp.jpg] [Pilt: vem5.jpg] [Pilt: j28s.jpg][/img]
Vasta
#79

tundub, et sa mõtled plokikaant, too on käejärgi nii umbes 40+-10kg.
Kõigeparem käsitsi maha võttes astuda poolraamide peale ja siis vaikselt tikkpoltidele tõsta, hiljem kahekesi sealt lauale tõsta, või kusiganes sa selle kallal toimetama hakkad. Üks igane kehv tükk, kuskilt pole kinni hakata, kui vaja maha või peale panna Smile
Vasta
#80

Praegu sa oled eemaldamas plokikaant. Ta selline ebamugavalt raske jumpstükk on, lihtsam on kahekesi tegutseda. Sulle hädavajalik mootoriplokk: http://www.soov.ee/idavirumaa/Jumz_mooto...w=3&last=1

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne