Internetivärav
#1

Tahaks saada vastust paarile küsimusele

Millist interneti väravat/avalehte te kasutate ja kas olete sellega rahul.

Millised lingid võiksid seal olemata olla ja mida peaks juures olema, milliseid linke kõige tihedamini kasutate?

Vasta
#2

eks ikka neti.ee tuleb kõige esimesena lahti.
see lihtsalt kiiresti ette laeb ja seal palju valikuvõimalusi.... väga tihti ka otsingu pärast Smile
Vasta
#3

Harjumusest neti.ee, kuigi võiks midagi muud olla. Oli vahepeal automoto.ee Smile

Ja google või altavista toolbar on kiire otsingu jaoks! Smile
Vasta
#4

Minulgi oli neti,kuid hiljuti panin uno.ee,see on väga põhjalik ja mitmekülgne lehekülg.Kuigi,nagu Svenson kunagi ütles,miks mitte automoto?(mul endal on automoto \'\'lemmikute\'\' nimekirjas kõige esimene:bounce)
Vasta
#5

Pikemat aega on mul olnud avalehelks neti.ee. Miks? Kuna sealt leian kiiresti tee linkideni, mida vajan. Samuti on seal ka mugav otsingumootor Toungue
Vasta
#6

Mul on jäänud mail.ee sellest ajast saati, kui läksin Outlooki peale üle. Muutsin ära just netiks, lihtne ja kiire.
EPA: Ega keegi ei tea, kuidas lahti saada mõttetutest ribast, mis end internet exploreri külge haagib ja iga kord end ilmutab. Üks näide on searchbar, kuigi ometeada ei ole miskit lasknud internetist alla tõmmata. Nortoniga ei saanud eemaldada ja ka adaware ei kõrvaldanud seda, kuigi põhimõtteliselt võiks...
Ilmselt on kuskil kaust temp vms, kuhu see r....k end salvestanud on. Otsisin, kuid ei leidnud. Noh, meie moderaatorid-häkkerid, ehk oskate aidata?
Vasta
#7

Endal on sest ajast,kui kodus Internetiühendus sees,Delfi.Saab koheselt uudistele pilgu peale heita.Ülejäänud staffi saab kergelt Favoritesi alt kätteSmile
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: heilo
Mul on jäänud mail.ee sellest ajast saati, kui läksin Outlooki peale üle. Muutsin ära just netiks, lihtne ja kiire.
EPA: Ega keegi ei tea, kuidas lahti saada mõttetutest ribast, mis end internet exploreri külge haagib ja iga kord end ilmutab. Üks näide on searchbar, kuigi ometeada ei ole miskit lasknud internetist alla tõmmata. Nortoniga ei saanud eemaldada ja ka adaware ei kõrvaldanud seda, kuigi põhimõtteliselt võiks...
Ilmselt on kuskil kaust temp vms, kuhu see r....k end salvestanud on. Otsisin, kuid ei leidnud. Noh, meie moderaatorid-häkkerid, ehk oskate aidata?

Seda saab üldiselt eemaldada IEga ise.
Võta ülemisest menüüst View > Toolbars > ning eemalda linnuke searchbari eest

Nii ta vähemalt ei ilmuta end iga kord, kui IE käivitad.
Vasta
#9

To: heilo- mul omal sama jama,kui sellel searchbaril parem hiireklõps teha,saab ta tekkinud menüü kaudu ära kaotada (seda teadsid sa kindlasti isegi) aga päris lahti polegi saanud sellest.
Vasta
#10

tihti kasutatakse blanki ka ehk tühi leht
Vasta
#11

Jah, linnuke on tore asi, kuid selle puhul ilmub see riba tagasi isegi siis, kui lähed järgmisele lehele. Seega erilist sorti kangekaelne vennike. Ei tahaks proovimise teel kõike IE-ga seonduvat maha tõmmata, et äkki juhtub ka see riba seal olema. Java mootorid ja muu vajalik on ka sealhulgas ja neist ei taha ilma jääda, esialgu. Nime järgi seda jura arvutist leida on ilmvõimatu, kes teab, mis nimega ta end kuhugi on toppinud.
Vasta
#12

mul on kyll www.delfi.ee ....ma ei mõista miks kellegil pole yldse mingit uudiste lehekylge pandud interneti värava leheks :???
Vasta
#13

olen nii mõnelegi ise arvutisse esilehe valmistanud, mis arvutis sees ja ka offline-i ajal töötab, lihtne linglieht enamkasutatavatest linkidest, siis on ühe klõpsu kaugusel kõik vajaolevad lingid ja kasutajal meelepärane kujundus jms. ise kasutan neti.ee-d
Vasta
#14

Avaleht on neti.ee, aga kuna ma käin tavaliselt internetis Ok.ee winkliendiga, siis seal on avaleheks Ok.ee
Vasta
#15

Nali naljaks, nüüd kuulub see ka otseselt teema alla. Minu avaleheks on mingi krdi
mysearch, mille kallis piraatriba iga kord ära muudab, kui explorer uuesti lahti teha.
Asi on ikka väga kurjaks ära muutunud :mad::mad::mad::mad::mad:
Vasta
#16

sa võid ju tõmmata siukse asja nagu spybot mis igasuguse jama ära koristab..
Vasta
#17

Lõpuks sain lahti sellest sinisest ribast.
Kahjuks Spybot ei aidanud.
Kellel oli selle ribaga probleeme, siis
sellelt aadressilt saab abi http://mysearchnow.com/help.html#toolbar
. Seal olemas vastav uninstall programm.
Olge terved!
Vasta
#18

Kuulun Korgitsaga ühte kampa, uudised ennekõike!:smug
Vasta
#19

neti.ee on ei nõua resursse Smile erilisi näiteks kui inimene omab dial-upi ja see linkide ligipääs ka.Kusjuures ise kasutaks ka delfit aga kuna arvuti taga käivad vahest inimesed, kes midagi ei mõika ja satuvad pabinasse kui neti.ee-d pole
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne