Volhonskaja Versta 2013 ja ksf! Armex
#21

Jah, kurvaks teevad need kassi vastased meeleolud, mis siin foorumis viimasel ajal on hakanud levima! Sad Kass valetab, kass on mõttetu loll ja tema teemad on üks suur nali, mis pealegi ei tule südamest...kõik valitsejad ja kassid on lollid, koerad on mõtlevad olendid jne
Mina neid Teie nö "arvamusi" paraku ei jaga, aga ma teen neist oma(d) järeldused, Te ei tunne mind veel aga saate tundma, ja halvast küljest, kusjuures!
Vasta
#22

kassikene nali on nali kes ütles et ....... mina mitte,ära kurda oma rasket elu.Katsu olla nagu ütlnsuvad pärismehed.Elu on elamiseks mitte kurtmiseks mõtle sellele ja tule FN iga võistlus stardirajale.
Vasta
#23

(18-08-2013, 22:07 PM)kass Kirjutas:  Te ei tunne mind veel aga saate tundma, ja halvast küljest, kusjuures!


Jajah, klassikute tsiteerimisel peab ka ettevaatlik olema, leitnant Dub on aastakümneid naerualune olnud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

sm. KASS
Ära ole kurb ja pea meeles vanasõna:" Ega nimi meest riku, kui mees ise teist täis ei s...tu!"
Vasta
#25

Järjest hullemaks läheb! Sad Targem annab järele - nii et lõpetage kohe ära ja jätke olla, viimast korda hoiatan!
Vasta
#26

Ei no nüüd tahaks juba kuulda,näha mis edasi saab.
Vasta
#27

Vanasti, kui kassid liiga kõvasti kräunuma hakkasid, eriti keset ööd, visati neid avatud aknast ettejuhtuva asjaga. Traditsiooniliselt kõlas plekkämbri kukkumine ja kõva kräun Wink

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#28

Ilmselt tuleb auväärt ksf kass moderaatoriks teha, enne vist koerustükid siin foorumis ikka ära ei lõpe. Smile
Vasta
#29

(19-08-2013, 21:23 PM)svenson Kirjutas:  Ilmselt tuleb auväärt ksf kass moderaatoriks teha, enne vist koerustükid siin foorumis ikka ära ei lõpe. Smile

Cool Cool Cool
No näete, mind toetatakse kõige kõrgemal tasemel! (selle lgp! ksf! Svensoni tabava mõttetera ma prindin välja 3-s eksemplaris ja riputan vajalikesse kohtadesse!)
Naiivse romantikuna ma muidugi lootsin ja unistasin, et headuse jõud võidavad ja õiglus siin foorumis seatakse jalule, pessimistina siiski veidi kahtlesin, et see nii kiirelt teoks saab.
Nii, Armexile ja sellele teisele miilitsale - 3 toimkonda väljaspool järjekorda! Lisaks peavad tegema 2 peale uue teema, millesse iga päev kumbki teeb kolm postitust - suurete tähtedega kirjutab Armexi varasemalt siin foorumis korduvalt avaldatud aksioomi - "Kass on tegija!" Cool
Mõtlesin siin ka tükk aega, mida teha Belovi nimelise karikaga? Aga mina pole nagu mõni teine siin, et kuulsaks saades unustab vanad sõbrad...las karikas jääb esialgu veel Armexi kätte, ehk parandab end ja ei tulegi seda talt ära võtta? Katseajaga nö esialgu. Muidugi, kui keegi leiab, et siin asju liiga siidikinnastes aetekse ja vanu semusid poputatakse, siis andeke privasse märku, katsun olla igati objektiivne ja tulla rahva soovidele vastu!
Aga kahju, et asjalikud vanatehnika teemad parimatelt autoritelt lõpuks ikka sujuvalt mingiteks kassikohitsemise paskvillides muutuvad! Sad
Vasta
#30

http://moto-magazine.ru/community/tusovk...aya-lavka/
Vasta
#31

sm.KASS
Et toimkondade jagaja õigused kätte saaksid, pead vähemalt miilitsamajori pagunid välja teenima kui neid aga pole, pead toimkonnas ise kartuleid koorima ja luuaga õue pühkima.
Ole tubli edasi.
Vasta
#32

Ei vaibu ksf! Armexi löödud lained Venemaal ja ikka ja jälle tuletatakse teda lugupidamise ja heldimusega meelde!
Täna juhtusin vene WW2 foorumist nägema fotot Arnost tema tsikli seljas, all tunnustav jutt eriti rumalatele ja maailma asju mittejagavatele vene talupoegadele - eestlane Arno Jõemaa, 2013 aasta Volhonski Versta võitja belgia 1931 aasta FN kukil!
Kirjutasin siin hellitamata teemakangelase nime välja, sest nagu nii tunnevad meil teda kõik, kellel vaja ja kes selle on ära teeninud, Venemaal seda enam. Seal teemas oli jutt siis vanadest klieaegsetest tsiklikummidest ehk nagu õpetatud mehed siin foorumis ütlevad - rehvidest!
Vasta
#33

Tõsiselt head pildid olid ja mis siin salata,mulgid löövad laineid siin ajasealpool piiri....ja ega nimi meest ei riku. Nagunii on kõigile teada ja mis siin ikka varjata,kakapee ajad ju ka möödas,samuti glasnost jm. sündmused. Isegi kassid saavad tänapäeval kiibid ja täitsa avalikult võivad ringi luusida. Leitakse hiljem üles ja see pole ju üldse paha. On ju nii sõbrad?
Vasta
#34

(25-11-2013, 23:41 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Isegi kassid saavad tänapäeval kiibid ja täitsa avalikult võivad ringi luusida. Leitakse hiljem üles ja see pole ju üldse paha. On ju nii sõbrad?

Piisab vaid palderjani Võhmas maha kallata, mure lahendatud. Toungue
Vasta
#35

(26-11-2013, 08:51 AM)Regardman Kirjutas:  
(25-11-2013, 23:41 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Isegi kassid saavad tänapäeval kiibid ja täitsa avalikult võivad ringi luusida. Leitakse hiljem üles ja see pole ju üldse paha. On ju nii sõbrad?

Piisab vaid palderjani Võhmas maha kallata, mure lahendatud. Toungue

Piisab juurikatest,piisab juurikatest....Big Grin Mul sooservas kõik kohad palderjani täis. Ainult pole viitsinud üles kaevata....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne