Mida tähendab:"Saada mulle teade, kui saan privaatsõnumi"?
#1

 Tere.
Mida konkreetselt tähendab pealkirjas mainitud valik foorumi kasutaja seadetes?
Kas mulle kuvatakse foorumit külastades miskit hüpikakent või mismoodi see teate saatmine välja näeb?
Mitmeid privasõnumeid juba korduvalt kauaks ootele jäänud, enne kui märkan. Meili ka ei külasta väga tihti.
Päris piinlik juba kirjade saatjate ees.
Vasta
#2

Külasta siis tihemini, just meilile lähebki.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

(23-11-2015, 19:59 PM)tcumen Kirjutas:   Tere.
....... Meili ka ei külasta väga tihti.
Päris piinlik juba kirjade saatjate ees.

Piinlik tõesti. Tegelikult peagi ju ise eraldi midagi külastama, selleks on ju tänapäeval telefon, mis teeb seda sinu eest. Kui e-mail tuleb, siis teeb see "piiks piiks". Saab ju kohe vaadata, kes mida tahtis või kellelt laekumine tuli.
Näiteks minu telefoni puhul saab viide olla max 5 minutit, vähemaks kontrollimise sagedust kahjuks panna ei saa. 
Vasta
#4

(23-11-2015, 20:35 PM)Marko Kirjutas:  Külasta siis tihemini, just meilile lähebki.
 Seda meilile minekut tähendab ju see valik:
"Saada mulle e-kiri, kui saan uue privaatsõnumi"
(23-11-2015, 20:51 PM)Romka Kirjutas:  
(23-11-2015, 19:59 PM)tcumen Kirjutas:   Tere.
....... Meili ka ei külasta väga tihti.
Päris piinlik juba kirjade saatjate ees.

Piinlik tõesti. Tegelikult peagi ju ise eraldi midagi külastama, selleks on ju tänapäeval telefon, mis teeb seda sinu eest. Kui e-mail tuleb, siis teeb see "piiks piiks". Saab ju kohe vaadata, kes mida tahtis või kellelt laekumine tuli.
Näiteks minu telefoni puhul saab viide olla max 5 minutit, vähemaks kontrollimise sagedust kahjuks panna ei saa. 

No ei ole kõigil sellisel moel andmeside kasutamise võimalust.
Vasta
#5

No aga mida sa siis tahad? Et adminn tuleks ja koputaks uksele ja ja ütleks, et "härra, teile on teade" ?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(24-11-2015, 00:39 AM)Marko Kirjutas:  No aga mida sa siis tahad? Et adminn tuleks ja koputaks uksele ja ja ütleks, et "härra, teile on teade" ?
Ei ole see teate toomine nii lihtne midagi:

Alates 2:15 - 3:43

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne