Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...
#21

(11-08-2013, 22:47 PM)Dexter Kirjutas:  Lugedes siinset teemat ja ka eelmisi milles arutati valitsuse ja ülemate tegemisi, on tegelikkuses nagu juba ka mainitud eliidi teod.
Lisan siia lingi kust saab natike ülevaadet maailmas juhtuva kohta.
http://www.ulmefilm.ee/vaata.html

Kui me ise midagi muuta soovime, siis tuleb ikka kambakesi peale lennata.

Tuli ära!!!

Küsimus suurele ringile: kes rahastab seda ajupesu?

Dexter, mida kambaga pealelendamine aitab?
#22

(11-08-2013, 22:47 PM)Dexter Kirjutas:  Lugedes siinset teemat ja ka eelmisi milles arutati valitsuse ja ülemate tegemisi, on tegelikkuses nagu juba ka mainitud eliidi teod.
Lisan siia lingi kust saab natike ülevaadet maailmas juhtuva kohta.
http://www.ulmefilm.ee/vaata.html

Kui me ise midagi muuta soovime, siis tuleb ikka kambakesi peale lennata.

Võtsin ka siis kätte ja uurisin enamus episoode läbi, ja peab ütlema, et tõesti WTF?

Kuna endal on raske neid fakte ja filmi klippide tõelisust kontrollida, siis peab lihtsalt usaldama neid puuse panekuid. Vähemalt õdak oli korralikult sisustatud.

Come to the dark side, we have cookies!
#23

Ärge siis unustaga ka selliseid tõe allikaid nagu telegram.ee ja http://jyrilina.com.

Eriti kõrge leveliga kodanikele soovitame http://avanejad.weebly.com/.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#24

Jüri Lina on omaette kuju... Smile
Kunagi käisin uudishimust ka tema n.n. loengul ära, et ... wazaa?
Nähes, milline "intelligent selzkond" seal koos käib ja kuidas tema jutule reageerib, jäin üsna mõtlikuks. Pärast küsisin herr Lina käest ühe küsimuse ja minu jaoks oli asi paigas.
Millega see mees õigupoolest tegeleb? Maailma päästmise/parandamisega? Rahvavalgustamisega? Ebateadliku iboneesi ajamisega?
See vennike teeb minu arust RAHA! Lihtsalt. On leidnud endale teema mida ajada, vorbib raamatuid ja käib neid promomas. Ajab veits vahtu juurde, aga ürituste selgroog on MÜÜK. Lisaks müüs vanamuttidele vitamiinide pähe mingeid (oma jutu järgi)Rootsist toodud tablette ... Suurtes purkides, mis meenutasid vetapteegi lehmarohtusid. Õudne hakkas!
Küllap on tal ka üksjagu edevust ja naudib tähelepanu, mida ta muidu ilmselt ei saaks.
Teisest küljest on Linal aega ja viitsimist olnud arhiivides kolada ja nii mõndagi huvitavat välja noppida. Ja mitte 100% jutust ei ole jama.
Aga minu arvates on tal ikkagi "mõned tellised koormast puudu". Ja nii tulekski teda võtta. Mitte liiga tõsiselt.
Basilio on rääkinud. Toungue

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#25

Lisaks ulmefilmile. EE ja H.H.Luik

Nendest kaksiktornidest ning muust sellisest... Midagi seal mädaneb jõhkralt. Mis ja kui palju, ei oska mina küll täpselt ütelda aga kuradi palju on küsimusi ja kuratlikult vähe vastuseid.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
#26

Neid raamatuid,kus räägitakse.Mida müürimehed tegelikult teevad,kinniste uste taga on väga vähe ja need liiguvad enamasti vaid käest kätte(isegi pärandvarana). Kui see raamat on iga kaupluse riiulil ,siis pole tegu õige asjaga.


#27

(12-08-2013, 20:58 PM)viplala Kirjutas:  ...kuradi palju on küsimusi ja kuratlikult vähe vastuseid...
Tegelikult on vastupidi. Teooriaid, üks ulmelisem kui teine, on liiga palju. Infomüra on kõik nett täis. Mine sa võta siis kinni milline neist ja kas üldse mõni õige on.
Kellel seokeste asjade vastu huvi on ja idanaabri keel selge, siis Torus olemas tonnide viisi klippe seeriatest:
Секретные территории
Тайны века
Территория заблуждений с Игорем Прокопенко
jne.
Uskuda tasub seda kraami veel vähem kui "Nelli Teatajat", aga huvitavat vaatamist ning meelelahutust õdaguks jagub! Vähemalt masse hullutavaid telesaateid mõistavad venelased teha. Smile
Kelle keeleoskus piirdub "ameerika keelega", siis on selleski taolist staffi küll. Kõik ülisalajased asjad nagu piu peal ära näidatud. Big Grin
Iseasi kellel on aega seda päevade viisi vahtida. Aga pimedad sügisõhtud on tulemas ja tondijutud sobivad sinna hästi! Wink

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#28

Selles, et täiskasvanud muinasjutte loevad (või, noh, tänapäeval: vaatavad), ei ole midagi taunimisväärset ega isegi midagi imelikku.

Veider on see, kui nad neid uskuma hakkavad.
#29

Ärge nüüd järgneva teksti kaudu hakake mind tõsiusklikuks pidama Smile

Eks see uskumine ole selline kahe otsaga asi. Nagu te teate, pole olemas ülimat tõde. Ka see info, mida me tõsiteaduslikust meediast saame, on rohkem uskumise asi paljuski. Ei ole sellist asja, et vot mina tean täpselt ja sina oled loll uskuja, kuna minu fakte kinnitavad mingid teooriad, mis on ära tõestanud vot need ja need inimesed.

On's tegemist kaksiktornidega, Siim Kallase 10 milliga, universumi tõdedega, evolutsiooniteooria paikapidamisega, jne. Nende kohta ei saa lihtsalt õiget infot. On ainult teooriad ja arvamused. On nad õiged või valed, kurat seda teab.

Tore oleks muidugi puhta kullana võtta, massimeedia poolt ette söödetud fakte, või kuulutada lõplikku tõde, iga teadusuudise kohta mis kusagil kontrollitud teadusajakirjas ilmub aga kahjuks on ka selline teguviis samasugune pimesi uskumine.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
#30

(13-08-2013, 13:07 PM)viplala Kirjutas:  Eks see uskumine ole selline kahe otsaga asi.

Tundub, et uskudel, riigikordadel, ideoloogiatel on ühistunnused:
1.horisondile-paradiis, kommunism 1000-aastane riik vm meelitus.
2.seljataha-põrgu, koonduslaagrid, kultuurirevolutsioon vm.
3.usu minu usku, tähendab laialdast propagandat, et just see on ainuõige ja sulle vajalik.
4.kui ei usu - sunnin relva jõul. No mis need sõjad ja vabastamised muud on?
5.maksa minule maksud. Ja maksadki kõik mis nõutakse.
Sama kehtib ka demokraatia kohta! Pole ta teistest erinev midagi. Pisiasjus vaid.
Meenutage kasvõi ühte usku, riigikorda või ideoloogiat, mis ei juhinduks just neist põhitõdedest. Pole olemas

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#31

(13-08-2013, 13:31 PM)aavu Kirjutas:  Sama kehtib ka demokraatia kohta! Pole ta teistest erinev midagi. Pisiasjus vaid.
Nii palju siiski on, et kuna igaüks sikutab tekki oma poole, siis on igasugusel sihipärasel tegevusel pulk kodaras. Positiivset on selles nii palju, et peale vajalike asjade jääb ka hulga sõnnikut tegemata. Big Grin
Praegune riigikord erineb eelmisest siiski ühe olulise asja poolest - siiani lubatakse meil siin üsna vabalt möliseda.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#32

(13-08-2013, 21:38 PM)Basilio Kirjutas:  Praegune riigikord erineb eelmisest siiski ühe olulise asja poolest - siiani lubatakse meil siin üsna vabalt möliseda.

Möliseda saad jah,aga tead miks? Sellepärast,et kui sa siin mölised,ei lähe sa tänavale plakatiga vehkima..... Nii on kindlam... ja iga mölin kirjas ja kaustas...Big Grin
#33

(12-08-2013, 15:20 PM)v6sa Kirjutas:  Dexter, mida kambaga pealelendamine aitab?

Kui kamp on piisavalt suur siis saab ehk ka selle kamba ühise soovi täita (ellu viia). Kuna aga sellist kampa me siin arvatavasti kokku ei saa siis tuleb eestlaslikult edasi elada ning olla rahul hetke olukorraga.
Kui vihaseks saan, siis imetlen seda, kui see ei aita siis lähen imetlen neid (vrakki ärge tähele pange, see läheb lähiajal kaalule) ja kui ka see ei aita, siis viskan esimesel riide seljast ning lähen kulgen ringi.
#34

Eestit mõne muu riigiga võrreldes on asi päris rahulik. Käisin ACTA protestil Tartus. Plakatid ja täiesti rahumeelsed hinged. Mitte mingit mässu. Ja kui võrdluseks tuua massimeedias näidatud kreeka või mõne muu riigi mäslemisi, on asi väga suure lõhega. Eks see oleneb rahvusest ka.
Kuid mis seda Globaalset eliiti ja muud sellelaadset konspiratsiooniteooriat puudutab, siis minu mõttelaad on väga palju muutunud, peale seda, kui sedamasti info avastasin. Viimati vaatasin telekat 5-6 kuud tagasi. Rohkem olen hakanud raamatuid lugema, muusikat kirjutama, tööd tegema ja loodust naudin ka kordades rohkem, kui enne. Vanatehnikaga tegelemiseks on isegi aega rohkem. Internetis enam eriti ei olegi. Võimalik, et see on ka vanusest tingitud, kuid enam pole tahtmist uudiseid vaadata. Lehte pole juba teab, mis ajast lugenud. Igasugused massimeedia väljaannetes kajastatavad uudised lähevad ühest kõrvast sisse ja välja. Midagi ei saa enam uskida. Ehk see teistsugune "vale" hakkas külge. Aga ma usun seda rohkem, kui seda, mida massides ette söödetakse. Sest ükski süsteem pole täiuslik. Kusagil on ikka mõni pragu, mis valgust läbi laseb. Ja eriti ei taha uskuda, et kõik heldekäelised ja ausad on.
Eks igaüks karjub oma mätta otsast. Aga leidub ka neid, kes mätta otsast maha tulevad ja midagi ette võtavad.
Mõni kuu tagasi nägin dokumentaalide sarja, mille nimeks "Killer Earth" Nagu nimi juba ütleb, siis meie planeet osutub mõrvariks. Aga kas vastupidi ei ole? Mul on juba mitu aastat olnud maailmavaade, kus inimesed on võõrliik siin planeedil ja meie peaksime austusega kohtlema oma planeeti, kuid teeme seda risti vastupidi. Ja nüüd paneb loodus täie rauaga vastu. Lõppude lõpuks hävitades kogu inimkonna. Viimase lausega on kaasnenud ka üks idee. Ehk tuleks otsast alustada? Kõigele lõpp teha ja edasi minna. Sest pidevalt hingab keegi kuklasse ja kõik tundub nii kaosesse mattunud olevat. Mida kõike pole inimene ära teinud. Jube loom. Võibolla on mul väärastunud mõttelaad, aga teema on vägagi hingelähedane.

Almost Again
#35

(13-08-2013, 22:57 PM)Necro Kirjutas:  Võibolla on mul väärastunud mõttelaad, aga teema on vägagi hingelähedane.
Minu silmis ei ole see vigane mõttelaad, olen ise üsna samasugune.
Jah, ma küll vaatan telekat kuid uudiseid ma sealt ei usu. Kui mõni vaatamise ajal peaks eetrisse saama siis see on õhtune huumor.
#36

(13-08-2013, 22:57 PM)Necro Kirjutas:  Rohkem olen hakanud raamatuid lugema, muusikat kirjutama, tööd tegema ja loodust naudin ka kordades rohkem, kui enne. Vanatehnikaga tegelemiseks on isegi aega rohkem.

Jube tuttav tunne, aga kuradi hea.

Mul käib pidevalt telekas taustaks. Kas Discovery või History. Ma isegi ei mäleta enam mingit päevapoliitilist jama, mida ma vaadanud oleks. Päeval kuulad mingit raadiot, sealt saad oma uudiste üledoosi. Kõik see fekaal käib ühest kõrvast sisse, teisest välja. Ja ikka on siga hea.

Äkki on sul õigus, selle vananemise kohalt aga äkki on teema hoopis vananemisest tingitud tarkusega. Las nad röögivad. Niikaua kui on võimalik rahulikult olla/oleleda, niikaua las tõmbavad end kasvõi ribadeks selles pasahunnikus.
Samas peab mingi hetk ka rusikatega vehkima, eriti kui su koju, järjekordse saama järele tullakse.

Inimkonnast ma arvan, et nad surevad lõpuks nagunii välja. Ei aita siis ei arm ega hirm. Ja vaevalt, et see juhtub inimkonna endi tegemistest või tegemata jätmistest. Loodus suudab enese eest seista paremini, kui inimene eales seda perse suudaks keerata. Ainus mida ta suudab, on enese elukeskkonna muutmine ebameeldivaks, koledaks, surmavaks.

Aga ka see on suuremalt jaolt riikides kinni, mitte inimestes. Inimestest ei sõltu tegelikult suurt midagi. Juhivad asju ju riigid, eliidid ja erinevad liigad. Inimene on tavaline lüpsilehm. Ka meil siin. Ja teha selle vastu pole suurt midagi.

Seega, lugege raamatuid või netti, nautige loodust, keppige, andke hundijala veele valu, tegelege hobidega... ühesõnaga tundke elust rõõmu, kuniks teile seda antud on.
Pärandage oma lastele lahendamiseks keerulise maailma ülesanded , või kasutage kondoome ja pärandage need ülesanded oma naabri lastele Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
#37

(13-08-2013, 22:56 PM)Dexter Kirjutas:  
(12-08-2013, 15:20 PM)v6sa Kirjutas:  Dexter, mida kambaga pealelendamine aitab?

Kui kamp on piisavalt suur siis saab ehk ka selle kamba ühise soovi täita (ellu viia).
...

Kui selle elluviimise all mõeldi asjade paremakstegemist, siis olen nõus.

Kui aga tavapärast: lähemenäitameraiskadele laamendamist, mille käigus lõhutakse teiste inimeste vara ja kodurahu, siis säärased idiootsed teod näitavad vaid osalejate lollust.

Olen sel suvel jälginud siilipere toimetamisi meie metsaveerel ja oma lasteaiaealiste tütarde suhtlemist nendega. Ning järjest enam tundub, et siil on tõepoolest meie rahvusloom. Ajab oma asja, vahepeal turtsudes ja põrgates, kuid välisele survele mitte järgi andes...

Ulmefilmid ja muu hästilavastatud (just lavastuse sujuvus hämmastab) alternatiivtõde müüb eriti hästi seepärast, et inimesel on loomuomane kahelda. Sellel omadusel on ajast aega ratsutanud petturid ja omakasupüüdlejad. Egas meid väidetavalt valitsev "eliit" pole ju ka Marsilt pärit. Ikka meie seast tõusnud, lihtsalt arenenud (au)ahnusesoolika ja taandarenenud südametunnistusega indiviidid...Toungue

Samas ei kavatsegi ma eitada, et maailmamajandus on oma praeguse tee lõpul ja oodata on üleilmselt krahhi. Küsimus on vaid selles, kas venitatakse veel xkümmend aastat välja või peame juba meie hakkama naturaalkaubandusega tegelema. Kuid meie lapsed kindlasti.

Kui ei tõuse diktaatorit, kelle valitsemise viisiga rahulolevate hulk ületab represseeritute arvu. Ajalugu on näidanud, et olgu kuningas nii valgustatud, kui tahes, keegi ḱannatab alati...Sad Rahvale aga kõva käega valitsejad meeldivad.Toungue Ning vanades kultuurides Ida pool (ma ei pea silmas putingradi) on ka vastav kogemus olemas, mida rakendada...Rolleyes
#38

Mul ka üks tuttav oli suures vaimustuses tollest ulmefilmist, ma ei suutnud seda saasta üle viie minuti vaadata- nasaalne peale lugemine nagu vend tekas mingit absoluutset tõde, samas taustaks täiesti rändom video. telegramm.ee on üldse naljasaade.
Ainus vandenõu mis mina nende suhtes usuks, oleks et nad on tehtud tõeliste arutluste diskrediteerimiseks. U nagu mõni siinne foorumlane keeldub lugemast delfi kommentaare, kuna nad KÕIK on ju puhas jama. Kuigi ntks autode arvelt kustutamise teemas oli seal täitsa mõistlikke kommentaare.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
#39

(14-08-2013, 16:05 PM)Tegelane5 Kirjutas:  nagu mõni siinne foorumlane keeldub lugemast delfi kommentaare, kuna nad KÕIK on ju puhas jama. Kuigi ntks autode arvelt kustutamise teemas oli seal täitsa mõistlikke kommentaare.

Ei viitsi 100-t lollust lugeda, et leida see üks õige. Harva loen veel oma varasema hobiga purilennuga, seonduvat aga seal on ka põhiliselt asjatundmatu jutt, et artikli autor on idikas ja asjast pole neil kommentaarijatel aimugi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#40

Veel üks vaatenurk meie elule. Mitte et ma kogu selle jutuga 100% nõus oleksin, aga mingeid mõtteid ikka tekitab. Teemaks on trahviriik. http://arvamus.postimees.ee/1347740/leon...trahviriik

Veel üks hea artikkel lapsehoidja-riigist: http://arvamus.postimees.ee/1347734/toom...iiga-palju

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne