Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Treipingiga on hea võlga sisse nõuda, tillipidi padrunisse kinni ja ... vokk keerlema...


Mõtlesingi vahepeal et kuhu mersuteemast ülejäänud aur suunati, siin see ongi...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ma polegi ainuke, kes mersuteemast puudust tunneb? Ääremärkusena võin öelda, et niidukiehitaja ostab nüüd variaatorit ehk teatud pööretel rakenduvat sidurit.
Loomulikult on tegemist totaalse offtopicuga, mille kohene kustutamine on hädavajalik.
Teemasse ka: lolle valitsejaid vist pole olemaski, enesekeskseid aga piisavalt. Ja sealt need probleemid.
Ma ei oleks mõni aasta tagasi ise ka uskunud, et sellist asja kirjutan või mõtlen (järjekord pole oluline) aga ilmselgelt on aeg refi stagnatsioonile piir panna. Oleks vaid mõni sobiv alternatiiv...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(18-08-2013, 23:10 PM)Basilio Kirjutas:  
(18-08-2013, 19:05 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  ... ausate inimeste käest on torujupid ja ragulkad ära korjatud....... ja teha pole siis midagi.... .
On küll, teed uue ragulka! SELLISE!
http://www.youtube.com/watch?v=bIkEHtD42-8
Või sellised:
http://www.youtube.com/watch?v=RKrHnYexBic

http://www.youtube.com/watch?v=JOlw8RW8YGI

Esimesel marodööril, kes jala sinu trepile tõstab, leitakse peast peldikuhari. Cool

Ma olen alati suure austusega vaadanud inimesi, kes lihtsate vahenditega teevad Asju. See on üks suur oskus, teha ei millestki midagi. Need automaatsed süsteemid relvadel, on suisa geniaalsed, oma lihtsuses. Pole midagi öelda... müts maha.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Tagasi teemasse:
Kui see nüüd varajane aprillinali ei ole, siis teevad hispaania seadusandjad oma eesti ametivendadele pika puuga ära. Vähemalt on meil arenguruumi...
Päike pandi maksu alla!
Originaalartikkel: http://globaleconomicanalysis.blogspot.c...light.html
Maakeelne lühikokkuvõte: http://www.minut.ee/article.pl?sid=13/08...ode=nested
Peatage maakera, ma tahan maha minna! Rolleyes

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(19-08-2013, 09:09 AM)Basilio Kirjutas:  Päike pandi maksu alla!
Maakeelne lühikokkuvõte: http://www.minut.ee/article.pl?sid=13/08...ode=nested
Peatage maakera, ma tahan maha minna! Rolleyes

Samast veel üks ilus tsitaat: http://www.minut.ee/article.pl?sid=13/08...ode=nested
Tsitaat:Privaatsus on viimane kaitserajatis valitsuse vastu, kui ta peaks unustama oma olemasolu põhjuse (rahva teenimise). Privaatsus ei ole seetõttu turvalisuse vaenlane vaid selle üks põhiosa - sest valitsus võib osutuda oluliselt hirmsamaks kui mistahes küberkriminaal või isegi terrorist. Kurjategijad võivad varastada veidi raha ja terroristid võivad tappa inimesi, kuid kui tegemist on sõjaga, massirepressioonidega või genotsiidiga, siis on alati vaja valitsust.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Mis emotsioonid valdasid seltsimehi kui nad nägid oma tavapärasel marsuudil üleöö tekkinud valimisplakateid?

(02-09-2013, 21:57 PM)Kombimiis Kirjutas:  Mis emotsioonid valdasid seltsimehi kui nad nägid oma tavapärasel marsuudil üleöö tekkinud valimisplakateid?

Tõlgin Soomest sarnase:

Mida te kehvikud vingute! Me teeme diili, teie maksate. Nii hääletati!

loll on loll olla.

Kohustuslik tunnike vaatamist neile, kel rusikas sügeleb:
http://www.postimees.ee/2055950/video-ca...st-voimule

Üks teema kiskus jälle rappa, paneme siin edasi:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid322203

Kes peaks koera saba tõstma?
Ning kustmaalt saab pelgast sabatõstmisest rahvale pähekusemine?

Selgituseks: minu jaoks täna Eesti poliitmaastikul vastuvõetava ideoloogiaga parteid, kelle programm oleks elluviidav olemasolevate vahenditega, ei leiduSad

See postitus on meeldetuletuseks, et peatseltsaabuvatel KOV valimistel on oluline valida inimest ja mitte broilerit!

Valimata jättes toetate aga praegu lokkavat sigatsemist!

pagan, jube kurb, et teenekas ksf! krss seukse otsuse tegi.
a vast tuleb siis teistesse foorumitesse rohkem huvitavaid postitusi.
mis aga ediku tegemistesse puutub, siis sel korral on tal seis üsna täbar ja seepärast niimoodi pingutab. olen täitsa mures kohe.
ja mures seepärast, et edgorsk on omadega üsna pankrotis ja võiks täitsa kihla vedada, et järgmist nelja aastat enam vastu ei pea. selles võtmes oleks hea, kui edik jätkaks. siis teeks ta oma margi ilmselt enamuse sektiliikmete seas ka kapitaalselt täis.
kui aga peaks nii minema, et teised kambakesi tast jagu saaks, siis tuleb ju neil hakata kiirelt seda mädand moodustist lappima ja loomulikult kaasneb sellega masside pahameel, kui mitte enamat. ja sekt hoopis koguks taustal jõudu.
tuli lihtsalt seuke mõte. ei väida, et mul tingimata õigus oleks.
aga ise lindiotsa hoidma ei läeks küll ühegi raha eest.

Vabandust,läheb vist teemast mööda aga....
Valimised lähenevad. Igasuguseid ilusaid plakateid ja pildiraamatuid saadetakse juba.....Big Grin Ära sa märgi..... Ja lubatakse päris hästi....Wink
Huvitav,aga kes võtaks sellise asja ette nagu see,et-- EESTI ÕUNA propageerimise. Hetkel vaadatakse täiesti külma kõhuga pealt,et poes müüakse vällamaalt toodud pisvinne,mille 2 mm. välispinda on täiesti mürgine. Vähemalt olen siit-sealt kuulnud. Andke andeks,kui eksin......... Ja lastakse lastel(loe meie kõigi lastel) täie rahuga süüa ja keegi ei köhi..... Samas vist kooliaiast võtta ei tohi? "Firmajuhataja" laseb ka sellel sündida.... paistab vist,et isegi talle savi....... No kes ometi korra majja lööb? Kes sellise asjaga hakkama saaks,selle poolt hääletan! Kui sobib,siis kontakt privas.... no palun lubage ometigi vähemalt...Big Grin

Kuulge kallid kaasmaalased, poliitika peitub kõiges meie ümber. Kelleks te ennast peate? Õpetlased? Tõe kuulutajad? Pigem kibestunud pläägutajad, kes endast kole palju arvavad. Tuleb silme ette üks multifilm kus üks targutada tegelane õpetas kobrast uppuma... " kes siis sedasi upub, ikka sedasi... " võtaks äkki vabalt. Valimised on ees, tehke oma valik ja ärge pläägutage. Kole lugu on see, et paljud pläägutajad ei lähe ültse valima. Mulle ei maksa keskerakonna pooldamist külge kleepida, sest ma ei poolda neid!

Kas intriigitsemine, mis baseerub teistele inimestele sõnade suhu panemisega on kuidagi eetiline? Ei usu! Kogu see tati pritsimine on siiski nii delfilik Smile

ma jutustaks seie lollide valitsejate vahele ka kogemusest, mis mind juba pikka aega on vaevanud. peaks vist arvama, et ka õppind insenerid-arhitektid-projekteerijad on lollid.
või mis lugupeetavad arvavad?
nimelt meie euronormide ja -rahade juhatusel tehtavad "teetööd".
tänapäe tehakse teed ju nõnna, et jooni tõmmatakse maha ohtralt ja tingimata helkiva mögaga. märke on iga mõne meetri takka ja need säravad ka nigu juudi jõulupuud. (ainsa erandina need pruunid kihelkonna piiride märgid. no pole vist pruuni helkurit) ja siis loomulikult on teeääred tihedalt täis neid helkurposte. väidetavalt peaks kõik hirmsasti liiklusohutust tõstma. võib-olla on viga minus või vähemalt mu silmades, aga no häirib, koledasti häirib. täistuledega eriti üldse sõita ei saa, pimestab kogu see tagasi peegelduv bling-bling.
üks õhta tulin kodu poole ristilt piirsalu kaudu, ilm oli s'tt ja tatine. sõit väsitas, kiirus madal ja ikka ei näe hästi. ja siis järsku nagu päike oleks tõusnud. piirsalu teel pole pea üldse märke ja need mis on, on ka vanaaegsed. helkurposte ka pole ja teekattemärgistust ka mitte. lust ja lillepidu. korraga oli hea julge sõita, nägi hästi ka kraavi vaadata, et ega mõni elukas ei plaani teele joosta ja no üleüldse oli nähtavus viis pluss. imetlesin kohe olukorda ja nautisin sõitu. kui siis otsa vanale haapsalu maanteele sain, siis seal ilmusid tee äärejooned ja kohemaid oli nähtavus kehvem. no ja nõks edasi juba tulebki euroremonditud ala. krt ja põrgu.

(09-10-2013, 21:46 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Vabandust,läheb vist teemast mööda aga....
Huvitav,aga kes võtaks sellise asja ette nagu see,et-- EESTI ÕUNA propageerimise. ......

Läheb kohe kindlasti mööda, see on kindel! Kõlbaks siia ainult siis, kui hr. Savisaar hakkaks mingit õuna või sibulat propageerima!
Aga vastuseks Toomase murele - Türil propageeritakse seda eesti (Türi) õuna juba ammu, meil on läbikäidud etapp aga mulgid krõmpsutavad ikka veel mingeid geneetiliselt muundatud ubinaid, masendav!
http://tasa.tyri.ee/tyri-ounafestival.html
Aga Türi vallavalitsejate vaimse tervise kohta ei oska midagi kosta kuid ju on nemadki lollid, ega meie siin siis mingid teistmoodi või imelikud pole! (ma väga loodan!?)

(09-10-2013, 09:45 AM)krss Kirjutas:  Maailmaparandamist tuleb alustada ikka iseendast. Kustutasin siit foorumist enda postitused ja likvideerin ennast sellest seltskonnast, kuna minu jaoks on vastuvõetamatu jagada edaspidi hobifoorumiruumi inimestega, kelle jaoks on aktsepteeritav osaleda Keskerakonna poliitpropaganda üritusel ja sellele veel õigustusi otsida.

Endine ksf! Krss on ilmselt juba õigeaegselt lahkunud ning enam seda kirjutist ei näe, seepärast loodan, et ta annab endale aru, et selliseid jubedaid inimesi, kellega ta seda foorumit (ilmselt teadmatusest?) hulga aega jagas, liigub iga päev tema ümber! Mõni selline suvaline tüüp võib vabalt iga hetk tema selja taha hiilida või hoopis süütut nägu tehes silma vaadata! Milliste pervertidega me peame üldse ühist õhku hingama, jube!
Ja siit foorumist tuleks profülaktika korras kõigil kasutajatel lahkuda! Olles ise küll ka selgrootu limukas, ma sellel tunneliavamisel paraku siiski ei osale, pole tehnikat ja kui oleks, siis lihtsalt ei viitsiks vaeva näha ja koibi liigutada. Enda vabanduseks võin siiski uhkusega teatada, et olen siiski Türil ühe tänava remondijärgsel avamisel osalenud! Koos minuga oli seal veel siinseid ksf! -e, nende nimed olen ka valmis avalikustama! Cool Sõitsime kolisevate jalgratastega aga paraku ei mäleta, kes vallavalitsuses võimul olid, vist mingid sotsi-kallakuga tegelased, Keskerakond küll mitte, nemad pole ammu vallavalitsuses olnud ja ei saa ka seekord erilist saaki, isegi siis mitte, kui ma kasvõi jälle tõrvikuga jooksu püüaks teha vms.
Aga jälle hea teema, mitte mingi auto-moto jama! Cool

(09-10-2013, 22:43 PM)kass Kirjutas:  
(09-10-2013, 09:45 AM)krss Kirjutas:  Maailmaparandamist tuleb alustada ikka iseendast. Kustutasin siit foorumist enda postitused ja likvideerin ennast sellest seltskonnast, kuna minu jaoks on vastuvõetamatu jagada edaspidi hobifoorumiruumi inimestega, kelle jaoks on aktsepteeritav osaleda Keskerakonna poliitpropaganda üritusel ja sellele veel õigustusi otsida.

Endine ksf! Krss on ilmselt juba õigeaegselt lahkunud ning enam seda kirjutist ei näe, seepärast loodan, et ta annab endale aru, et selliseid jubedaid inimesi, kellega ta seda foorumit (ilmselt teadmatusest?) hulga aega jagas, liigub iga päev tema ümber! Mõni selline suvaline tüüp võib vabalt iga hetk tema selja taha hiilida või hoopis süütut nägu tehes silma vaadata! Milliste pervertidega me peame üldse ühist õhku hingama, jube!
Ja siit foorumist tuleks profülaktika korras kõigil kasutajatel lahkuda! Olles ise küll ka selgrootu limukas, ma sellel tunneliavamisel paraku siiski ei osale, pole tehnikat ja kui oleks, siis lihtsalt ei viitsiks vaeva näha ja koibi liigutada. Enda vabanduseks võin siiski uhkusega teatada, et olen siiski Türil ühe tänava remondijärgsel avamisel osalenud! Koos minuga oli seal veel siinseid ksf! -e, nende nimed olen ka valmis avalikustama! Cool Sõitsime kolisevate jalgratastega aga paraku ei mäleta, kes vallavalitsuses võimul olid, vist mingid sotsi-kallakuga tegelased, Keskerakond küll mitte, nemad pole ammu vallavalitsuses olnud ja ei saa ka seekord erilist saaki, isegi siis mitte, kui ma kasvõi jälle tõrvikuga jooksu püüaks teha vms.
Aga jälle hea teema, mitte mingi auto-moto jama! Cool


Ja mina pean oma piinasid kannatama Telliskivi tänaval ja ootama avamistBig Grin Ja see mis seal Telliskivis toimub on jube...


Öösel on kõik kassid hallid, hämar on õu.
Minu aknast sisse kiikas Nikita ja Vitja.
Maha murdis uksepiida, tõstis riita esemeid kus peal ta [...]on element, mis võib neid liita.
Aitäh Nikita ja Vitja.

Nikita ei aimanud ohtu.
Nikita ja Vitja viis pluss viis.
Nikital ja Vitjal ei teki kahtlust.
Nikitast ja Vitjast sai paradiis.

Öösel on kõik asjad kallid, pungil on põu.
Vitja appi võtab jõu kuid siis Nikita annab nõu.
Sa ei jäta midagi seemneks, me tuleme veel.
Töö teeb ahvist inimese, ja Vitjast Nikita.


Nikita ei aimanud ohtu.
Nikita ja Vitja viis pluss viis.
Nikital ja Vitjal ei teki kahtlust.
Nikitast ja Vitjast sai paradiis.

Vaata Vitja, sinu suu suitseb.
Aa, sinu müts põleb.


Nikita ei aimanud ohtu.
Nikita ja Vitja viis pluss viis.
Nikital ja Vitjal ei teki kahtlust.
Nikitast ja Vitjast sai paradiis.

Kuule, Nikita mis asja eest me istume?
Tühja asja pärast.
Kas sa kaarte mängid, Nikita?
Jaa, mängime kõikide näppude peale.
Hea küll, teeme siis täie peale.
No olgu.

Iga päev nad käisid hallis, sai alles show'd.
Iga aasta oli kallis, siis kui [...].
Sel [...]
ja ühtäkki lõpesid aastad kõik need, Nikital ja Vitjal.


Nikita ei aimanud ohtu.
Nikital ja Vitjal lõppes liis.
Ei saa kiita, neid omakohtus.
Nikita ja Vitja said [...] priiks. x2

Mitte kellegil ei ole lubatud lahkuda! Big Grin

[Pilt: p0bfi.jpg]

(09-10-2013, 09:45 AM)krss Kirjutas:  Maailmaparandamist tuleb alustada ikka iseendast. Kustutasin siit foorumist enda postitused ja likvideerin ennast sellest seltskonnast, kuna minu jaoks on vastuvõetamatu jagada edaspidi hobifoorumiruumi inimestega, kelle jaoks on aktsepteeritav osaleda Keskerakonna poliitpropaganda üritusel ja sellele veel õigustusi otsida.

Pole viga, kohe taastame kustutatud postitused Smile

Samas mõelge nüüd hoolega kõik järgi: Kas tahate, et foorum kujuneb mingiks delfi nr 2 laadseks, kus peab vähemalt korra päevas valitsust või savisaart kirjuma ja vähemalt ühte kaasfoorumlast isiklikult solvama. Saan aru et vahel tuleb auru välja lasta ja mõnel juhul on sellised teemad ka puhastava toimega Smile

siiski

Jääksime ikka oma arutlustes rekreatiivsete tegevuste juurde. Rekreatsioon mistahes vabal ajal tehtav tegevus - üksi või ühiselt – mis on vabatahtlik ja meeldiv, köitev tegevus kui selline, mitte aga loodetava tasu või hüvituse pärast.

Taastage siis vanamoto omad ka.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Ah sitta sellest poliitikast. Samas teisest küljest... Kui siin juba luuletamiseks läks, siis minu poolt Nikita ja Vitjale järg:

Öösel sumedas hallis
mu puud riidas kallis
kütteks seisavad halud
mille talveks ma varund

seal kõhedad hämarad varjud
nad tasa, ei piuksu,ei karju
Puuriida tagant kui kassid
kuivi halge nad öhe vist tassi

Kaks kiiret kuju, Nikita ja Vitja
vaja halge neil sülesse liita
eh, matemaatika pole mul kiita
kuid ma lihtsalt tean, et hommikuks mul enam pole riita

Töö teeb ahvist inimese
kuid kobaks jääb ta ikka
jalg jala taha, kukub Vitja
ning laseb kärtsu sitta

See pauk mind öösel üles ajas
ehk liiga kaua ärkasin
siis vihasena joostes majast
vist kusagil mul vargad siin

Too hetk kui end minema nad sätti
Sain kätte kaks uhket lasnamäe pätti
Nad tutvustasid end, Nikita ja Vitja
Ma raisad uimastasin, vastu uksepiita.

Vere sai muru, ning koer seedis liha
ja üle neil läheb mu puuriida iha
kotike lupja sobib saatma neid ronte
maapõue embama kolletund konte

Nüüd eedikul vähem on kaks sitast häält
vähem soove ja tervisi lasnamäelt
Äkki läheks ja vaataks, mis toimub sääl
uue ülemiste tunneli avamise pääl

Äkki saaks pildile, või äkki saaks vaid
tunda end tähtsalt, tasuks kott kartulaid
Või paremgi veel, üks riit talve puid
soojem ikka kui sületäis kolletund luid.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Minuga juhtus täna hirmus lugu, istusin pahaaimamatult kodanik svensoni kõrvalistmele, lootuses jõuda Jürri. Aga pärast ukse sulgumist läks sõit otsejoones äsjaavatud tunnelisse ja siis veel üle silla - puhas propaganda, ajupesu ja vaimne terror!

Mõistan täielikult krss-i muret, mitte ainult selle foorumi lihtkasutajad ei ole kallutatud, vaid ka asutaja!

Kustutaks ka hea meelega oma postitused, paraku on seda sisutühja jäminat aastate jooksul nii palju kogunenud, et ilmselt läheks projektiga Viimsepäeva õhtuni või isegi sutsu kauem.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne