Väiketraktori Tz-4k-14 toimetamised
#61

Sillaportaalide kontrollavad on kusagil seal pidurihoobade läheduses, peaks olema kruviga suletud. Kui ma nüüd mõtlema jäin, siis kahtlustan, et eelmise postituse joonisel märkisingi ära hoopis kontollava kruvi. Big Grin Täpselt enam ei mäleta.. Käigukasti kontrollava on paremal küljel, diffri lukustus kangi läheduses. Samuti kruviga kinni.

Tagasilla oma.. oeh, no ei meenu hetkel. Kahtlustan et oli kusagil taga pool ja külje peal??

Mul olid esimene kord need kõik kruvid korraliku kultuurikihi alla jäänud, samamoodi otsisin taga.

Õlikoguseid ei oska hetkel anda, ei leia raamatut üles. mälu järgi pakuks 7-8 liitrit käigukasti ja 4-5 liitrit tagasilda.
Vasta
#62

(08-03-2015, 19:48 PM)olli Kirjutas:  Sillaportaalide kontrollavad on kusagil seal pidurihoobade läheduses, peaks olema kruviga suletud. Kui ma nüüd mõtlema jäin, siis kahtlustan, et eelmise postituse joonisel märkisingi ära hoopis kontollava kruvi. Big Grin Täpselt enam ei mäleta.. Käigukasti kontrollava on paremal küljel, diffri lukustus kangi läheduses. Samuti kruviga kinni.

Tagasilla oma.. oeh, no ei meenu hetkel. Kahtlustan et oli kusagil taga pool ja külje peal??

Mul olid esimene kord need kõik kruvid korraliku kultuurikihi alla jäänud, samamoodi otsisin taga.

Õlikoguseid ei oska hetkel anda, ei leia raamatut üles. mälu järgi pakuks 7-8 liitrit käigukasti ja 4-5 liitrit tagasilda.

Tagasilla kontrollava on kui õigesti meeles siis paremal pool (nagu ka käigukasti kontrollava, mis on diferentsiaali blokeeringu kangi läheduses) Külgülekandel ja käigukastil on need pisikesed miinus peaga kruvid, esmapilgul võibolla raskesti leitavad. Tagasilla oma on kuuene polt, 10 võtmega keeratav. Teoreetiliselt on nende pead ka punakas toonis, aga see ei pruugi säilinud olla.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#63

Kõik kontrollavad on leitud, nagu ka täiteavad. Leidmata on veel ainult lõppülekannete tühjendusavad.
Kultuurkiht on survepesuga täielikult eemaldatud ja no ei ole seal allosas mingeid avasid peale kontrollava ja pidurihoovastiku määrdenipli.
Vasta
#64

(09-03-2015, 18:58 PM)Subaru Kirjutas:  Kõik kontrollavad on leitud, nagu ka täiteavad. Leidmata on veel ainult lõppülekannete tühjendusavad.
Kultuurkiht on survepesuga täielikult eemaldatud ja no ei ole seal allosas mingeid avasid peale kontrollava ja pidurihoovastiku määrdenipli.

Manuaalis oli justkui kirjas, et lõppülekande korpusel  õli väljalaske ava ei ole. Õli vahetatakse kap. remondi käigus. Võib-olla saab pritsiga välja tõmmata (imeda).
Vasta
#65

Aga puuri pisike auk sisse ja pärast keera sinna keere ja siis saad poldi augu sisse keerata Big Grin ...
Vasta
#66

Ei hakand jah seda kapremonti ootama, puurisin ja keermestasin avad, lasin vana sodi välja, poldid ette ja uus õli sisse. Nüüd on kõik uued mahlad sees.
Vasta
#67

(17-03-2015, 21:09 PM)Subaru Kirjutas:  Ei hakand jah seda kapremonti ootama, puurisin ja keermestasin avad, lasin vana sodi välja, poldid ette ja uus õli sisse. Nüüd on kõik uued mahlad sees.

Novot, vahel tasub ka lolli  kuulata Big Grin
Vasta
#68

Ega suvel väga traktorit ei kasutanudki, kuid nüüd külmema ilmaga sai hääled sisse jälle. Esimesed metsa tiirud eelmise nädala lõpus tehtud. Ja veel vana aasta auks videogi üles laetud.



Ärge väga kõvasti lööge, ma varem rohkem pilte teinud. Videonduses täitsa algaja ja oma videonurgale veel ei pretendeeri aga luban edasi harjutada. Smile

Justkui meenub, et Tz'le võiks Uazi veljed ilusti alla istuda? Keegi ehk teab kinnitada? Võib ka pakkuda kui kellelgi peaks vedelema terve jooks. Vaataks metsas käimiseks nõks laiemad maasturi rehvid alla sel juhul. Kardan traktorikumme oksa otsa ära lõhkuda.

Üks pilt eelmisest talvest veel, et milline see palgikäru välja näeb mis videos kasutuses.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#69

(01-01-2016, 00:09 AM)olli Kirjutas:  Justkui meenub, et Tz'le võiks Uazi veljed ilusti alla istuda? Keegi ehk teab kinnitada?

Kinnitan,omal juba hulk aastaid need kasutuses,mingiaeg tahaks ikka saada veljele 10 cm.riba vahele,et saaks veel liemaid pastlaid kasutada
http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=45631

Nii ulluks küll mitte,aga väga suurt erinevust ka vist ei jääks Wink
Vasta
#70

Kui palju see traktor kaalub?
Vasta
#71

Peaks sinna 800-900kg kanti jääma.
Vasta
#72

(05-01-2016, 22:20 PM)olli Kirjutas:  Peaks sinna 800-900kg kanti jääma.

Mina pakun kolmandiku jagu vähem. Mitte üle 600kg.
Vasta
#73

(05-01-2016, 20:50 PM)Veskioja Kirjutas:  
(01-01-2016, 00:09 AM)olli Kirjutas:  Justkui meenub, et Tz'le võiks Uazi veljed ilusti alla istuda? Keegi ehk teab kinnitada?

Kinnitan,omal juba hulk aastaid need kasutuses,mingiaeg tahaks ikka saada veljele 10 cm.riba vahele,et saaks veel liemaid pastlaid kasutada

5x139,7 on päris levinud poldivalem - mudafoorumist võiks maanteekõlbmatuid velgi saada soodsamalt, kui velje laiemaks keevitamisele kulub.
Vasta
#74

(05-01-2016, 23:06 PM)motamees Kirjutas:  Mina pakun kolmandiku jagu vähem. Mitte üle 600kg.

Vaatasin andmetest järele, mul mälu ei petnud. 870kg. Ka eestikeelne väiketraktorite raamat ütleb sama.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#75

2 täismõõdus atv...huvitav kui need omavahel panna sabapidi kokku ATV vs TZ,aga vist ei oleks aus mäng,atv saab kõik rattad blokkida, samas ise 2 x kergem  Cool
Mul karvane tunne,et atv peaks ikka mingiaeg tolle tz välja vahetama
Vasta
#76

Pakkusin massi tõmbejõu järgi. Kui pass nii näitab, siis Ollil õigus, mul vale. 
Järgmine pakkumine oleks nüüd, et ATV võidab tõmbejõu katse.
Vasta
#77

(06-01-2016, 00:34 AM)Veskioja Kirjutas:  2 täismõõdus atv...huvitav kui need omavahel panna sabapidi kokku ATV vs TZ,aga vist ei oleks aus mäng,atv saab kõik rattad blokkida, samas ise 2 x kergem  Cool
Mul karvane tunne,et atv peaks ikka mingiaeg tolle tz välja vahetama

Ei usu, et ATV TZ-i vastu saab, kaaluvahe mängib ikka olulist rolli Smile....
Vasta
#78

ärge tõmbejõu poolest atv veel maha matke, suvisel ajal pisikese hondaga 1500kg kruusa oli piiripeal rohtu mööda tõmmates, kui aga vasta panna vanem polasis arktic cat 700ccm kaalus ka peaaegu 700kg, siis usun et suht viikis. Kuid töö tegemiseks on ikkagi tz ehitatud, atv sõidumasin, tööd tehes vast nii heasti vastu ei pane ja kalleid jubinaid kulub tihedamini.
Iga asja jaoks oma masin, vahest harva vaja miskit vedada siis küll. 
Vasta
#79

Ma videot tehes ei saanud kiiremini sõita. Big Grin aga tegelt vist rehvimõõt mul suurem kui veskiojal, sest neljandaga on tühjaltki ikka parajalt hirmus juba ja tükk tegu et kohalt minema saada. Ega need palgidki nii lapsukesed pole. Kaheksameetrised. Tubli tihumeeter kahepeale. Rohkem ei neid sinna raami vahele väga tüütu panna lihtsalt, vedada kannataks küll. Samas nõus et seni kuni püsida metsa all (ja mitte põllul), on atv ilmselt nii mõneski mõttes mugavam ja võibolla ka kiirem. Aga kui palju neid palka enda jaoks ikka vaja tuua.
Vasta
#80

OK.Jh ega neljandaga saa ma ka niiväga kohalt minema,peab ikka meelitama.Ja ühe käega roolida oleks kohe tk.tegemist,siis ei saaks sellest videost küll asja,pilt virvendaks ja aru ei saaks miskit.Mu cooperid vist jh veidi madalama profiiliga,kui orig.kalasabad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne