Regio atlas 2002/2003 soodsa hinnaga
#1

Hei!

Mingil põhjusel on paari pealinna poes tavalisest poole odavama hinnaga müügil Regio maanteede atlased 2002-2003. Tavahind on vist 280, praegu saadaval 140-ga.

Kindlasti on saadaval Lasnamäe Citymarketi toidupoe ajakirjandusriiulis ja väidetavalt ka Rock al Mare Prismas (viimases ise käinud ei ole, lähtun kolleegi jutust).

Nii et kes vajab endale autosse head teedeatlast...

Asp
Vasta
#2

Smile tänud hea infi eest! Uunikurallil kuluks see marjaks ära Big Grin
Vasta
#3

Mul on 2000 aasta oma, vähe räsitud ja kohviplekiline, aga vist ei hakka välja vahetama. Kui keegi just väga konkreetseid võrdlusi ei oska esitada.
Ega need teed nüüd NIIPALJU ka muutunud pole Smile

Aga kellel pole, soovitan.
Vasta
#4

Tsitaat:Mul on 2000 aasta oma, vähe räsitud ja kohviplekiline, aga vist ei hakka välja vahetama.

olen siiani kasutanud 97nda aasta väljaannet ja pole ka hätta jäänud. Kajastamata on ehk ainult asfaldilõikude lisandumine.
Aga siintoodud vihje uuema väljaande odavmüügist läheb nüüd küll kasutusse Smile
Vasta
#5

aasta 98 oma on siiani hea küll, ainult köite kvaliteet ei kestnud ja sai uus spiraaliköidetu soetatud

muideks, kui igasugused reklaami, ilusaid pilte ja muidu tarbetut sisaldavad lehed välja võtta, muutub antud raamat poole õhemaks/kergemaks.


Vasta
#6

Mulle meeldis kõige rohkem see, et bussipeatused on selles atlases kirjas.

Asp
Vasta
#7

Paadunud offroaderina on mul regio olnud juba aastaid peamiseks lugemismaterjaliks (tõsi metsas sõitmisel kasutan täpsemaid kaarte). Mul neid lausa 3 tk. - üks öökapil, teine autos, kolmas tööjuures.
2000 ja 2002/2003 võrdluseks võin öelda, et nüüd on uues atalses palju pisikesi teid sees ja hulgliselt vigu parandatud (puuduv tee, sild on kaardilekantud või vastupidi) ka on kaardil nüüd kõrgepingeliinid,mis äraütlemat head orejentiirid on.
Muidugi sisaldab kaart oluliselt rohkem nimesid ja muid tähistusi ja on hulga värvilisem, samas on see ka huhtluseks, sest maastik ja osa teid ning muid objekte kipub nende all peitu jääma.

97/98 atlase KÕRVALE soovitan kindlasti osta, sest vahe on väga suur. Kui vaba raha, siis ka 2000 kõrvale.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#8

Eilne tiir linnas näitas, et soodushinnaga (140) Regio atlas on müügil ka Viruvärava raamatupoes.

Asp
Vasta
#9

Tsitaat:Kindlasti on saadaval Lasnamäe Citymarketi toidupoe ajakirjandusriiulis ja väidetavalt ka Rock al Mare Prismas (viimases ise käinud ei ole, lähtun kolleegi jutust).

Rocca al mare Prisma kohta käiv inf ka kontrollitud ja täpsustatud.
Eilse seisuga on see atlas seal Prismas 159.-, (samas kõrval Citymarketis 275.-)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne