K-750 mootor koliseb
#1

Tere mure siis selline et hakkasin oma vanaisa K-750 taastama.Võtsin mootori lahti vahetasin laagrid ja tihendid ning panin kokku ja töötas väga ilusti kui siis järsku tuli mingi imelik klõbin.Võtsin uuesti lahti ja kõik tundus korras sai siis uuesti kokku ja tööle ning sama mure töötab mingi päev otsa laitmatult kuid siis jalle klõbin sees ehk oskab keegi aidata.
Vasta
#2

Kui klõbiseb siis klapivahed tiba suurevõitu - kontrolli need üle.
Kui koliseb, siis loksuv hooratas pole ime ning see võib viia juba suurema remondini.
Vasta
#3

Hooratas sai küll kõvasti kinni ja stoperdatud.Eelmine kord kui lahti võtsin oli ka hooratas ilusti kinni.
Vasta
#4

Milline kolin ja kust tuleb?Äkki Ülevalt?Genekas ikka korralikult kinni?Gene lahti ja pisut asendit keerab kaob hambumine ja ka kolina moodi asi sees,olen ise selle reha otsa astunudSad ja paja otsa lahti kiskunud,vanduma võttisSad
Vasta
#5

Kolinat võivad teha ka siduri kettad siduri sisselüliamisel, kui siduri vaheplaatide augud on suureks kulunud, kuid see pole ohtlik.
Püüa selgeks teha kas tegemist on kolinaga või klõbinaga. Kas madalatel või kõrgetel pööretel, kas järsul kiirendamisel ja koormusel, sidur sisselülitatud või mitte jne. Võimalik ka et kepsu ülemised puksid kulunud.
Kasuks tuleks kindlasti "Palu piibli" sirvimine.
PS. Igal vanatehnikahuvilisel peaks olema "Palu piibel" ! Saab neid Osta.ee-st.
Minul näiteks on üks õliste käte jaoks töökojas, teist puhast loen jõululaupäeval toas perele valjusti etteWink
Vasta
#6

Suured tänud nõuannete eest proovin uurida aga hetkel ei saa vaadata kuna tervis natuke paha Smile Aga kust kohast ma selle piibli leida võin netis ei ole seda??
Vasta
#7

(11-09-2013, 11:49 AM)week Kirjutas:  Suured tänud nõuannete eest proovin uurida aga hetkel ei saa vaadata kuna tervis natuke paha Smile Aga kust kohast ma selle piibli leida võin netis ei ole seda??

Ühe 76.a oma leiad siit :
http://www.ai.ee/kasutajad/bzinn/web/Pub...piibel.pdf
Vasta
#8

Tänan mul küll 57a aga saab hakkama ma usun.
Vasta
#9

(11-09-2013, 11:49 AM)week Kirjutas:  Suured tänud nõuannete eest proovin uurida aga hetkel ei saa vaadata kuna tervis natuke paha Smile Aga kust kohast ma selle piibli leida võin netis ei ole seda??

Jumal küll! Ma ju kirjutasin et Osta.ee! Kas Sa siis üldse ei loe mida Sulle kirjutatakse!?SadToungue Ja kui ostast ei saa siis võid minu käest osta! Mul on WC -s dušširuumis, saunas ja puukuuris ka igas ühes üx eksemplar, ütle millist tahad, hind on kõigil 10.-€Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne