GAZ 21 - Teie karburaatori soovitus
#1

Tere Tere,

teades et GAZ 21 originaal karburaator ei ole just täna päeval enam k6ige m6istlikum/parim valik küsin siin suurelt ringilt ja loodan teie abile.

Plug&Play ei oli vajalik, kuna adapteri tootmine ei ole minu jaoks suur probleem.

Pigem tekkis mul küsimus milliseid karburaatorit on soovitatav paigaldada. Kas on mingi hea vene alternatiiv v6i lääne toode?

Ette tänades.
Vasta
#2

Ringrajal kasutati Gaz-12 (alias ZIM) karburaatorit.

Reaalses elus panustaks ma mõne USA karburaatori peale. Tõenäoliselt on sealsete suuremate tootjate valikus sobivad karburaatorid olemas. Holley näiteks. Üritaks leida sarnase töömahuga sõidukile mõeldud karburaatori.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Tere Aspelsund, ennem kui valiksin Holley karburaatori vaataksin kas Weberi v6i Dellorto poole.

Hetkel pigem otsin konkreetsed soovitust millise karburatooriga on hea kogemus saavutatud. Ehk, kes on mille karburaatori paigaldanud ja on selle tööga rahule jäänud.
Vasta
#4

Olen kuulnud Ford Sierra/Scorpa karburaatori kasutamisest Volga mootoritel.
Vasta
#5

Väga hästi sobib Lada 2101 karbuss, ainult tuleb natuke kinnituspoltide auke viilida. Mul kastiga Uazikul peal ja töötab palju paremini kui originaal.
Vasta
#6

Kunagi oli mul UAZ- mootori peal Gaz-51 karburaator. Tulemus oli jube küttekulu ja pidev paukumine. Iga kord gaasipedaali liigutades tuli üks paras pauk.....Big Grin Eemaldasin selle ja panin originulli asemele. See aga paugutas ka vahetevahel....ja vea leidis sõber üles---bensiin hakkas otsa saama ja paugud samuti. Nimelt oli tegu vana kulunud karburaatoriga mille düüsid olid suuremaks kulunud aegade jooksul ja sai liiga palju kütet makku..... Ehk on abiks...
Vasta
#7

@ vanapagan: Kas sa karburaatori düüsid muutsid ka ära? 01 ju väiksema kubaturiga mootor.
Vasta
#8

(23-09-2013, 19:16 PM)Kappo Kirjutas:  @ vanapagan: Kas sa karburaatori düüsid muutsid ka ära? 01 ju väiksema kubaturiga mootor.
Oli plaanis panna suuremad aga kohe ei old käepärast ja nüüd vaatan et sõidab niigi hästi, jõudu on et koormat vedada ja ülearu palju kütust ka nagu ei võta.
Tegelikult tahtsin üldse 2108 karpat panna mis võiks veel parem olla aga sellel hoovastik teistpidi ja siis peaks gaasihoovastiku trossiga tegema.
Vasta
#9

Mis karpa sul aga muidu täpselt on? Ka 2101 puhul on erinevaid. Tüüp seisab korpuse peal.
Vasta
#10

Mul uazikul nullkuue oma peal. See on palju parem variant kui eelnev sierra oma.
Vasta
#11

Olen paarile Volgale pigaldanud Vaz 03 karpa,düüsid jäid originaaliks.Gaz 69 panin Nysalt pärit karpa,aga sellel oli mingi jama külmalt käivitamisega.Oma mossel oli ka sama karpa peal,neid oli liikumas sel ajal rohkesti ja tutikana ei maksnud surt midagi,sinna sobis Lada õhufilter peale.
Vasta
#12

NOS ükskõik milline Volga originaalkarburaator. Mis on sellega probleemiks? Kui lihtsalt omalooming ei ole eesmärk omaette.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne