K: T-40 AM roolivõimendi?
#1

Esisillaveoga T40 hakkavad rattad " loperdama " teel sõites. Kui roolivõimendit sai sätitud, siis korraks " loperdamine " lakkas, kuid hakkas jälle pihta. Kahtlustan kulumist. Rool on kerge - praktiliselt keerab kohapeal ilma jõudu rakendamata. Võibolla on pakkuda varuosi?
Vasta
#2

Vahetame ära.
Mul ei võimenda pmst üldse ja ei loperda kaBig Grin
Ju sul on ülevõimendatud siis!
Vasta
#3

pankook, jälle rooliga jama?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#4

umbes samamoodi käitub. Poob lihtsalt kinni.
Tollest teisest ei saanudki asjaSad
Vasta
#5

Kui vöimendi ei vöimenda, siis vahest on viga ölipumba peal töötavas klapis- tuleks lahti vötta ja ära puhastada. Teiseks, saab reguleerida roolivöimendit ka sealt, kuhu surve läheb ja kolmandaks saab vaadata järele, kas kolvis asetsev klapp ikka liigub piisavalt palju kui tigu keerata. Aga mul on lihtsalt uusi juppe vaja. Ehk on kellelgi?
Vasta
#6

Loperdamise vastu on parima hinna ja kvaliteedi suhtega pika käiguga auto amort.
Ma näiteks olen kasutanud Scorpa tagumist amorti.
Roolihoova külge polt keevitada ja teine ots poolraami külge kronsaga, mis kinnitub esimeste poltide alla ja valmis.
Vasta
#7

Teine asi mis loperdamise vastu aitab, on silla regullimine.

Jah ka vene masinal saab ja peab silda regullima aeg ajalt Big Grin

Keera esi ratastele selline 5 mm kokkujooks ja siis peaks loperdamine väiksemaks jääma, või üldse ära kaduma - kes seda neti teel täpselt teab, mis sul seal viga võib olla.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#8

Amort on päris hea idee - peaks nägema. Kontrollin kokkujooksu ka ära. Tänud!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne