Kodarad Riga 5/7
#1

Tere,

Küsimus: Kas on lootust, et kellelgi võib olla kimbuke sirgeid uueväärilisi/korralikke kodaraid Riga 5/7 26" rataste remondiks pakkuda, lihtsal teel ("tagadi-vanakraami-laada-vabalt")? Muidugi oleks lihtsam otsida sirged ja terved rattad, aga tahaks paar võrriratast oma kätega korda teha ja pöiarihtimise kunsti õppida ...

R
Vasta
#2

Kui palju on kimbuke kodaraid? Mingi osa kasutatud korralikke kodaraid mul kuskil on tallele pandud.
Vasta
#3

no 15-20 tk nt ?
Vasta
#4

Vaatab, palju mul enda masinast üle on jäänud. Sai kunagi osandatud mõned rattad kahe korraliku ratta komplekteerimiseks.
Vasta
#5

Tundub, et soov on tõsine. Ehk ütled kodara täpsed mõõdud (pikkus ja jämedus)? Kui endiselt otsinguil oled, saan ehk aidata.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#6

kodaratraat 3mm, kodar rummu poolt sirge "seene" otsaga , kodara pikkus u 23.5 cm . Riga 5/7 26" rattale noh Smile

Mul endal ka doonoriks ostetud rattad (vbl mõni neist tulöeb doonordada) , aga esialgu püüaks leida eraldi kodaraid.

R
Vasta
#7

Vaata ostasse, seal keegi müütas midagi.
Vasta
#8

Tõesti olid ilmunud... tegin pakkumise

Sellegipoolest , koos niplitega selliseid ilusaid kodaraid kui kellelgi pakkuda 10-20, oleksin huviline.

terv,
R
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne