Mis mootorratta väntvõll?
#1

Mis mootorile antud väntvõll kuuluda võiks? Kuna asi on kasutamata, ei tahaks seda paberist välja kiskuda, et märkeid otsida. Diameeter ca 175mm. Vajadusel võin ka mingid lisamõõdud võtta.
Tänan!

[Pilt: p3tp.jpg]
[Pilt: v9g7.jpg]
[Pilt: 8ran.jpg]

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#2

Ilmselt 3-käiguline 125 ccm. M1A,K125, K55, M1M, M103,...seda kassid ostaksid!
Vasta
#3

Invakäru oma on siiski.
Vasta
#4

Vidin oli kaasas IŽ-49ga, aga ei tahtnud mina võrdusmärki tõmmata. Lisaks paistab 49/350 väntvõll vähe teistsugusem kah: http://www.osta.ee/izh-35049-vantvoll-19645769.html

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#5

Tegelikult on vast siiski IŽ-i vänt, seda kassid ei ostaks...see läbimõõt ei ütle mulle jui filosoofile ja poliitikule eriti midagi ja vändalaagreid ei julge ka enam pakkuda, äh, rumalal inimesel poleks siin üldse vastu ööd tarvis sõna võtta ja ennast lolliks teha...juba jälle! Sad

125 ccm laagrid peaks siiski olema 203, IŽ-il vist 304 ja mingid keerulisemad raagrid veel lisaks...
Vasta
#6

(01-10-2013, 00:04 AM)kass Kirjutas:  Tegelikult on vast siiski IŽ-i vänt, seda kassid ei ostaks...see läbimõõt ei ütle mulle jui filosoofile ja poliitikule eriti midagi ja vändalaagreid ei julge ka enam pakkuda, äh, rumalal inimesel poleks siin üldse vastu ööd tarvis sõna võtta ja ennast lolliks teha...juba jälle! Sad

125 ccm laagrid peaks siiski olema 203, IŽ-il vist 304 ja mingid keerulisemad raagrid veel lisaks...

Pole hullu! Väntvõllil on ka kasside jaoks midagi, nimelt ronib seal õlipaberi vahel paar ämblikku. Mängulusti kui palju! Big Grin

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#7

Invakäru oma ka kassid ei ostaks, tegelikult pole rahagi...kinnine või poolkinnine laager lausa küljes..
Vasta
#8

(01-10-2013, 00:11 AM)kass Kirjutas:  Invakäru oma ka kassid ei ostaks, tegelikult pole rahagi...kinnine või poolkinnine laager lausa küljes..

8-)

[Pilt: 2upl.jpg]
[Pilt: y0sy.jpg]

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#9

Kui see on IZ-49 väntvõll, siis miilits oleks klient.Wink
Vasta
#10

Mul ka naela otsas vedeleb säärane väntvõll. Ootab vastavat masinat veel.Rolleyes


Vasta
#11

Eks ta mingi uuema jž oma ole. 49 ja 350 omal kinnitub geneka ankur poldiga, sellel siin aga mutriga. Võib olla teeb mõni treial selle siinoleva ringi, siis peaks ta 350 ja 49-le sobima.
Vasta
#12

Tänan kõiki kes oma panuse siia teemasse andsid! Väntvõll läheb turgu niikuinii ning igaks petteks siis lihtsalt IŽ-i väntvõllina. Tundub, et asi kõlbab siiski ka muuks kui vareste loopimiseks või kasside peletamiseks..

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#13

Millest järeldad, et mootorrattale kuulub? Ehk hoopis PD-10 või pritsumeeste pumba oma.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#14

(01-10-2013, 22:20 PM)metsakohin Kirjutas:  Millest järeldad, et mootorrattale kuulub? Ehk hoopis PD-10 või pritsumeeste pumba oma.

See oli lihtsalt minu "lucky guess". Võib vabalt olla ka "unlucky guess". Võin võtta soovi korral igasugu mõõte, mis ainult aitaks tuvastada..

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#15

(01-10-2013, 00:00 AM)Rimsi Kirjutas:  Vidin oli kaasas IŽ-49ga, aga ei tahtnud mina võrdusmärki tõmmata. Lisaks paistab 49/350 väntvõll vähe teistsugusem kah: http://www.osta.ee/izh-35049-vantvoll-19645769.html

Asi paistab tõesti väga sarnane IZ väntvõlli moodi, kuid nn. genekapoolne ots on teistmoodi. Ehk on tõesti invakäru või mõne käivitusmootori oma, pole neid lammutanud ja täpselt ei oska öelda.
Külgedel olevad plekist katted olid minu 57a IZ originaalvändal ka küljes. Selle plekitüki all on loomulikult mõlemal vända põsel selline auk tasakaalustuseks sees nagu ülalviidatud osta.ee lehel. Need katted aitavad karteri mahtu vähendada ja toimub parem läbipuhe.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#16

Invaka mootoril on süütesüsteem väntvõlli otsas ju. Muude tulede-vilede jaoks eraldi generaator.
Vasta
#17

Selline on PD-10 oma, pildil küll hiinakas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#18

Käivitusmootoril on tavalised kuullaagrid.See on Iz küll kuid ilmselt sellise mootoriga millel küljes vent ja hooratas ja starter ja mis iganes veel.
Vasta
#19

Kiidusõnad neile kes identifitseerimisele kaasa aitavad! Kisun nädalavahetusel veidi pabert maha, ehk ilmub mõni tähis nähtavale. Ja seejärel saab keegi huviline selle omale, ikka oksjoni käigus.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne