vana küsimus- mida annab must number
#41

Originaalsuse nõue on igati asjakohane. Kuid kas replica on originaal? Näiteks see Hildebrand & Wolfmüller, millega Silla Jaan Suurel Võiduajamisel sõitis - kas see saaks musta numbri? Välimuselt on see ju vana mis vana, 1:1 vana tsikli koopia. Aga kõik jupid on replicad! Originaal juppide protsent on 0. Minu Horex-iga on sama lugu. Välimuselt igati autentne, tehnilised lahendused täpselt samad , mis tehasest tulles. Kuid replica juppe on päris palju külge kruvitud.
Vasta
#42

(03-10-2013, 16:31 PM)sass Kirjutas:  Originaalsuse nõue on igati asjakohane. Kuid kas replica on originaal? Näiteks see Hildebrand & Wolfmüller, millega Silla Jaan Suurel Võiduajamisel sõitis - kas see saaks musta numbri? Välimuselt on see ju vana mis vana, 1:1 vana tsikli koopia. Aga kõik jupid on replicad! Originaal juppide protsent on 0. Minu Horex-iga on sama lugu. Välimuselt igati autentne, tehnilised lahendused täpselt samad , mis tehasest tulles. Kuid replica juppe on päris palju külge kruvitud.

3) originaalseks loetakse ka originaaliga äravahetamiseni sarnased detailid, seadmed, pinnakate ja muud osad;
Vasta
#43

Kui on väga väärtuslik originaalne aparaat ei pea ju musta numbrit tahtma.Naguinii see midagi juurde ei anna,sellisel masinal ei pea üldse numbrit olema,kelle asi see on.Asja omanik teab seda ja teavitab sellest huvitatud isikuid kui vajalikuks peab,kui peab.Ja vanatehnika üritusel saab nii ehk naa sõita ,on isegi lähi välismaal käidud.Naguinii läheb käru peal sinna ja tagasi.
Aga nii uus tsikkel kui Iz -56 on ju tälle omaniku asi.Kas tahab või ei.Kui tahab peab välja nägema uus,kui ei taha,ei pea olema värvitud.
Vasta
#44

(03-10-2013, 21:36 PM)mellpoiss Kirjutas:  
(03-10-2013, 20:10 PM)uko Kirjutas:  ....Naguinii läheb käru peal sinna ja tagasi......

Kas nii peabki?

Ei midagi isiklikku, aga olgem ausad. Ma võin kahe käe sõrmedel üles lugeda tsiklistid, kes pärast ratta restaureerimist sõidavad aastaid üritustele omal jalal. Kas see on õige või vale, ei ole mina õige mees ütlema. Aga minu seisukoht on see, et rattad on tehtud sõitmiseks ja sellest ka lähtun.

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#45

ühesõnaga siis võtan pärnukandi spetsialistiga ühendust ja vaatan mis tema asjast arvab. tänan tähelepanu eest.Smile

valge mees ei kiirusta---IZ 56----Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne