M: Za Ruljomid 1983-1992
#1

Et kodused raamaturiiulid on kahjuks mitteelastsest materjalist valmistatud, siis pean müüki panema teatud hulga ajakirju Za Ruljom.

Ajakirjad asuvad Tartus, transpordiküsimustes lepime ostjaga täiendavalt kokku.

Aastakäigud 1983-1988 on täielikud ning kvaliteetses köites.
Aastakäigud 1989-1991 on täielikud, üksiknumbritena.
1992. aastast on ainult 4 esimest numbrit (jaanuar-aprill).

Heal meelel müüksin kogu kupatuse korraga, kuid võib ka aastakäikude kaupa. Köidetud aastakäigu eest küsin 8 eurot, köitmata aastakäigu eest 4 €. Nelja 1992. aasta ajakirja eest soovin 25 senti tükist ja neid müün ka ühekaupa.

Aastate 1989-1991 üksiknumbreid võin müüa ostjaga kokkuleppel, kui aga keegi tuleb ja ühtainust vihikut soovib, siis maksab see 4 €, sest mulle jääb sellise tehingu järel tervest aastakäigust järele 11 mõttetut vihikut Wink

Võite muidugi teha omapoolseid hinnapakkumisi, eriti need, kes kogu komplekti korraga soovivad.

Siinseid privaatsõnumeid loen suhteliselt harva, seetõttu tasub huvilistel kontakteeruda e-posti teel: "olevtoom" gmailis.
Vasta
#2

Saatsin pakkumise mailile!
Vasta
#3

Täiesti arvestatav pakkumine kogu kremplile on tehtud, ootan veel homse (03.10.13) lõunani ja siis saab parim pakkuja kauba endale.

Veel selgus, et on üle mõned ajakirja Classic & Sports Car numbrid. Nendele ma hinda ei oska määrata, aga ... kui see auto-motofoorumis väga sobimatu teema ei ole, siis ma joon A. le Coqi Porterit.
Vasta
#4

Pakkumisi on mitu. Et kõik selge oleks, ütlen, et homme (03.10.13) kell 10:00 lõpeb müük ja selleks ajaks parima pakkmise teinu saab kauba endale. Asjahuvilisi olen ülepakkumisest meilitsi hoiatanud.

Et Classic & Sports Car ei paista eriti kedagi huvitavat, siis võib Za Ruljomide ostja need lisaks kaasa saada, kui soovib.
Vasta
#5

Ajakirjad on uue omaniku leidnud ja teema seega lõpetatud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne