moskva 125 ccm paberid
#1

mul on 125 ccm moskva aga paberid ja numbreid pole.Kas oleks võimalik need uunikumi klubi kaudu saada? peaks olema aastast 1960 ,aga kindel pole , igatahes väga vana.Numbrid võiks olla need mustad/tumedad!Hekel on ta taastamatta,aga plaan on äkki see talv uueks teha
Vasta
#2

(04-10-2013, 11:14 AM)bonzaytd Kirjutas:  mul on 125 ccm moskva aga paberid ja numbreid pole.Kas oleks võimalik need uunikumi klubi kaudu saada? peaks olema aastast 1960 ,aga kindel pole , igatahes väga vana.Numbrid võiks olla need mustad/tumedad!Hekel on ta taastamatta,aga plaan on äkki see talv uueks teha

Olgu, ma siis aitan õnnetut inimest. Tundub, et tegu on mäluhäiretega, sest Sa oled seda "uunikumi klubist" juba uurinud.

http://www.soov.ee/parnumaa/Antiikne_125...w=3&last=1

Tsiteerin: "paberid saab uunikumi klubist, uurisin"

Seega võta uuesti selle klubiga ühendust ja palu neil korrata, mida nad Sulle ütlesid.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#3

Hea nali! Smile
Aga tsikkel on vististi minski tehase M103 mis läks tootmisse 1961 ja 1964 keskel tuli uus mudel, M104. Vb õhupuhasti on ka vanema mudeli oma või kasutati selliseid vahel (algul) ka M103-l? Kui mootor ikka algne on aga justkui oleks ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne