Hooldusniiduk-purustaja DT-75-le
#1

Oskab keegi soovitada DT-75-le tiisliga järelveetavat hooldusniiduk-purustajat, millega saaks 4 hektarit poolsoist maad heinast ära niita/ purustada?
Vasta
#2

Fortschritt E 302, peaks DT 75 taga lohisema küll Wink

Aga ise olen Dt 75-ga Kverneland-Taarup 4300 seeria niidukit vedanud, laiust oli 3.2m ja kaalus pea 2 tonni. Must lont oli pidevalt taga kui täislaiusega lasta... Õnneks oli see hädavariant kasutusel ainult paar päeva.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#3

(19-10-2013, 19:13 PM)mlsluik Kirjutas:  Fortschritt E 302, peaks DT 75 taga lohisema küll Wink

Aga ise olen Dt 75-ga Kverneland-Taarup 4300 seeria niidukit vedanud, laiust oli 3.2m ja kaalus pea 2 tonni. Must lont oli pidevalt taga kui täislaiusega lasta... Õnneks oli see hädavariant kasutusel ainult paar päeva.

Fortschritt E 302 DT-75 taga lohisemas oleks pull küll Big Grin, kujutan isegi ette seda, ühistu niitis oma silomaid E-ga ja veeti neid E-sid sealt nööri otsas minema või remonditi põllu peal Smile
Vanamees kunagi uputas rootorniidukiga ja tagaveoga T-40 selle jõeäärse heinamaa peal ära, välja sai tõmmatud tookord DT-75-ga+ jõeäärest puid tehes see aasta jäi T-16 ka mitu korda kinni ja tuli DT-75-ga ära päästa Smile
Youtubest vaadatuna see Kverneland-Taarup 4300 seeria jääb jah liiga suureks DT-75-le, Taarup 502 oleks vähe parem ilmselt, laius 1,75 meetrit.
Vasta
#4

Kas KIP-i ei saa selleks otstarbeks kasutada?
Selline - [Pilt: 07283135169579.jpg]
Lont küljest ära ja niidab küll. Jõudu eriti ei taha. Iseasi, kuidas terad mätastele/muudele võõrkehadele vastu peavad. Kive igatahes väga ei kannata. Aga trummel on suhteliselt tugev. Neid oli isegi jäiga variandida, Aiste otsa.

E302-e roolis olen olnud, peale seda, kui variaatori tihendid hapuks läksid ja pidi nööri otsas õuele vedama. Kurvides oli seda rooliratta keerutamist küllaga Big Grin

Almost Again
Vasta
#5

KIR niidukile pannakse taarupi terad külge, peab paremini vastu...
msluik - kas panid detule järgi järelveetava rootorniiduki.
Vasta
#6

(20-10-2013, 17:39 PM)Necro Kirjutas:  Kas KIP-i ei saa selleks otstarbeks kasutada?
Selline - [Pilt: 07283135169579.jpg]
Lont küljest ära ja niidab küll. Jõudu eriti ei taha. Iseasi, kuidas terad mätastele/muudele võõrkehadele vastu peavad. Kive igatahes väga ei kannata. Aga trummel on suhteliselt tugev. Neid oli isegi jäiga variandida, Aiste otsa.

E302-e roolis olen olnud, peale seda, kui variaatori tihendid hapuks läksid ja pidi nööri otsas õuele vedama. Kurvides oli seda rooliratta keerutamist küllaga Big Grin

Kindlasti saab ka seda KIP-i kasutada, kui ta olemas oleks Smile, peaasi, et saaks niidetud.
Vasta
#7

Kusjuures härra väitis et see oli tema esimese bussiga kaasas.
Vasta
#8

(21-10-2013, 08:38 AM)erum Kirjutas:  Kusjuures härra väitis et see oli tema esimese bussiga kaasas.

? ?? ??? Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne