Vene helitehnikast
#41

(28-11-2013, 10:05 AM)martinjev Kirjutas:  Küsin veel, kas kellegil on S90 seeria kõlari kõrgsageduselemente ehk üle/vedelemas. Mu S90F omad on läbi, eelistaks 25oomiseid kuid kui muud pole siis läheb ka 16 oomine .

Kitsas tundub nendega olevat. Samas aeg-ajalt neid ilmub erinevates portaalides.
Vasta
#42

Sain sellise asja komkast töötuppa [Pilt: large_28462271_br43.jpg]

Otsin kassetikat Proton 402
Omal on selline [Pilt: d0b2c172195b.jpg]
ja Technicsi võimendi taga istusid [Pilt: 2859842_2.jpg?updated=0]

Veel pole maha löödud
Vasta
#43

Käisin eile tööl S90tel lakki ja peitsi maha nühkimas. Peale umbes 4h käiamist 120se jämeduse paberiga jäi teha veel tagumine sein. Liivakaid kulus metsikult ja nad said otsa. Lõin käega.

Jube ropp ja igav töö. Metalli poleerida on kah lõbusam. Kui kõik on puhas siis lasen lihtsalt uue laki peale püssist, neid igavaid musti S-e on nähtud küll ja veel.
Vasta
#44

eelistagem eestimaist, ehk ma ei teadnuki, et estonia auto helitehinkat tegi, mul siis selline isend:
[Pilt: large_28465518_3kNS.jpg]
Vasta
#45

Kordan ikka üleskutset mõne elektroonikahai kätte anda oma Radiotehnika U101 võim, et ta korralikult tööle saaks panna.

Tänud tähelepanemast.
Vasta
#46

Nädalavahetusel maal käies jäi näppu veneaegne kellraadio, mehaanilise kellaga!

Pmst raadio sees on väike seieritega kell, mis kontaktide abil raadio vajalikul ajal tööle lülitab. Kahjuks pilti ei taibanud teha...
Vasta
#47

Tere,
Kas sellise asjaga nagu majak 203 ning mõnigate lintidega on midagi teha...mis sellised asjad maksta võivad?
Uuriks enne ostasse toppimist tegelemise mõtekust.
Lugupidamisega,
Vasta
#48

https://www.google.ee/search?q=majak+203&rlz=1C1GGGE___EE525EE526&oq=majak+203&aqs=chrome..69i57j0l3.3193j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#49

olen majak 203 pakkumistele avatud Big Grin

Veel pole maha löödud
Vasta
#50

(03-12-2013, 09:40 AM)martinjev Kirjutas:  Nädalavahetusel maal käies jäi näppu veneaegne kellraadio, mehaanilise kellaga!

Pmst raadio sees on väike seieritega kell, mis kontaktide abil raadio vajalikul ajal tööle lülitab. Kahjuks pilti ei taibanud teha...

Kas midagi taolist? [Pilt: signal402_00_.jpg]Kui raadio marki tead, leiab selle ilmselt siit: http://rw6ase.narod.ru/
Kui marki ei tea, võtab leidmine rohkem aega.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#51

(01-11-2013, 01:49 AM)JaakH Kirjutas:  .. Aga jube suur soov oleks omada töötavat lindivedajat Majak 202-te võib olla saab Ilgaga vahetust teha.
Müüa:
http://www.osta.ee/lintmakk-majak-202-43688897.html
Vasta
#52

Küsiks, et ega kellegil pole müüa miskit võimendeid ja kõlareid?
eelistatavalt s90d, aga võib ka muud.

Kui kellegil säärased asjad üle, siis palun kirjutage PSi

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#53

Millisele raadiole, makile võis selline kõlar kuuluda. Mul ta hetkel tavalisele raadiole järgi ühentatud töötoas.Smile
[Pilt: SDC10002.jpg]
[Pilt: SDC10003.jpg]
Vasta
#54

Eks neid komplekteeriti vast erinevatele kaasa. Mul trehvasid kooliajal sellised kunagi miskise Vesna kassettmakiga ühes tulema.

loll on loll olla.
Vasta
#55

No Majaki asi juba areneb ehk saan selle järgmine nädal kätte aga vot takoist [Pilt: 1_1_3854257.jpg] on hädasti vaja. Sugulasel on nostalgiapuhang Toungue no ma ise müüsin kunagi sarnase maha. Ja mida sooviksin oleks vene pleierid. Võin vahetada mingi jupstüki vastu. Varsti tuleb mu laadapäevast pildid. Osa juba homme.seda kuramuse kraami on palju saaks poolgi vahetatud oleks ca 15m2 vaba põrandapinda juures. Müüa ei tahakski kui ainult vahetus.

Veel ootan (vabandust teema solkimise pärast) p...e läinud mobiiltelefone.

Veel pole maha löödud
Vasta
#56

(30-12-2013, 13:20 PM)deeremees Kirjutas:  Millisele raadiole, makile võis selline kõlar kuuluda. Mul ta hetkel tavalisele raadiole järgi ühentatud töötoas.Smile
[Pilt: SDC10002.jpg]
Sellised kõlarid olid kaasas kassettmakkidega "Vesna" 211,"Rossia" 211 ja mingi analoogne oli veel "Tranair" vist. Sain samuti koolipoisina kunagi Vesna õnnelikuks omanikuksBig Grin Oli vist 1985 lõpp.Vot õnnelikkus pöördus kiiresti pettumuseks kui müügile ilmusid kassettdekid Majak 232.Hinnavahe oli pea olematu.Vesna poes - 365rutsi,Majak- 384 vms. Sai siis mõeldud kuis Vesnale ära teha(garantiiaeg).Ehh - raske südame ja riskiga lasin Vesna toiteblokist voolu otse maki ühe kõlari august sisse...Proovisin käivitust .. töötasRolleyes
aga mingi urin oli pärast ühes kanalis.Siis ruttu remonti ja väga ärev ooteaeg oli.Kui vastus käes et makki remontima ei hakata ja mul võimalus poes uue vastu vahetada või raha tagasi saada ...JESSS !!!
Siis sai minust üks väga õnnelik Majaki omanikBig Grin Üks nõksa uuem mudel Majak 233 seisab mul siiani täitsa töökorras.Ma vähemalt loodan sest viimased 15 aastat pole aparaati käima pannud.
http://www.rw6ase.narod.ru/000/mg/wesna211st.html
Vasta
#57

Kodus kunagi sai sellega vanu vinüül plaate kuulata. "Мелодия-104-стерео.
Aga see kuulamine jäigi viimaseks, kuna järgmisel korral enam ei töötanud.Arvatavasti miski põles läbi. Siis ta seisis kapiotsas. Hiljem suurpuhastuse tegemise ajal sai ta ära viidud vanakola korjajate veoautole.
[Pilt: melodija104_00.jpg]

http://www.rw6ase.narod.ru/000/rprl_p1/m...a104s.html
Vasta
#58

Ai sinder, need kõlarid pandi väga vanal ajal autosse istme alla. Kellel olid installitud, oli sama vinge kutt ajastu kontekstis nagu praegu 1000W supakaga sell.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#59

Oli kunagi selline ressiiver maal. Mütsuma pani küll mingid lahjad S30 mõõdus kastid, vähemalt 13 aastase arvates.
Vasta
#60

[Pilt: 1960116_611359658947920_495812852_n.jpg]

Ameeriklane (IPod Nano 6th gen), jaapanlane (Pioneer SX-440), venelane (Priboi ekva), kaks eestlast (Estonia 010 set) ja neli lätlast (S90B) läksid baari... Big Grin

Kuhjasin perepildi jaoks nad oma tillukese toa nurka kokku -
Pioneer ja Priboi on tummad, Estoniad tahavad juhet, pildilt teine S uut kõrgheli. Põhimõtteliselt ainuke töötav vigur on kõige pealmine väike junn. Seega kogu selle risu kõrval annab igapäevast audioelamust 5W Philipsi kellraadio Cool

Parempoolsed Läti litakad olid päris nutuse välimusega mu kätte jõudes, pidin kõik selle sodi ja täkked välja käiama- lähevad ajastutruuks autoaudioks Kombisse.

Tegelikult ei teagi kas Estoniad neid 4 oomiseid S'e ligi võtab, räägitakse et tihtipeale läbisaamine puudub ja jadamisi ühendamine on geiporr. Testida ei saa, võimendite vahelist Y juhet hakkan meisterdama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne