Uunikute 13. Talveralli eelmäng
#1

Taaskord aastake täistiksunud, sobilik kopipeist eelmise aasta teemast:

Niih, nüüd võiks juba uus talveralli peale tulla - saaks selle tehtud, oleks kohe põhjust kevadet oodata...

Sedapuhku pole veel selge mis masinaga peale trügib aga püüaks ikkagi ennast mitte korrata.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#2

Ometi lõpuks hakkab see "jama" siin pealeSmile
Tehnikaotsingud käivad juba mõnda aega!

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#3

(01-11-2013, 02:56 AM)DevilDeVille Kirjutas:  ...
Sedapuhku pole veel selge mis masinaga peale trügib aga püüaks ikkagi ennast mitte korrata.

Värdlord?
Vasta
#4

Pole ka veel valikut teinud,aga eks ta Opel saab olemaSmile

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#5

Kevadele järgneb suvi, suvele järgneb lühike sügis ja sügisele järgneb talveralli eelmäng.

Mina jätkan ilmselt vana hea Golfiga.
Välistatud ei ole ka chevyga bussiklassis konkureerimine.
Vasta
#6

ralliks ostetud masin sai edasi müüdud,
kui midagi huvitavat ei tule siis Leyland või täpiline, aega on veel



Vasta
#7

(01-11-2013, 02:56 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Taaskord aastake täistiksunud, sobilik kopipeist eelmise aasta teemast:

Niih, nüüd võiks juba uus talveralli peale tulla - saaks selle tehtud, oleks kohe põhjust kevadet oodata...

Sedapuhku pole veel selge mis masinaga peale trügib aga püüaks ikkagi ennast mitte korrata.

Ahoiii.
Enne veel vaja "Talviajo XXXXI 2014" Jyväskylas üle elada...eks siis vaata mis Uunikute 13. Talverallist saab.Big Grin
Allan.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#8

Ütleme,et sõiduk on veel lahtine hetkel. Fire on igaljuhul saanud omale uue veepumba ja on põhimõtteliselt stardivalmis peale talvekate installimist Big Grin Eelmise aasta talveralli benagi veel sees Big Grin
Aga fire on plaan number 2. Plaan number üks lahkub ilmselt lähipäevil öö varjus kodu garaazist töö garaazi,et vaadata kas õnnestub mõnede kuudega muuta liikur mingilgi määral liigeldavaks ning arvele saada. Selle plaani jõustudes astume ka 4x4 meeste võistlusklassi pärusmaale Big Grin
Talverallil näeme Raisk

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#9

Oleme juba valmis, raisk!
Sissesõit bussikesele käib.
Vasta
#10

Tere. Küsiks, et kas 1993 aastal välja lastud AZLK 2141 on liiga uus auto osalemiseks?
Vasta
#11

Mina kah sel aastal tulekul, esimene ralli kus ise saab roolis ollaBig Grin

autoks saab olema vast volvo 240 universaal

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#12

(03-11-2013, 16:26 PM)viirusboy Kirjutas:  Tere. Küsiks, et kas 1993 aastal välja lastud AZLK 2141 on liiga uus auto osalemiseks?
Ma arvan,et loe läbi eelmise aasta vastava ürituse kohta käivad teemad ja saad oma vastuse sealt kätte.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#13

(03-11-2013, 21:43 PM)wagoneer Kirjutas:  
(03-11-2013, 16:26 PM)viirusboy Kirjutas:  Tere. Küsiks, et kas 1993 aastal välja lastud AZLK 2141 on liiga uus auto osalemiseks?
Ma arvan,et loe läbi eelmise aasta vastava ürituse kohta käivad teemad ja saad oma vastuse sealt kätte.

Just lõpetasin ja tundub, et ikka loll küsimus, mis sest, et auto on esmamainitud 86 aastal ja nüüdseks eestimaa pealt peaaegu kadunud. Aga eks te targemad otsustate. Smile
Vasta
#14

(03-11-2013, 22:20 PM)viirusboy Kirjutas:  Just lõpetasin ja tundub, et ikka loll küsimus, mis sest, et auto on esmamainitud 86 aastal ja nüüdseks eestimaa pealt peaaegu kadunud. Aga eks te targemad otsustate. Smile

Mulle tundub samuti, et keset neid vanemaid mosse-masse on see va mainitud AZLK 2141 piisavalt perversne ja vähelevinud (loe: vähesäilinud), et annaks Pühale Talveüritusele toekat lisamekki.
Vasta
#15

(03-11-2013, 23:43 PM)Tom Kirjutas:  
(03-11-2013, 22:20 PM)viirusboy Kirjutas:  Just lõpetasin ja tundub, et ikka loll küsimus, mis sest, et auto on esmamainitud 86 aastal ja nüüdseks eestimaa pealt peaaegu kadunud. Aga eks te targemad otsustate. Smile

Mulle tundub samuti, et keset neid vanemaid mosse-masse on see va mainitud AZLK 2141 piisavalt perversne ja vähelevinud (loe: vähesäilinud), et annaks Pühale Talveüritusele toekat lisamekki.

Simca 1307 on aastast 1975, seega minu arvates on Aleko igati dobro. Tehniliselt küll ei põhine 1:1, aga kui välimus on 1975 ja tehnika valdavalt 60.-datest (nii Lada kui Mosse mootori puhul), siis on ju igati pädev.
Vasta
#16

mu 2014 talverallikas seisab veel tühjade rehvidega maa sees. eks tuleb välja sikutada ja vaikselt rellakas sisse lüüa... Rolleyes

[Pilt: 1463897_10151820116313727_423363846_n.jpg]
Vasta
#17

Ma pole siiani veel validagi suutnud et misasja peaks söitma peksma selleks ajaksWink

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#18

Legendaarne RallyRekord sõidab hetkel juba pidureid puhtaks, kummaliste olude kokkusattumise tõttu. Ehk läheb hästi ja Talveralliks on ka 60% lukkdiffer paigaldatud ja uued amordid all.

Tartus lausa ootan juba lund. Ringteele tehti nii palju kurve et korraliku lobjakaga on see tõeline tivoli tagaveolise autoga. Big Grin

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#19

(03-11-2013, 22:20 PM)viirusboy Kirjutas:  
(03-11-2013, 21:43 PM)wagoneer Kirjutas:  
(03-11-2013, 16:26 PM)viirusboy Kirjutas:  Tere. Küsiks, et kas 1993 aastal välja lastud AZLK 2141 on liiga uus auto osalemiseks?
Ma arvan,et loe läbi eelmise aasta vastava ürituse kohta käivad teemad ja saad oma vastuse sealt kätte.

Just lõpetasin ja tundub, et ikka loll küsimus, mis sest, et auto on esmamainitud 86 aastal ja nüüdseks eestimaa pealt peaaegu kadunud. Aga eks te targemad otsustate. Smile

Kui lugesid läbi, siis panid ikka tähele, KES otsustab?

Esiveoline mosse on küll perversne leiutis, kuid kardetavasti mitte piisavalt omanäoline tingimusteta osalusloa saamiseks. Rolleyes Aga seni on igasuguste kahtlaste liikurite puhul lugenud ikka Peakorraldaja sõna. Mida saab oluliselt kallutada, registreerudes õigeaegselt, makstes tasu tähtajaks ja esinedes ralli eelmängus stiilselt, mitte vinguvat kõneviisi pruukides.
Vasta
#20

regamiseni on aega paar kolm kuud, selleasemel et üritada regada nn piiripeal olevaid autosid (või siis selgelt üle piiri, no krt 10a piirist nooremate vene autodega), võiks silmad lahti hoida ja huvitavat ja taskukohaseid vana kooli masinaid müüakse pidevalt.

PS ma tegin alfal igaksjuhuks TÜV-i ära (kui Alitalia oma rahalise toe alla paneb tulen alfaga - jälle), sest warre ostis honecheri lesk tagasi ja sellega osaleda ei saa, samas hoian ka kohalikul vanatehnika turul silmad lahti, sest pole midagi huvitavamat, kui osaleda masinaga millele alles 1 päev enne starti hääled sisse saab, eriti veel minu puhul kuna mul on käel kaks põialt Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne