Koledaid kääbikuid keskmaalt ja kaugemalt

Paljude poolt märkamata jäänud potentsiaal, kuidas väikeautost teha väike auto.
   

https://m.nettiauto.com/datsun/100/13269797
Vasta

[Pilt: 9nyw7rlctf7c1.jpeg?width=960&crop=smart&...532a3cc4b2]

Venelastel olevat uus elektriauto tulemas. 

https://news.yahoo.com/russia-presents-e...00888.html
Vasta

Retro FMis kuulsin sellest ja pean Märksiga nõustuma, et no on ikka kole tõesti. Ma ei saa aru, mis värk venelastel sellega on, et auto ise paistab paks välja, aga rattakoopad ja rattad on imetillukesed.
Lisaks on nimi valesti kirjutatud- Ämber kirjutatakse Ä-tähega Big Grin
Vasta

Eks võeti mingi hiinaime lõigati salongiosa maha ja tõsteti mingi kere peale.
Vasta

Momeelest on kõige olulisem nende pressifotode juures kaks veoaasa tööasendis. "Aramata" on näidanud õige suuna kätte. Analooge mitteomava sellise.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(21-12-2023, 14:47 PM)hobiautod Kirjutas:  Eks võeti mingi hiinaime lõigati salongiosa maha ja tõsteti mingi kere peale.
Kõlab nagu esimese iteratsiooni paraolümpia kuuseitsme sünnilugu - võeti kehtiv A6 ja kleebiti huiteabmillele selga. Saand silmapesutraatharjasid ennaktempos kulutavalt ilus.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Kahe veokonksu kõrval näib olevat mingid splindid nagu granaadil?

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Hetkel seletatakse, et tegu on prototüübiga, millel kere vaid selleks, et inseneridele tuulevarju pakkuda.

Aga need kaks kõrval olevat "looma" on veel edevamad.

Электрокар Amber удивит степенью локализации

Калининградский «Автотор» — известный контрактный сборщик, до недавнего времени даже крупнейший в мире. До 2022 года завод делал технику марок Hyundai, Kia и BMW, а сейчас занимается производством разномастных «китайцев» — BAIC, Kaiyi и SWM, к которым, возможно, присоединятся и другие.

Однако руководство предприятия приняло неожиданное решение создать и собственную модель! Это будет субкомпактный двухместный электрокар классификационной категории L7e, то есть тяжёлый квадрицикл, а не полноценный автомобиль.

Городскую машинку назвали английским словом Amber (в переводе — «янтарь»). Она получит каркасно-панельную конструкцию, где пространственную ферму из алюминиевых труб обвесят композитными панелями.

В создании новинки активно помогают студенты, преподаватели и инженеры Московского политеха — это связка институтов МАМИ и МГИУ. При этом предполагается, что после выпуска нынешние ученики столичных вузов придут работать на «Автотор».

Будущий электромобиль обещает удивить невиданной степенью локализации, так как большинство комплектующих планируется делать на автоторовских мощностях, для чего возводится целая дюжина цехов-заводов.

Кроме батарейной версии, также готовится вариант и с двигателями внутреннего сгорания — бензиновым, метановым и гибридным. Но сначала надо запустить производство базовой аккумуляторной машины.

Серьёзность намерений «Автотор» попытался доказать, предъявив прототип-агрегатоноситель, то есть тестовый «мул». Он представляет собой «обрезок» кузова от Лады Весты, а потому выглядит достаточно нелепо. Впрочем, от экспериментального образца не требуется быть шедевром дизайна: она просто должна ехать и вмещать испытателей. В составе этой машины отрабатывают электрическую силовую установку, а внешность готового электрокара будет совсем иной.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Aa nüüd on teada mis nendest pesumasinatest ja külmikutest tehakse kui kiibid on välja võetud.
Vasta

(21-12-2023, 16:39 PM)tõnn Kirjutas:  Kahe veokonksu kõrval näib olevat mingid splindid nagu granaadil?
Need splidid on üleval samuti. Juu see nosu on kinni nendega.
Vasta

Limo, ikkagi!

   
Vasta

Sõitsin rahulikult üks päev läbi Keila, noh tegelikult läbi Keila ei saa rahulikult sõita, sest see on praegu üks paras pommiauk. Auk augus kinni ja närvi ajab eksole.
Jõuan siis Rõõmu kaubamajast mööda ja järsku näen enda ees midagi hirmsat ja tunnen, kuidas mul hakkab ebamugav olla. Vaatepilt tekitab segadust ja mul on küsimus, et MIKS, MILLEKS? Proovin mitte vaadata, aga ta kuramus sõidab mul otse ees. Lasen lõpuks pikema vahe sisse, sest ma ei suuda rohkem... Koledate autode ajastu on alanud.

Bmw E60 peale on istutatud mingi mazda.

[Pilt: ThRTFsZ.jpeg]
Vasta

(04-03-2024, 12:19 PM)svenson Kirjutas:  Sõitsin rahulikult üks päev läbi Keila, noh tegelikult läbi Keila ei saa rahulikult sõita, sest see on praegu üks paras pommiauk. Auk augus kinni ja närvi ajab eksole.
Jõuan siis Rõõmu kaubamajast mööda ja järsku näen enda ees midagi hirmsat ja tunnen, kuidas mul hakkab ebamugav olla. Vaatepilt tekitab segadust ja mul on küsimus, et MIKS, MILLEKS? Proovin mitte vaadata, aga ta kuramus sõidab mul otse ees. Lasen lõpuks pikema vahe sisse, sest ma ei suuda rohkem... Koledate autode ajastu on alanud.

Bmw E60 peale on istutatud mingi mazda.
Kui ma õigesti mäletan, siis joonistab/joonistas antud margi tulesid üks Eesti poiss Big Grin

Do'nt panic
Vasta

Ma näen kl huidai pilti Smile
Vasta

(04-03-2024, 12:19 PM)svenson Kirjutas:  Sõitsin rahulikult üks päev läbi Keila, noh tegelikult läbi Keila ei saa rahulikult sõita, sest see on praegu üks paras pommiauk. Auk augus kinni ja närvi ajab eksole.
Jõuan siis Rõõmu kaubamajast mööda ja järsku näen enda ees midagi hirmsat ja tunnen, kuidas mul hakkab ebamugav olla. Vaatepilt tekitab segadust ja mul on küsimus, et MIKS, MILLEKS? Proovin mitte vaadata, aga ta kuramus sõidab mul otse ees. Lasen lõpuks pikema vahe sisse, sest ma ei suuda rohkem... Koledate autode ajastu on alanud.

Bmw E60 peale on istutatud mingi mazda.

[Pilt: ThRTFsZ.jpeg]
Milles probleem-tavaline koleilus uus auto millega on kolehirmus sõita kui ei suuda pooli asju välja lülitada.
Kakub rooli ja teeb muid oma asju.See on tänapäev mida tahame-vajame.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne