Popeda Pickup replika
#21

(23-09-2019, 21:42 PM)Veiko Varik Kirjutas:  Ilusti tehtud.
Palun kirjelda kuidas sai tehtud kabiinile tagasein. See näeb oluliselt viisakam kui esimesel pildil.

Edu
Veiko
Kabiini tagasein on gaz 51 oma. Tegin kitsamaks ja madalamaks, samal ajal säilitades gaz 51 tagaakna.Vaatasin ,et 51 on Pobedaga samast ajastust ,venemaal panevad rohkem
gaz 52 e omasi aga minumeelest see sobiks rohkem Volga gaz 21 le.Kabiini tagaseina viisin 10 cm tahapoole muidu poleks Pobeda originaal iste sisse mahtunud.Õigemini mina sinna istme ja rooli vahele.Rooli võlli panin gaz 69 oma, kuna see on 10 ccm lühem kui Pobil.
Vasta
#22

(23-09-2019, 22:08 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Väga kena auto, kabiini tagaseina lahendus on väga hea. 
Alumiiniumrihvel on väga hea kasti sisuks kui tööautona kasutada aga muidu on küll liiga silmatorkav. Muidu näeb auto välja nagu tehasest välja sõitnud aga kasti materjal on valest ajastust. Enda autot tehes oli sama dilemma ja otsustasin veekindlast vineerist teha, torkab vähem silma ja minu auto puhul läheb värviskeemiga ka hästi kokku. Kui tööautona ei kasuta oleks midagi sellist väga kena:[Pilt: 1949-Ford-F1-Pickup-4.jpg]
Kas valmis kapotialusest on ka pilte?
Pilte on veel igasuguseid ja palju.Kahjuks ei oska ma neid ise panna
.Lähiajal üritan lisada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne