Iveco Eurocargo 75e14 95a
(29-08-2017, 22:48 PM)Tegelane5 Kirjutas:
(29-08-2017, 19:48 PM)overspeed Kirjutas: ...Kui palju oli pinge vabal väljundil (ilma akut laadimata) ?...
 Võiks kontrollida mis pinget annab stabilisaator ilma koormuseta.

Kas see pole üks ja sama asi?
Lisan: Mõõtsin väljundpinget ilma koormuseta. 13,2v. Kruttisin Overspeedi poolt viidatud kruvi ja voilaa 14v.
Seda 12,5v , aku laadimisel, ei maksa võtta püha tõena. Suur aku oli saanud laadimist liiga lühikest aega. Pinge oleks ilmselt tõusnud 13,2v peale alles nädala pärast.
Küll laadimisega hakkama saab, kui muundur kohe maha ei põle. Kaitsete vahetamise mõte ei ole ka suurem asi. Mitu korda neid peaks ennem vahetama, kui enam läbi ei põleks. Loodan, et ka teine loomkatse kordab esimest ja muretsemiseks polegi põhjust.

Vasta
(29-08-2017, 20:19 PM)motamees Kirjutas:
(29-08-2017, 13:17 PM)MadDriver Kirjutas: Tere.
Transistorid on paralleelselt,
...

Cher MadDraiver. Soyez gentil et mettez
...

ot. Auto-Moto postituste autahvlit küll ei ole, aga see post sinna kuuluks...
hea et hieroglüüfe ei pannud.
Vasta
Hei, motamees.
Pange laadimisjuhtmele ampermeeter vahele. Nagu ma enne nende transistoride kohta kirjutasin, siis kuni 10 Amprit peaks olema neile lumme k...a. Üle 30A mina ei laseks. Mida rohkemaks keerate potekast volte, seda rohkemaks muutub ka vool (sama koormuse juures). Mingil hetkel hakkavad transistorid kärssama. Samas peaks mõõtma laadimispinget akuklemmidel, et see oleks ligilähedane korras auto laadimispingega. Mina sellest alustaksingi - amprid loksuvad ise paika, sõltuvalt aku tühjusest.
Edu!
Vasta
Tsitaat:Kaitsete vahetamise mõte ei ole ka suurem asi. Mitu korda neid peaks ennem vahetama, kui enam läbi ei põleks.
Ei saanud aru.
Kaitsmeid ei pea üldse vahetama. Ainult siis paned uue sama suurusega kaitsme kui mõni läbi kärssab. Ja ära pane suuremaid kaitsmeid kui just eesmärgiks pole seadme surmamine.
Инвалид информационной воины.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne