Mis tegelikult toimub, ehk kuidas türalased Lõuna - Eestis käisid
#1

Oi-oi! Oi oi oi
Vasta
#2

Keegi on seemneid söönud. Ja mitte vähe!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Pealkiri on paljulubav, seega jään ootava kodanik Kassi järjekordset meistriteost.


Vasta
#4

Kure konn maitseb lihtsalt hea, ka pühapäeva õhtul. Oleks siis valimised või midagi, aga ei. Sombune pühapäevak vaid.
Vasta
#5

Kui sõber Kassil oi oioi üleläheb kül ta siis ka siia kirjutab ja ega süüdlasel midagi head loota ei ole ,loomulikul pole ka Türi meestel sealt lõunapoolt midagi head kunagi tulnud.Hommik hõhtust targem,homme kuuleme.
Vasta
#6

Justjust, see läheb üle ja siis püütakse hiiri edasi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

"Paidest tulid Jaan ja Jüri, paljapäi ja paljatüri"
Tsitaat siis eesti rahva folkloorivaramust
Vasta
#8

Enam ei saa mõhkugi , sest keelest aru - joo kui palju tahes ! Kas jutt käib tütarlastest , ehk tirtsudest , või türalastest , ehk "räme sõim" kaudu väljutatud lastest !Big Grin
Vasta
#9

Väike vahekokkuvõte, kui lubate!
Mida näeme - raffal siiski huvi on, vaatamata sellele, et tegu pole eriti rasketehnikaga (raske on, aga mitte tehnika, nagu ehk lugejad võivad oodata)
Teiseks, kirjuta siia mida tahes, Ksf! on ikka valmis lugema, olenemata sisust!
Kolmandaks, tõsi on, et hommik on pühapäevast targem, seda enam, et Ksf! Talupoeg Toomas Taluja poolt toodud tundmatu loo
ma pisitiluike tükk on hetkel veel kuhugi kadunud, mäletan, et Säreveres oli see veel natuke alles.
Aga - infosulus olevad Ksf!-id ja tõelised vanatehnikehuvilised (st. 2 - 3 rattaliste nautijad) jälgige teemat ja lugege, ega türalased seal ain ukesed juhukülalise ei olnud, seal oli igasugu sulelisi, karvaseid ja miilitsaid kohal, ega vaesed ja põlatud türalased üksi ei pea omi kannatusi ja kirgastumisi siin kirjeldama, oli ka väga valitud seltskonda kohal....
Vasta
#10

Et kuidas hiidlased türalaste jalgratta muusjumi käisid avastamas. Solgipütt oli hoovis, kuid inimesi ei kuskil Big Grin
Vasta
#11

(18-11-2013, 00:50 AM)urmet48 Kirjutas:  Et kuidas hiidlased türalaste jalgratta muusjumi käisid avastamas. Solgipütt oli hoovis, kuid inimesi ei kuskil Big Grin

See on vist ikka natuke liiast ja vajaks lahti rääkimist - miks pidid inimesed kusagil olema ja mis "solgipütt" seal hoovis oli! Ma saaks aru, kui oleks olnud sitapütt vms, aga "solgipütt", see on isegi meie (minu) empaatiavõime juures natuke liiga palju!? Pealegi seda asionatsiooni või purgimis või jällegi misiganesaparaati meil (neil) ka enam ei ole! Peamiselt pahatahtlike hiidlaste jõhkra surve tõttu! (silmas pole peetud enamust Hiiumaa elanikonda peale Ksf! U... )
Vasta
#12

Käisid küll ja olin ka ise kohal.Türilt juba ammu helistati ja öeldi,et "Persed" juba valmis. Aga see,et Võhmast kätte sain,see oli üllatus. Kunstnikuhärra pidas asja meeles. Ja eks ka minu fantaasia ennustas natuke ette ja võtsin kassile naha kaasa. Olin seda vist juba aasta tagasi lubanud,unustanud,taasleidnud ja siis lõpuks sõbra abiga meelde tuletanud ja igaks juhuks autosse visanud. Mõtlesin,et järsku Võhmas mage värk ja käin vahepeal Türil "Persete" järel ka ära. Tegelikult ei tulnud minu mõttest midagi välja,sest Võhmas oli eriti kõva vastavõtt,sõbrad ja ka Türi rahvas kohal! Kuhu sa ikka veel lähed. Aga kassil oli pärast naha üleandmist ikka väike läige silmis...Wink Ju siis oli vaja. Pidin Võhmas kaine poiss olema ja üle pitsi ei nuusutanud. Mine tea,poisid järsku teeääres passivad ja tahavad proovi võtta,hakka siis nendega jantima. Kuigi mulle meeldib teiste kulul napsu võtta,no seekord polnud lihtsalt võimalik. Olen liitunud alkohalivastase võitlusega ,seega alkohol tuleb hävitada!Big Grin Ja oleks hea meelega sõpradega liitunud.....no mis teha....Sad Peremees tahtis mulle isegi särgi tasku kallata,et võta aga kaasa.......aga kartsin,et järsku ei jooksegi teksariidest särgi taskust läbi.......kodus pole ka kedagi,kes mind kummuli keeraks,et sisu kätte saaks..... Ah,las kass räägib edasi....
Vasta
#13

Nii vaikseks kõik jäänud'..ja kass kuhugi on kadunuuud.
Vasta
#14

kas nii?

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#15

Tänan! Mul on juba parem .. natuke .. vist !? Aga vb lihtsalt hakkan harjuma? Kas ma nüüd jäängi selliseks? Sad
Aga ruttan teatama ja lugejaid rahustama, et tegelikult ei toimu midagi! (enam ja õnneks!)
Ja kuidas käisime, kuidas käisime - no autoga sõitsime, laupäeva varahommikul pistsime lõuna poole ajama ja juba pühapäeva keskhommikuks olime Võhmas kohal! Cool Ksf! Illi123-l on uus vanasõiduk, mingi "Haa-guuz" vms, kas on DKW või Wanderer, mina ei teagi, autosid ei tunne, aga auto-unioni rõngad on ees ja taga, vb siis ehk mingi Horch lausa...
Mida veel, ah zoo, Jaan ja Jüri küll Paidest ei tulnud, Jaan teadagi saabus Tartu poolt ja Jüri ei võtnud vist üldse vaevaks kohale ilmuda. Ja vähemalt minul ja Sorgel olid mütsid peas... vähemalt minnes.
Aga jah, see vasemürgitus on ikka üks kole asi! Halvimast päästis vist see, et sai õnneks palju vedelikku tarvitatud! Rolleyes
Vasta
#16

Prognoos oli täpne, läkski üle Smile Vähemalt peaaegu. Nüüd marss, marss, hiiri püüdma, siis kaovad viimasedki jäägid vereringest. Kinnipüütud hiired tuleb kõik ära süüa, see aitab paremini kui G:N või Rotsk, oma kogemus...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#17

Nagu kivi langes südamelt! Teema algus tekitas juba mõtte, et see imevigur mersumuruniiduk on valmis ja kass tuli esitluselt, kus tuli palja pepuga staadioniring teha. Kõik värvitoonid ja lõhnad viitasid sellele. Õnneks ainult sõbralik dinee sõprade seltsis ja karv läigib jälle.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#18

Tegelt jäi mainimata,et peremehel polnud korralikke jooginõusid ja pidime mingisugusest läikivast lehtrist rüüpama käärind mahla.....Big Grin Seda tõi ta ka kuskilt tagapoolt ruumist,oli teine külmaks aetud ja õite magusa maitsega..... Lasi veel pudelitelt ennem lurtsti punnid pealt. Täitsa talupoegade moodi...... mulle meeldis. Alles see ju oli,kui me kõik ühest mollist sõime ja jõime... Vanu aegu hea meenutada....Big Grin
Vasta
#19

Meenub kohe klassika:

[Pilt: 5615965_AJGKIS.jpeg]
Vasta
#20

No minul on kõige viletsam fotakas ja kõige udusemad pildid. Võibolla abiks sündmuse tuvastamisel.....

[Pilt: 230057815a5486_o.jpg]

[Pilt: 23005785c83324_o.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne