Mis tegelikult toimub, ehk kuidas türalased Lõuna - Eestis käisid
#21

Kolm musketäri või 20 aastat hiljem? Rolleyes
Vasta
#22

Pigem ikka neli musketäri ja karikas.....Big Grin
Vasta
#23

On vähe uudist ka. Et mis toimub, mitte et keegi jälle Lõuna-Eestis puhkamas oleks käinud.
Esimene on see, et mitte ksf! toomas. T. Talujal pole kõikse viletsam fotokas!
Teine selline lugu, et üks tuttav türi parm leidis juhuslikult ühest vanast tsaariaegsest kõrtsihoone salakeldri peidikust ühe väga vanaaegse, hinnalise ja eksklussiivse pudeli!
http://i42.tinypic.com/290pkrn.jpg
Pudelil on punn peal ja kaelani jooki täis! Kas on vein või konjak, ei oska veel arvata. Kuna see jope, kes selle joogi leidis, ise veiniinimene ei ole (nagu ta tagasihoidlikult kommenteeris, varemalt, kui oli häid kvaliteetsedi veine veel saada, nagu näiteks maitse- ja toimeaine tugevdjaga Solnetšnõi udar ja Agdam jms, siis veel vahel võttis pitsi või paar pidulikemail juhtudel), siis õnnestus väärt jook ta räpaste käppade vahelt
http://i40.tinypic.com/31778yu.jpg
10-ne topeltbocki vastu ära kiskuda! Cool
Jutu mõte selles, et kui meie siit karmist Põhja-Eestist peaksime teenitult! mõne Beljajevi või Tšernovi vms karika saama, siis on väärt rüübe olemas, mida sellest näiteks sõber Armexile pakkuda!
(piltide kvaliteedi kohta käis siis see esimene uudis)
Vasta
#24

Sellistest kahtlastest putlitest ei ole hea rüübata..... mis sest,et Sul kassil on üheksa elu....... meil ainult üks järel......Big Grin Iseasi,kui oleks korralik karikas...... nt. veepuhastaja....
Vasta
#25

Mehed, ma ütlen, see on puhas kraam, ilma E-aineteta, nitraatide ja nitrititeta! Muidugi on siiski veel väga väike võimalus, et tegu võib olla seebikivi või lõngaõliga, aga ei pea ju ise esimesena ja punnsuuga degusteerima, milleks siis sõbrad on, Armex jne?
Aga olgu, mis ma jama ajan siin, kas arvate tõesti, et seal ainult see üks ja ainus pudel oli? Rolleyes
Hr. Kraut Muinsuskaitseametist (või mis koht see ongi?) juba ajab siin rida, et miks ja kuidas, et meeskollektiiv Grossi poe taga napoleoni aegset brändit juua läbustab. Häda kohe selliste kaaslinlastega!
Ehk loo moraal - mina ei pea enam kunagi tööl ega ka poes käima! Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne