isetehtud atv
#1

masin ei ole minu tehtud eelmise omaniku foorumi teema õnnestus ka leida
oktoobri algul sai toodud siis selline masin http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=8742

[Pilt: large_28454271_A1gq.jpg]

elekter oli paigast ära selle sain korda aga tuula mootror oli liiga lahja ja siis sai otsustatud et paneks võimsama mootori. mootoriks peaks siis tulema yamaha xj 600 mille sinna vahele kuidagi proovib aretada ei tea kas mahubki veel eks näis palju raami tuleb ümber teha raam ise muidu jawa oma. tagavõll tuleks ka uus aretada kuna ilmselt see pea sellele mootorile vasta
[Pilt: orig_28452885_J1WD.jpg]

kui kellegil on mingeid mõtteid kuidas ja millest teha siis jagagu neid palun minuga.
präeguseks on paigaldatud taha uus amort ja mingi 3-4kg üleliigset pahna maha lõigatud ja esisilda sätitud paremaks vaja oleks veel uut tagasilda tagumisi velgi sättida, uut istet vist ka paaki, tuled ette ja siis kondleid
Vasta
#2

Nagu ma ka ühes teises foorumis ( kus sa asja uurid ) olen kunagi kirjutanud sellel teemal. Panin kunagi ühele taolisele sõidukile 250 jawa mootori peale. Nikerdada ja muud huvitavat sai küllaga. Ainus viga oli' et sõita ei õnnestunud, niikui gaasi vajutasin olin seljapeal Smile. Tahaks kohe teada mida see 600 seal teeb Smile
Vasta
#3

kaalujaotus mängib rolli, tehase quadid kõik selliste mootoritega...



Vasta
#4

tagasilla kohta sooviksin ikka rohkem informatsiooni millest teha kuidas teha jne või prooviksin präeguse ära kas peab vasta ? Big Grin
Vasta
#5

präegune ostus oli proovida ära all olev tagasild ja kui ei pea vastu siis hakkab uut alles tegema... varsti hakkab mootorit ka paika säädma.
Vasta
#6

tahad, et praegune hoopealt alt kaoks?
Vasta
#7

projekt seisab vb jääb ära pikaks ajaks või siis üldse pakkumised raami osas ka oodatud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne