MTZ 80L ---> Tsjon Diir
#61

Pole ka eriline põllumees aga kuulnud olen,et 25hj hõlmakohta tava adral ja 30hj hõlma kohta pöördadral.
Vasta
#62

Arvi Tammel tegi aastaid tagasi katseid üle eesti, mitu hp-d per h6lm on vaja maa kündmiseks eri Eesti paigus. Tulem oli vist 10- 30hp/ saha kohta. Kui kellegil on olemas see uurimustöö, siis ma hea meelega vaataks seda. Ps mu talu ei ole l6unas. Rohkem idas. Mäed on väiksed, elavad mustikad ja kahepaiksed Big Grin.
Vasta
#63

Palju sul maad on mida künda, et nii laia atra vaja on? Muidu paistab aga tubli töö MTZ inimlikumaks ehitamisel.
Veiko

MTJ.EE
Vasta
#64

Pildi järgi vaadates käib masina ehitus linnas ja peaproovisõit tuleb alles siis, kui kõik valmis ja dok. korras või oled ikka kõrvaltänavas inimesi hirmutamas käinud?
Teemasse: Mis huvitav õlifiltri lahendus?

Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
Vasta
#65

Traditsioonilise russiga on võimalik 90 hektarit künda ja muid toimetusi teha.
Vasta
#66

Maa ja traktori arvestus on tuleviku perspektiiviga. Põhiline on trakat kasutades mõnu tunda. See ongi selle asja mõte. Ma olen piisavalt laisk et asju mitu korda teha. Kui juba siis juba. Peaaasi, et uuesti tegema ei peaks. Jah ma teen seda linnas. Nimelt linnas Tartu. Selle adra diskusiooni kohta ütlen seda, et vaatame. 5-nr poolripp on investeering tulevikku. Kui jääb jõudu väheks, võtan mõne hõlma ära. ala alla mäge 5 hõlma ja üles 3. nagu uutel traktoritel esimese adragagi. Aga siiralt ma ei näe enam mõtet kolmest Fiskarsi atra omada, mida sotsiaal abi korras jagati.. Eriti selllise russi puhul. Rohkem, mitte asjalikku diskusiooni siin näha ei taha. ASAP teen tulemuste kohta kokkuvõtte. Parastada luban pärast. Big Grin

Kas keegi teab viiteid kogemustele, kes on proovinud Russist suuri nr välja lasta? Olen Kuulnud max 120 hp aga?
Vasta
#67

Tervitus teemaomanikule.
Kas sellele kabiinile mingisugust lisa vooderdust,mürasummutust kah tegid?
Kuidas masin vastu pidanud on?
Vasta
#68

(21-10-2014, 19:05 PM)jaakjaak Kirjutas:  Tervitus teemaomanikule.
Kas sellele kabiinile mingisugust lisa vooderdust,mürasummutust kah tegid?
Kuidas masin vastu pidanud on?

Ootaks ka huviga masina kulgu ja käekäiku!
Vasta
#69

Endalegi pakuks huvi mis edasi saanud, aga vaadates teemaalgataja viimast foorumikülastust mis on 26.01. 2015 siis väheusutav,et midagi uut siia tuleb.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne