Autoorienteerumine Tallinnas 11. jaanuaril
#1

Hei

Talveralli läheneb kosmilisel kiirusel. Kas sinu masin on selleks sõiduks juba valmis? Tripmeter toimib? Kaardilugejalamp ok? Vee temp normal? Klaasipuhastajad töötavad? 11. jaanuaril saad seda kontrollida Tallinnas toimuval autoorienteerumisel. 4 tundi sõitu linnas, maal ja metsas peaks masina nõrgad kohad välja tooma ja jõuad veel Talveralliks vead parandada.

Juba 11. jaanuaril saab stardi 5 linna karika 3. etapp ja seekord on võistlus jõudnud Tallinna. Varasemad etapid Elvas ja Tartus on toonud starti väga palju rõõmsaid osalejaid. Loodan, et see jätkub ka Tallinnas.

Võistlus algab 11. jaanuari õhtul kell 17.00 registreerimisega Kumu ülemises parklas. Kell 18.00 stardib esimene auto 4 tunnisele rajale, mis seekord on varasemast päris palju erinev. Rajameister on üks Eesti orienteerumisjooksu tulevikulootusi. Rada koosneb neljast osast:
a) Suundorienteerumine - punkte võetakse õiges järjestuses 1-2-3-4 jne
b) Sund valik - rajal on 10 punkti ja neist peab omal valikul võtma 5
c) Orienteerumine jala - 8st punktist koosnev rada orienteerumiskaardil, mis tuleb läbida jala
d) Seikluslikud ülesanded rajal

Võistlusel osalemiseks registreeri ennast http://www.seiklusministeerium.ee lehel asuva vormi kaudu. Tehes seda enne aastavahetust on osalustasu võistkonna kohta 20 eurot. Uuel aastal ja kohapeal registreerides on osalustasu 30 eurot võistkond.

Karikasarja üldtabel peale 2 etappi on saadaval siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/5lkyld.pdf

Karikasarja üldjuhend on saadaval siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/yldjuhend.pdf

Pane end kirja juba täna ja saad rahus keskenduda aastalõpule!

Head Vana-aasta lõppu

Joonas Väärtnõu
Vasta
#2

Hei seikleja

Rõõmuga annan teada, et Tallinna autoorienteerumiseni on jäänud veel loetud päevad. Hetkeseisuga on kirjas 29 võistkonda ja 11 võistkonda saab veel ennast registreerida. Võistlusrada on valmis ja on lühimat teed pidi 60 km pikk. Võistlus on varasemast päris palju erinev, sest rajameistriks on tipporienteeruja Tomi-Andre Piirmets. Tema uudsed ideed leidsid kasutust sellel rajal ja viivad võistlejad maa alla, kõrgustesse ja õhku. Osalejate varustuslisti võiks lisanduda kummikud ja võimsad taskulambid.

Võistlusel toimub punktide fikseerimine QR koodide abil. Seega on vajalik võistkondadele ka QR koodi skäneeriv nutitelefon ja telefoni peaks olema installitud MOBO rakendus. Rakenduse leiab siit: http://mobo.osport.ee/. Kellel tõesti ei ole sellist telefoni, siis võistleda saab ikka. Sel juhul peab punktist legendi lehele kirjutama numbritest ja tähtedest koodi.

Punktide väärtus sõltub raskusest ja on 3-st kuni 15-ne punktini.

Võistluskaardid on A4 formaadis ja neid on kaks. Kaardid kattuvad ühest servast.

Kuidas võistluse ettevalmistus läks, seda saab lugeda Seiklusministeeriumi blogist: http://seiklusministeerium.blogspot.com/

Kui tekkis huvi ja sa tahad võistlusel osaleda, siis pane end kirja: http://seiklusministeerium.ee/10593/

Kohtume 11. jaanuaril

Joonas (Peakorraldaja)
Vasta
#3

Hei

Tänaseks on selgunud võistluse lõplikud tulemused. Saime kadunud info kätte ja nüüd on kõigil võistlejatel olemas ajad ja punktid.

Võistluse kirjeldus läbi korraldaja silmade koos selgitustega on saadaval siit: http://seiklusministeerium.blogspot.com

Võistluse tulemusi saab näha siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public...ed1101.pdf

Võistluse gps jälgimine on saadaval siit: http://sportrec.navirec.com/ui/#199938e

Võistlusel kasutusel olnud legend on saadaval siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/legend1101.pdf

Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et olenemata väikesest segadusest näeme teid juba järgmisel etapil 15. veebruaril Viljandis

Lugupidamisega,

Joonas Väärtnõu
Ürituse peakorraldaja
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne