M/V poolik projekt 2140SL
#1

Üha enam saab mulle selgemaks, et ise ma seda autot valmis ei ehita ning lähenev koolilõpp ja ülikool ei lisa mingit motivatsiooni ehituseks.

Tegemist on 1986nda aasta 2140SLiga mis peamiselt liikles Kuusalu kandis ühe 90 aastase vanahärra kasutuses.Peale seda liikus auto Loksa kanti, kus temaga sõitis mingi aja samuti soliidses eas härra.
Mina ostsin auto aastaid 2 tagasi, mõttega ehitada sellest omale viisakas liikur mis oleks valmis sõtta minema nii suvel kui talvel.

Hetkel olen teinud niipalju, et kere on käinud liivapritsis koos plekkdetailide ja sillaosadega, sillaosades vahetatud puksid.
Auto on kunagi ilmselt külili käinud, ehk siis juhipoolt tagatiib ja katusenurk on väikseid mõlke täis, teadjam inimene saab need sealt välja löödud.
Kerele tehti peale liivapritsi roostetõrje ning kaeti krundiga.Kodus värvisin ta põhjaalt üle veoauto polüretaanvärviga ning sinna peale läks kaks kihti kivikaitset ning kivikaitse peale omakorda vedelaks aetud katusepigi.Usun, et see kombinatsioon hoiab rooste päris kaua eemal

Sillad samuti krunditud ning kaetud polüretaanvärviga.
Hetkel on asi niikaugel et sillad on all, mootor on peal ning käigukast all.
Mootor on piruka pealt tulnud, umbes 30tuhat sõitnud, käigukast sama auto alt.Hetkel pole rohkem jõudnud teha, ega pole ka tahtmist olnud.Seisab ta kuiva katuseall.

Kaasa saab kõik jupid mis auto küljes olid, võimalik et mõni polt-mutter ajaga kaduma läinud.Kaasa pole anda esivõret.

Hinna suhtes olen avatud pakkumistele, ise ei oskagi otseselt väärtust määratleda.

Olen ka avatud vahetuspakkumistele, eriti huvitaksid volgad, vajadusel maksan peale.Aga võib ka muid liikureid pakkuda.

mõni pilt:
[Pilt: 0102454421518af.jpg]
[Pilt: 01024544098b6ba.jpg]
[Pilt: 010245441753c32.jpg]
[Pilt: 0102454401cd183.jpg]


Kontakti saab PS või 52 93 905

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne