Mille siduri peasilinder?
#1

Tere,

Mis nõukogude tehnika kasutas sellist siduri peasilindrit? Mulle meenutab ta kangesti Mosse oma, kui välja arvata see, et puuduvad kinnitus kõrvad.
Tahaks, kas osta uued või siis mingi remont komplekti, kuid ei kujuta ette kust üldse otsidagi?
[Pilt: 0105398725c9557.jpg]
[Pilt: 0105398727e1384.jpg]
[Pilt: 010539872907572.jpg]
[Pilt: 01053987310c045.jpg]
Vasta
#2

Ei oska keegi öelda, mis tehnikal kasutati või kust otsida uut samasugust peasilindrit?
Vasta
#3

Mosse on ju kopeeritud mitmetest väljamaa masinatest kokku...
Kui näitad lähemalt, milline on toruühenduse stutser, ehk siis lööb mõnel lambikese põlema
Samas võiksid eelnevalt silindri algosadeks lahutada ja siis diameeter seest üle mõõta. Meist keegi ei ole hiromant, et kaugelt ja uduselt pildilt kümnesse panna.
Pakun diameetriks 22 mm või 19 mm

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#4

Lisan täpsustuseks, antud silinder on pärit vene 125cc kardi küljest. Ma millegi pärast kahtlen, et kardi jaoks produtseeriti uued peasilindrid. Pigem kasutati juba tootmises olevat tükki. Üritasin laiali lammutada, kuid ei saanud hakkama. Eks ma proovin uuesti.
Üks lisa pilt internetiavarustest, kus nad on kardi küljes.
[Pilt: DSC_0040.jpg]
Vasta
#5

Noh näed juba parem, et hiromandid ei pea enam päid murdma...
Võta siis üks mosse silinder kõrvale ja mõõda visuaalselt-joonlauaga-nihikuga -(noo mida veel sulle pakkuda) välimised parameetrid ja sisemine avaus, kuhu läheb tõukurvarras ja saad täpsema vastuse kui meilt.
Kui parameetrid samad, siis rällakas kätte ja kõrvad kadugu.
Nii lihtne see asi ju ongi.
Ps.Kui oled liialt noor, et ei tohi veel rällaka ja teiste instrumentidega toimetada, siis palu kedagi vanemat, kes omab selleks luba ja tunneb ohutustehnikat. (Kuna profiilis oled sündimata-soota ja koduta, ei tea sinu vanustja haridust-haritust... pildil on küünealused ilusti puhtad, kuid selle põhjal ei oska vanust-sugu-asukohta määrata)

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne