Otsing foorumst
#1

'Otsi foorumist' alt tekib peale otsimist list. 1,2,3,4,5,jne, lk. Kui ma järjest neid liste vaatan, ja näiteks neljanda listi lehe peal leian mingi teema, mille ma lahti võtan ja loen, ning seejärel vajutan brauseril back'i, viskab mind esimesele listi lehele, mitte neljandale, kus ma viimati viibisin.
Kas tegemist on Opera kalaga, või miskit muud?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#2

(06-01-2014, 06:00 AM)viplala Kirjutas:  ja näiteks neljanda listi lehe peal leian mingi teema, mille ma lahti võtan ja loen, ning seejärel vajutan brauseril back'i, viskab mind esimesele listi lehele, mitte neljandale, kus ma viimati viibisin.

Võta "Open in new tab" ja pärast ristist kinni. Siis jääb neljas ette. Seda IE-ga. Opera, google cromega ja muudega ilmselt ka.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Otsingust rääkides.. kas on mingi otsene vajadus ka selle 30 sekundi piirile kahe otsingu vahel? Täitsa tülikas teinekord. Rolleyes
Vasta
#4

Veel lihtsam - vajuta hiire rullile, siis avab vastava(d) lehe(d) uues kõrvalaknas, võid terve rea neid sinna tekitada. Kui vastav leht loetud, siis klõpsad selle ristist kinni. Emalehte ei ole mõtet kogu aeg edasi tagasi lapata.
Vasta
#5

Oeh, te kasutate ikka veel seda foorumi sisse ehitatud otsingut? Google versioon annab palju relevantsemaid vastuseid.
Selle sisseehitatud otsingu häda on selle keeruline kasutamine ehk otsimine nõuab natukene taust-teadmisi andmebaasist päringute tegemise kohta... Smile Lisaks nagu eelnevalt mainiti, on selle kasutamine lihtsalt ebamugav kui oled harjunud teistmoodi kasutama.
Proovige alternatiiviga sama asja otsida google kastist ja võrrelge tulemusi.
Vasta
#6

Google kastis tekibki selline jama.
Ma võin ju igat moodi uusi lehti juurde teha, ning kasutada erinevaid võtteid tagasi minemiseks, kuid mis selle point on? Kas mõttekam poleks otsing korda teha? Kui midagi on katki, siis remonditakse see ära, mitte ei otsita alternatiive, et vigast asja läbi häda kuidagi kasutada saaks.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#7

"vaata oma postitusi" võiks ka olla.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#8

(07-01-2014, 07:47 AM)k2rpman Kirjutas:  "vaata oma postitusi" võiks ka olla.

Oma profiili alla olemas, 1 klik rohkem kui pealeht.

Dad.
Vasta
#9

(06-01-2014, 20:35 PM)svenson Kirjutas:  Oeh, te kasutate ikka veel seda foorumi sisse ehitatud otsingut? Google versioon annab palju relevantsemaid vastuseid.

Google otsing annab tulemusteks postitusi. Mulle meeldib kui tulemused on teemade kaupa ära grupeeritud. Foorumi oma otsingul on see võimalik. Wink
Vasta
#10

(07-01-2014, 10:06 AM)dad Kirjutas:  
(07-01-2014, 07:47 AM)k2rpman Kirjutas:  "vaata oma postitusi" võiks ka olla.

Oma profiili alla olemas, 1 klik rohkem kui pealeht.

Dad.

Ma saa aru jah sellest.
On ka muid võimalusi, aga miks asi keeruliseks ajada ja läbi 2,3,6 või 13 kliki oma poste taga ajada ?

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#11

Hm, aga miks peaks avalehe kirjuks ajama. Kindlasti on võimalik veel otselinke välja mõelda mis "peaksid" olema. Ja kui tihti oma postitusi ikka vaja üle vaadata on?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

Millisest otsast see "kirjuks ajamine" on ?
Sõnumite kõrval olev tekst "(Lugemata 0, kokku 42) " on ju täiesti pointless saast mis on kordasid "kirjum".

Või ei ?

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#13

On saast, dubleerib uue kirja teadet, seega mõttetu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne