Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg
Elusalt ei pruugi vist saada jah. Aga Sul pole ju elusalt kätte saada vaja.

Hortulus ka ei paku?
Vasta
Öeldi nii, et eraldi ei ole saada esinduses. Kui varuosa diagrammis ei olegi seal eraldi laagrit olemas siis vaevalt hortulus ka pakub. Plaan on võtta kõik asjad ära niita, siis on vahepeal kuu aega tegutseda ja proovida laagrit kätte saada ning laagriga moduatoris ära käia, võibolla on ikka mingi sobiv mõõt kuskil kataloogis olemas ja kui kätte ei saa või laagrit ei ole, siis uus sidurikoda tuleb nädalaga kohale. 
Muidu kannataks vana laagriga ka võibolla aasta niita veel, aga mulle ei meeldi nii kui võib ära laguneda just kõige suurema töö ajal. 
Kui leian mõne sobiva laagri, siis annan ka teistele teada mis sellest jamast sai ja mis laager senna sobib
Sama lugu on toru sees olevate võlli laagritega, neid eraldi ei ole, saab koos toruga ainult. Justkui olen kuulnud, et ikka neid vahetatakse eraldi ka, aga juu siis ikkagi mitte
Vasta
Ma arvan, et otsi veel, kasvõi sellesama Hortulusega võta ühendust.
Mulle kunagi niidukimüüja esinduse sellid ütlesid ka ühe Partner muuruniiduki vedava võlli laagri küsimise peale, et seda ei saavatki vahetada. Koukisin karmanist tuksiläinud eksemplari välja ja arvasin, et kui ma ta koduste vahenditega kätte sain, saan uue asemele ka pandud. Siis jutt muutus: nujahh saab küll vahetada, aga eraldi ei müüda, ainult koos rattaregulaatoriga.
Tänaseks on seesinane laager Hortuluses kenasti müügis ja tolle esindusega ei ole viitsinud rohkem jaurata.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne