moskvich 401
#1

Tere,

Mul on küsimus vana masina otsimise kohta. Kui auto müüdi kusagil 80nendate lõpus 87-89, kas oleks võimalik kuidagi see üles leida, kellele müüdi jne?
Vasta
#2

Jah
Küsid sellelt, kes müüs, kellele müüs.
Kui nad on juba liiva-annuse juures, siis küsid ebalooomulikult uudishimulikelt naabreilt.
Muid variante vist palju pole, peale muidugi auto pildi ja ntx veneaegse reg numbri postitamise siia foorumisse, vöib ka näkata

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#3

Ma puusalt tulistan, et kui ostu-müügi lepingut alles pole, VIN koodi ei tea, numbri märki ei mäleta, siis pole erilist lootust.

VIN kood peaks olema minu loogika järgi kõige tähtsam asi - kuna numbrimärgid on muutunud, seoses riigi korra vahetusega ja ostu-müügi leping aitaks ainult leida inimese, kellele müüdi (see inimene on arvatavasti edasi juba müünud, või vanarauda viinud).

VIN koodi abil äkki on võimalik läbi ARK-i mingit infot saada. Kui nad ka annavad Rolleyes.

Ikkagi 25 aastat tagasi toimunud tegevus Rolleyes.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#4

Seda küll jah, kuigi tegu oli minu vana-vanaisa uuest peast ostetud mossega, mille mu vanaisa edasi müüs. Pidi küll mu isale jääma, aga noh, läks kuidas läks. Mõtlesin, et ehk on lootust sama masin tagasi perre tuua
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne