Mailide liikumine
#1

juba kaks nädalat jama mailide kohalejõudmisega. Hoiad alati hinge kinni - läheb läbi või mitte...
esialgu täheldasin jama Elioni serveritega (hot.ee), nüüd ka mitmete muudega.
enda aadress Zone serveris (pärisin isegi sealt järele), kuulu järgi aga jama ka teistel.
milles põhjus? Talvine viirusepuhang?
täna jõudis siis postkasti ka esimene ports rämpsu (ei kujuta ettegi, kust-miks...).

teet,
maailmast pooleldi eraldatud:???

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#2

Endal kah sellist jama olnud .Saatis kirju tagasi regulaarselt.Elionist soovitati mingi aadress arvutis ära vahetada ja asi nüüdsest OK aga miskit saasta ilmub aeg ajalt ja ei tea kust:???:???:???

OT: huvitav kui palju läheb siin foorumis U2U kaduma või kui kaduma ei lähe siis kuhu jäävad vastused või kui kiiresti U2U siin kohale jõuab ??? Põhimõtteliselt peaks ju kohe peale saatmist \"teisel poolel\"näha olema.
Vasta
#3

automoto.ee mailiserver on kah ummistunud jälle mingist räpsust :mad::mad::mad::mad:
Vasta
#4

MYDOOM ruulib...
Vasta
#5

... peale nädalast eemalolekut oma Outlooki sisselogides, on huvitav näha seda ummistumas oma sadakonna erineva MYDOOM-i (või mille iganes) tegevuse jäljega.
Eriti tore on veel iga viirusega kirja puhul NA le selgitada, millega tegu.
Tugeva pooltunni sisustas ära. :mad:


Vasta
#6

Ei tea, pole nende probleemidega kokku puutunud, sest imelikul kombel ei jõudnud minuni mitte ükski nende viiruste saadetis ja mail.ee töötas kindlalt nagu alati. Probleeme ei ole esinenud.
Vasta
#7

Asi muutub hulluks.
Eredamaid näiteid on Minu enda meiliaadressilt (mis ripub ühe kuulutuselehe WWW l!), saadetud viirust sisaldav kiri mulle :???

Täna saabus siis ka selline:
FROM: sven@automoto.ee

Attach: Norton AntiVirus removed the attachment: readme.zip.
The attachment was infected with the W32.Novarg.A@mm virus.

Server Report
jne...

vaat siis milliseid sigadusi on võimalik võõra nime all edasi saata.
Tundub et on ära kasutatud mingi eesti (tehnika?) WWW peal rippuvaid aadresse.
Et siis tuleb hakata ka @aadresside avaldamist kaaluma, samuti kui tel. numbri ?


Vasta
#8

Tsitaat:vaat siis milliseid sigadusi on võimalik võõra nime all edasi saata.
Tundub et on ära kasutatud mingi eesti (tehnika?) WWW peal rippuvaid aadresse.
Et siis tuleb hakata ka @aadresside avaldamist kaaluma, samuti kui tel. numbri ?
Selles osas sinuga täiesti nõus .Isiklikku infi võiks ikka jagada nendega kellel seda vaja mitte kogu maailmaga...

ints@paranoiline viimasel ajal...Wink
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: al
Eredamaid näiteid on Minu enda meiliaadressilt (mis ripub ühe kuulutuselehe WWW l!), saadetud viirust sisaldav kiri mulle :???

Igapäevane asi. Point on selles, et saatja aadressiks pannakse suvaline Outlooki address bookis olev aadress (ja Outlook mäletamist mööda topib by default sinna iga aadressi, millelt mail tulnud on).

p,
kasutab T-birdi ja Mozillat
Vasta
#10

Ma pole umbes kuu aega hot\'iga maile saata saanud:mad:Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne