Vaz 2106 siduri lahutamisel tekkiv vilin
#1

Tere! Kas survelaager hakkab otsi andma või võib midagi muud. Viga olla? Kui keegi teab siis võiks öelda mis survelaager umbes maksta võib? Tänud!

Omaette nokitseja.
Vasta
#2

Paneksin raha survelaagri läbi olemisele. Aga kunagi ei või teada...

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#3

Pakun samuti survelaagrit. Hinna leiad Ladaklubist.
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=16775
Võib ka väntvõlli sees olev laager õhtal olla.
Vasta
#4

Tere!
Selline jama, et nival on pärast aasta seismist sidur kinni kiilunud!
Mida teha, et sidur uuesti lahti saada?
Üks mees rääkis, et vanasti lasti mootor soojaks, hoiti pidurit all, mängiti gaasiga ja siis jõuga lõõdi tagurpidikäik sisse ning sidur olevat lahti löönud. Proovisin üsna mitu korda, kuid ei õnnestunud.
On kellelgi paremat soovitust? Smile
Vasta
#5

Aja mootor soojaks, sureta välja, pane esimene käik sisse ja anna starterit.
Kui liikuma hakkab siis katsu hoida sidurit ja pidurit ja gaasi köiki korraga all, peaks lahti tulema.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#6

(09-02-2014, 21:07 PM)Sidurpidur Kirjutas:  Tere!
Selline jama, et nival on pärast aasta seismist sidur kinni kiilunud!
Mida teha, et sidur uuesti lahti saada?
Üks mees rääkis, et vanasti lasti mootor soojaks, hoiti pidurit all, mängiti gaasiga ja siis jõuga lõõdi tagurpidikäik sisse ning sidur olevat lahti löönud. Proovisin üsna mitu korda, kuid ei õnnestunud.
On kellelgi paremat soovitust? Smile

Esimese asjana tuleks 100 protsendiliselt veenduda, et ketas on kinni kleepunud, mitte töö silinder saba andnud.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#7

Ma olen siduri lahti sõitnud. Lähen maanteele ja sõidan siduri lahutatud asendis.
Vasta
#8

Sidur all, esimene käik sees, starterit, lihtsamal viisil lööb nii käima, raskemal viisil rataste ette miskit piirajad(mitte vedavale rattale)



Vasta
#9

(09-02-2014, 22:17 PM)motamees Kirjutas:  Ma olen siduri lahti sõitnud. Lähen maanteele ja sõidan siduri lahutatud asendis.

Just ja Mossel sain samamoodi lahti..... Viljandis Jakobsoni mäel lükkasin hoo sisse ja peale 5 km. marutamist tuligi lahti.
Vasta
#10

Eriti hästi lammutab kinnikleepunud siduri lahti eelnenud stiili kasutades (sidur alla vajutada) treppi kulunud kruusateel põhjagaasiga paigalt kiirendamine Wink.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne