tellimine dnepr-kiev.com lehelt - kas leidub kogemusi?
#1

tere!

kas keegi on tellinud siit lehelt?

http://www.dnepr-kiev.com/spare-parts

Kas leht on usaldusväärne ja ise ei mõista inglise keelt nii palju
Vasta
#2

Sama müüja müüb ka ebay-s ning hetkel on tema "hinne" ok (99%). Paypali kaudu makstes ja/või ebay kaudu ostes on olemas ka garantii. Samas arvesta, et jupid tulevad väljaspoolt euroliitu, mis tähendab laekumisel tollideklaratsiooni tegemist, tollimaksu ning ka käibemaksu maksmist kogusummalt sh. postikulu.
Mina sinu asemel läheks kiusaks Markot asutusest nimega http://www.easthighway.com/ . Hinna poolest sa ilmselt väga ei võida aga jupid kohe käes, jääb ära igasugune jama posti&tolliga ning mure korral on sul kuhu kurtma minna.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

no sealt lehelt ma saan 110 euriga terve summitite komplekti aga easthingway-st ostes maksan kovasti rohkem ja setõttu lootsin et äkki kellegil on kogemusi sealt tellides
Vasta
#4

Telli prooviks miskit odavamat ära. Müüjana tundub jah usaldusväärne olevat.
Venemaalt on ennegi kaupu tellitud. Kahjuks on ka seal nutikaid inimesi ja kirjutavad pakile sellise jutu, mis on kasulikum mõlemale osapoolele.
Vasta
#5

(12-02-2014, 08:47 AM)Egun Kirjutas:  no sealt lehelt ma saan 110 euriga terve summitite komplekti aga easthingway-st ostes maksan kovasti rohkem ja setõttu lootsin et äkki kellegil on kogemusi sealt tellides

Ma ei saa aru, kus sa nii väikse numbri leiad.

Mingi summutite komplekt on seal $147.00, mille postikuluks tallinnasse pakutakse (ei tea kui reaalne see pikkade summutite puhul on) $41.06.
Võtteks kursiks ümmarguse 1,35 , saame maksumuseks ~139EUR.
Kohale jõudes maksad käibe ja tolli kokku u. 25% ehk 139*0,25=35EUR.
Sinna lisa deklaratsiooni tegemine koos kauba koodi määramisega u. 15EUR ja saad ligikaudu 200EUR hinnaks.

Kui sulle midagi ei meeldi, näiteks on summutid transaga mõlki läinud või kehvasti kroomitud, siis võid tagasi saata küll aga tagasi ei saa sa sel juhul rohkem kui kauba ostuhinna (147$/108EUR). Transporti ei hüvitata ning tolli/käibe tagasisaamine on ka piisavalt keeruline, et sellega tegeleda.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

sain jälle targemaks. ma pole postikulu üldse uurinud aga kui siit saaremaalt tallinna sõitma hakata läheb see postikulu nagunii veel sõidu sisse ja kokkuvõttes tuleks odavam sealt ikka tellida aga see tollimaks oled kindel et see juurde tuleb ? hiinast tellides ei tule küll väiksemate ostude puhul mingit tollimaksu.
Vasta
#7

(12-02-2014, 16:41 PM)Egun Kirjutas:  sain jälle targemaks. ma pole postikulu üldse uurinud aga kui siit saaremaalt tallinna sõitma hakata läheb see postikulu nagunii veel sõidu sisse ja kokkuvõttes tuleks odavam sealt ikka tellida aga see tollimaks oled kindel et see juurde tuleb ? hiinast tellides ei tule küll väiksemate ostude puhul mingit tollimaksu.
Käibemaks tuleb käiku, kui asja väärtus ületab 21€. Vist oli nii, kui eksin siis targemad ehk parandavad.
Vasta
#8

(12-02-2014, 16:41 PM)Egun Kirjutas:  sain jälle targemaks. ma pole postikulu üldse uurinud aga kui siit saaremaalt tallinna sõitma hakata läheb see postikulu nagunii veel sõidu sisse ja kokkuvõttes tuleks odavam sealt ikka tellida aga see tollimaks oled kindel et see juurde tuleb ? hiinast tellides ei tule küll väiksemate ostude puhul mingit tollimaksu.

Väiksemate hiina saadetiste puhul märgitakse peale olematu hind ja et tegu on kingitusega. Kui sulle tuleb suur saadetis, olematu hinnaga, siis nõutakse sinult kontrolliks selle kauba eest tasumist tõendavat dokumenti ja selle järgi arvestatakse tolli jms tasud. Tolliteenuste ja tingimuste kohta vaata http://www.post.ee/toll

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#9

Olen tellinud paar korda ja kõik on korralikult kätte saanud. Tollimaksu ei pidanud maksma (saab rääkida müüaga ära).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne