In Memoriam Enno Öövel (Veteran)
#1

Kurvastusega tuleb teatada, et meie seast lahkus eile õhtul Eesti vanatehnikaliikumise Grand old man Enno Öövel (28.09.1939 - 29.12.2017).

Meie foorumis oli tuntud ka nime Veteran all.

Kaastunne perele ja kõikidele sõpradele.

[Pilt: 406325t1h9d75.jpg]

[Pilt: 2001-Harley-Davidson-t%C3%BC%C3%BCp-C-19...-Vaino.jpg]


A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

(30-12-2017, 11:35 AM)Aspelund Kirjutas:  Kurvastusega tuleb teatada, et meie seast lahkus eile õhtul Eesti vanatehnikaliikumise Grand old man Enno Öövel.

Meie foorumis oli tuntud ka nime Veteran all.

Kaastunne perele ja kõikidele sõpradele.

[Pilt: 406325t1h9d75.jpg]


A.
Ennoga oli väga mõnus suhelda ,(meil (nüüdsiis oli) ühine huvi lennunduse ja mudelismi vastu).Kaastunne omastele.Aga nii see elukene käib.
Vasta
#3

Kaastunne lähedastele!
Polnud au kohtuda,kuid telefonis suhtlesime aega ajalt
ja sain temalt häid nõuandeid!
Tore mees oli!
Puhka rahus!
Vasta
#4

Puhka rahus Enno, püüan sinu õpetus sõnade järgi toimetada.


Vasta
#5

Kaastunne lähedastele,aeg ajalt astus ikka töökojast läbi,tore mees oli.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#6

Langetan pea hea inimese auks minagi.




Samas oleks ettepanek, et sellistele tagasivaatamistele võiks suisa oma rubriik või vähemasti alajaotus olla. Muidu siin ja seal ja kolmandas kohas...
Vasta
#7

Väga ootamatu ja kurb uudis...
Kaastunne omastele!

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#8

Kaastunne!!!!

Veel pole maha löödud
Vasta
#9

Minu kaastunne omastele!
Vasta
#10

Tore, et tal lasti nii kaua olla.
Aitäh Sulle, Enno.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#11

Väga kurb oli kuulda sõbra lahkumisest.....
Kohtusime pea kolmkümmend aastat tagasi. Mädanenud kodaratega Ford T rattad mis olid tema töökoja välisseinas rippumas,need viisid meid kokku. Ühine huvi vanatehnika vastu oli meie sõpruse alustala. Enno oli sirge seljaga,sõnapidaja,aus,lahke ja vastutulelik inimene. Ta ei varjanud kunagi oma oskusi vaid õpetas kõiki kes huvi tundsid millegi vastu. Olen minagi temalt palju õppinud. Tal oli oskus noortega tegeleda ja neid õpetada. Umbes aasta tagasi Viljandi haiglas teda külastades viskas sõber mulle käe ja vaatas mulle selliselt otsa,et mul oli hirm,et see on viimane kord... Saatus andis sõbrale veel aastakese.
Helistasime alles mõned päevad tagasi ja mul oli hea meel,et ta on arstide hoole all. Lubas jälle aasta lõpus koju tulla.....

Kaastunne omastele ja sõpradele.

Toomas
Vasta
#12

Olen ääretult kurb.
Kaastunne omastele.
Vasta
#13

Kaastunne kõigile tema lähedastele.
Vasta
#14

Kaastunne kõigile lähedastele!

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#15

Kaastunne lähedastele!

3D modeleerimine.
Vasta
#16

Täna möödus aasta Enno lahkumisest. Tõstame vanameistri auks ühe klaasi!

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#17

Just!

Sõpra pole unustatud. Täna käisin kalmistul ja minu pandud küünla kõrval põles teisigi.

T.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne