MOTOEXOTIKA 2014 Täika
#1

MOTOTÄIKA toimub ka sellel aastal!

Müüma on oodatud ainult ERAISIKUD (igasugune kommertslik tegevus ja reklaam on KEELATUD) Müüa tohib AINULT motokraami (mootorrataste jupid, sõiduriided, kaitsmed, kiivrid jne).

Müügikoha saab AINULT eelregisteerimisega! Registeerimine toimub kuni 18.03.2014 ja seda läbi minu e-maili
marko. mesi @ gmail. com ( e-mailis tahan teada: Müüja nimi, kontaktnumber, mida müüakse ja kui suurt platsi tahetakse) Võimalik müüki jätta ka üksikuid esemeid! (omaniku vastutusel!)

Müügikohal eraldi tasu EI OLE!!! 8) (tänud korraldajale :bsmile: ), müüma pääseb kui ostate pääslat tavapileti, kes tahab aga suuremat platsi see peab ostma 2 piletit!
Kes tahab müüki tuua oma mootorratta siis tuleb tasuda 16 eurot (e ostate 2 piletit) Mootorrataste müük toimub galeriis ja hoovis.

Kes tahab enda ratast teistele näitamiseks tuua siis see võimalus on ka täitsa olemas,tuleb ainult 2 piletit osta (üks endale ja teine rattale Smile) (see tegevus toimub ainult eelregisteerimisega, ratast on võimalik hoida reedest -pühapäevani)

Kui kellegil tekib küsimusi siis küsige julgelt!


Marko Mesi
58050201

Jagage seda infot!!!

-----------------

MOTOEXOTIKA 2014 KÜLASTAJALE
Lahtioleku ajad

R 21. märts kl 12.00 – 19.00
L 22. märts kl 10.00 – 18.00
P 23. märts kl 10.00 – 16.00
Toimumisaeg- ja koht

21.- 23. märts 2014
Fr. R. Kreutzwaldi 60
Tartu
Korraldaja

Projektijuht Anders Urbel, AS Tartu Näitused
Tel 742 1662, faks 742 2538
http://www.tartunaitused.ee
Piletihinnad

R: Täispilet 6 €, sooduspilet 4 €, perepilet 10 €
L: Täispilet 8 €, sooduspilet 6 €, perepilet 15 €
P: Täispilet 6 €, sooduspilet 4 €, perepilet 10 €
Sooduspilet kehtib õpilastele ja pensionäridele. Perepilet kehtib kahele täiskasvanule ja kuni kolmele alaealisele lapsele. Koos lapsevanema või täisealise saatjaga saavad kuni seitsmeaastased lapsed messile tasuta!

JAGAGE SEDA INFOT JA TULGE OMA KAUBAGA KOHALE!!!

Korstnapühkimistööd
Tartu
58050201
Vasta
#2

mootorrataste näituseks tuleb oma masin ise kohale tuua ja lisaks ka veel peale maksta, et teil oleks midagi näidata?
Sain ma ikka öieti aru?....



Vasta
#3

(13-03-2014, 15:20 PM)Jossu Kirjutas:  mootorrataste näituseks tuleb oma masin ise kohale tuua ja lisaks ka veel peale maksta, et teil oleks midagi näidata?
Sain ma ikka öieti aru?....

Seda nimetatakse äriks.Big Grin
Vasta
#4

(13-03-2014, 23:44 PM)süsikas Kirjutas:  
(13-03-2014, 15:20 PM)Jossu Kirjutas:  mootorrataste näituseks tuleb oma masin ise kohale tuua ja lisaks ka veel peale maksta, et teil oleks midagi näidata?
Sain ma ikka öieti aru?....

Seda nimetatakse äriks.Big Grin
Kapitalism..... kõige eest tuleb maksta ja mats on ikka alati kõik kinni maksnud! Kõik tuleb ikka nii kinni taguda nagu jõuad,exotika Big Grin
Vasta
#5

Mehed, kas asi on ikka nii lihtne? Mitte millestki ei teki midagi ja iga asi maksab! Ilmselt isegi Isa, Poeg ja Püha Vaim ei loonud uut väärtust paljast tühjast vaid kasutasid omi võimalusi energia jäävuse seaduse raamides. Ja maksta on tulnud alati, ka feodalismi, sotsialismi ning orjandusliku formatsiooni ajal, küsimus on selles, kes, kui palju ja mis moel.
Ja kes tahab ilus olla, see peab kannatama, kes on edev, see peab ka maksma!
Mis on mu jutul Motoexotikaga pistmist - ei suurt midagi! Aga ikka rohkem selliseid sisutihedaid ja asjakohaseid postitusi siia foorumisse, see ei maksa meile küll suurt midagi, minu arvates on see lausa tasuta (meile)!
Vasta
#6

Tänud Kass, kes vähegi mõtleb saab asjast aru...

Härrased, miks te kritiseerite kõike, praegu on teil arukordne võimalus oma ratas teistele imetlemiseks tuua ja seada ainult 16.- euro eest (8 euri on sellest Teie pilet, e 8 euro eest saate ratast kohapeal hoida tervelt kolm päeva!!!!)
Aga kui seda tundub palju võite endale ka motoexotika boksi osta saate ikka kordades rohkem maksta. Big Grin

Homme on päev mil toimub täika, kui teil on mingit ülearust motokraami tooge see aga kohale ja küll me asjad müüdud saame. Võtke asjad kaasa ja messile!


Marko

Korstnapühkimistööd
Tartu
58050201
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne