Mai viimane pühapäev Vissuvere külas Kolga-Jaani vallas
#21

Trükikurat toimetas. Toungue
http://www.sakala.ajaleht.ee/3207259/ves...puhapaeval
Kohal on ka Vissuvere küla tehnikamüüja "Nordamus".

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#22

(30-05-2015, 00:27 AM)jurka Kirjutas:  Trükikurat toimetas. Toungue
http://www.sakala.ajaleht.ee/3207259/ves...puhapaeval
Kohal on ka Vissuvere küla tehnikamüüja "Nordamus".

No siis pead täna ka valvel olema..... Big Grin
Vasta
#23

Parema hinna saamiseks üritasin 5000 km sõitnud spidomeetrit kompassi pähe talumehele 5000 eurosendi eest maha müüa. Inimestetundmatusest sattusin Jurka enda otsa. Paljastas mu kohe, rabas spido- sobivat tema tumerohelisele. Pakkus vastu järelolevat kärutäit oma poolvajalikku nodi. Mäletan, et kõige otsas oli sõidukorras ratasteta jäänud zapikas, mil puudus veel mootor, käigukast ja möbleeritud kere.
Vasta
#24

Ma mulgi keelt nii hästi ei jaga,et aru saada, kas kobedast kokatädist mingi mudimise peale siis ikkagi pilti saaks või on aparaat ikkagi ppp? Igatahes huvi oleks olemas, aga tahaks enne siiski pilti!
Vasta
#25

Mida herr kass soovib- mulgi keele õpikut või udupilti kokatädist (ta tõesti soovitas endast klõps teha) või vettinud fotokat ennast? Sõbra käes on mul veel üks täitsa vaikiv panasonic DMC FZ7 eelmisest vettesattumisest.
Vasta
#26

Loomulikult kokatädist! Keeleõppe jaoks on mul kodus üks kokatädi Abja lähistelt täiesti olemas ja fotokad ei huvita mind apsaluutselt! Kui on võimalik, siis foto bikiinides, aga vahet pole, minu vanuses vaatan enne kõikr ikkagi silmi siis muud pudi-padi!
Vasta
#27

Ahnepäits kass, omal kokatädi olemen ja viil ütte vaja. Ja pilditegemine õpi esi ära- katsu kas kerge on bikiinipildini jõuda- miu aastige iks täitsa võimatu. Ega ma Mats Õun pole!
Vasta
#28

(31-05-2015, 22:43 PM)pen.skar Kirjutas:  Ahnepäits kass, omal kokatädi olemen ja viil ütte vaja. Ja pilditegemine õpi esi ära- katsu kas kerge on bikiinipildini jõuda- miu aastige iks täitsa võimatu. Ega ma Mats Õun pole!

Nõukogudeaegse inimese viga - loeb ridade vahekt! Kas olen mina vihjanud, et mulle on rohkem kokatädisid vaja?
Mul oma kokatädist on täiesti bikiiinipildid olemas, siia ma muidugi neid ei postita, auditoorium ei tundu eriti mõistmisvõimeline olevat!
Aga lohutuseks, kui Õun ei ole, siis mats ikka!
Vasta
#29

Aitäh osalejatele! Järgmine aasta mai viimane pühapäev näeme!

http://nagi.ee/photos/messilane/sets/396017/

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#30

   
Äratus härrased !
Peale väikest poweri laksu on aeg hakata valmistuma 29 mai toimuvaks ürituseks.
Mossemehed on foorumitest kadunud-kõik valmistuvad Veski talu magaskiaida juures toimuvaks näituseks.Tublid!
Kõik Perkinsid on ka kombainide pealt kadunud Big Grin. 29 MAI 2016 toimub Talupoja eestvedamisel EESTI ESIMENE DIISEL MOSSEDE KOKKUTULEK.
Müügiplats on laienend,parkimine raskenend Sad.,aga karavan läheb ikka edasi!
https://www.youtube.com/watch?v=CEXCdhCZ_Zs

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#31

No nii. Teen siis ka natuke reklaami suvesõidu õnnestumiseks.


Nimelt paneme Vissuveres osjonile Kombi 2125. 1974 a. mudeli. Kerenumber on neljakohaline!!!!
Kuna peremees lahkus siitilmast siis otsib auto uut omanikku. Autol on huvitav ajalugu. Minuni jõudis teade,et see olla kunagi olnud kuulsa Valga automüüja Karuse isa auto!!!! Loodame,et järsku leiab oksjonile tee ka esimene omanik.... [Pilt: sr_biggrin.gif] Kahjuks ei ole jõudnud veel asja uurida.

Ja selle keret on keevitanud aastaid tagasi siinkirjutaja! Taha sai sobitatud Moskvitš 408 uued tagatiivad..... ehk siis sai lõigatud niipalju kui oli vaja,sest õigeid polnud saada. Kõik põhi on üle keevitatud. Poolraamid lapitud ja taastatud eelmise omaniku soovil ja nõuandel. [Pilt: sr_biggrin.gif] Veetsin selle auto kallal pool suve.
Autost tulevad ka lähiajal pildid. Hetkel on garaazis seisnud ja vajab enne pildistamist pisut puhastust ja sättimist. Aku läbi ja kummid tühjad.... eks leiame nii õhu kui ka aku. TÜV-d pole ja sinna minekuks tuleb ka natuke vaeva näha..... Igaljuhul haruldane massin. Plaanime alghinnaks esialgu 300€
Loodame ,et auto leiab omale uue omaniku!

T.
Vasta
#32

Oksjonile mineva auto kerenummer on 1756 !

[Pilt: 24581185d44030_l.jpg]
Vasta
#33

Mõned pildid oksjonile minevast autost:



[Pilt: 24582769c4162c_l.jpg]

[Pilt: 245827710a3e7f_l.jpg]

[Pilt: 24582777539025_l.jpg]

[Pilt: 24582773bd74e3_l.jpg]

[Pilt: 2458277948b95c_l.jpg]

Auto sobib ainult tõsisele huvilisele ja vajab taastamist! Kuna auto on aastast 1974 siis pole tegu prillikiviga vaid tõsist remonti vajava eksemplariga.

T.
Vasta
#34

(08-05-2016, 18:59 PM)pen.skar Kirjutas:   Mina paha jälle! Lugesin vissu esimese lehe lõppu ja sellele mõeldud rida läks järgmise lehe järjele. Kustutasin kohe, tee sama, sest TT autosid ei taha ma ammugi kuidagi solvata. Märts ja aprill läbi- millal on jälle ksf kassi lustakad kommentaarid kõikvõimalikele teemadele tulemas? Või on kuhugi Austraaliasse välja rännanud?

Lugemisega on teistelgi raskusi.IIvan seisis seisis selle reklaamiga tee ääres ja kohe olid ka laadalised platsis Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#35

    Nüüd pole enam võimalik valel päeval tulla.Täna varahommikul oli platsil 2 müüjat ,samas kui mina magasin. Big GrinTulge kauplema ja Mosusi kaema!Ja kui päike pilve taga pole läheb Perkins ka käima.Võidate oksjonilt Mosu ja Talupoeg sokutab ehk sinna diisli aiste vahele!
OOTAME!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#36

Ja mossesid tuleb terve trobikond! Smile    
Vasta
#37

Kui oksjonil löömaks läheb siis esmaabivahendeid saab ROHELISE RISTIGA Fordist.Ilma oksjonita saab soetada Gaz 21 A (kindlustus ja ülevaatus ok) koos varuosadega.
POPSUVAD MAAMOOTORID, Kioti traktorid- täiendavad laadamelu.
Ja et ametkondadel kergem oleks jäädvustab toimuva TV3.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#38

Tänud kõigile ! Big Grin

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#39

Ilusa päeva album https://www.flickr.com/photos/35633958@N...9157731145
Vasta
#40

Õhtust!

Mõned rasvased pildid Talupoja poolt.

http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/402863/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne