Mai viimane pühapäev Vissuvere külas Kolga-Jaani vallas
#61

(09-09-2017, 14:14 PM)jurka Kirjutas:  Big Grin TÄNA toimus Kolga-Jaanis sygislaat Smile .Selle laada korraldamisega pole Veski talul midagi pistmist.
Kohtumiseni 2018 mai viimasel pyhapäeval!

Jurka, Ma arvan, et sul tasuks nüüd mõelda ka sügisese laada korraldamisesk. Endal pole vaja suurt reklaami teha.
;-)

sai vist kõik öeldud
Vasta
#62

     Head uut aastat  kõigile!
27 mai 2018 ootame kõiki uude Viljandi valda ,vanasse Vissuvere külla ja endiselt Veski tallu.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#63

   
Kaitseliidu Sakala Maleva kõrval võib kindlasti näidata kõike seadusega lubatud militaarset .Kõik kel on huvi oma kogutud kraami näidata , tulge platsile.Kõik militaarsed sõidukid leiavad koha. Allveelaeva jaoks jättis naabrimees ka lombi.
Kahjuks minul pole võimalust transporti doteerida ja see tõttu jäävad raskemad asjad kohale toomata Sad . 
Vanasõidukitele on parkla seal kus eelmine aasta.Külastajatele teeme ka LISAKS tasulise parkla.(skeemi lisan kunagi hiljem)
Tasuta kraami käru on jälle platsil!Võtke ja lisage tasuta Big Grin,TALUPOEG vastutab!
Kena kevadet!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#64

Kuule sõber! Ajal kui keegi millegi eest ei vastuta,tahad Sina,et mina vastutaksin.... Big Grin 

Aga muudkui visake käru täis. Eriti on oodatud Ford T, Ford TT, Opel Kapitäni,MB 170 V, KD-35, DT-54A ja muidugi ka Perkinsi järgmiste mootorimudelite osad: 4.99,4.107,4.108,4.165 .
Paluks mitte tuua Zündappi,HD ja muude levinumate mootorrataste osi,sest nendega pole mul midagi peale hakata. Big Grin Moskvitši osad võtan ka suure hädaga vastu,sest üks auto on igapäevaselt käigus.

Ps. Eelmise laada käru sisu jagasin kenasti sõprade vahel ära. Kõigil silm säras ja igaljuhul tänud selle eest,et lugupeetavad suvatsesid sinna kärusse oma mittevajalikke masinaosi tõsta. Talupoja tänu kõigile!

Ja muidugi tulge ikka laadale ka. Smile 

T.
Vasta
#65

    TALUPOEG TALUJAKuule sõber! Ajal kui keegi millegi eest ei vastuta,tahad Sina,et mina vastutaksin.... Big Grin 

Aga muudkui visake käru täis. Eriti on oodatud Ford T, Ford TT, Opel Kapitäni,MB 170 V, KD-35, DT-54A ja muidugi ka Perkinsi järgmiste mootorimudelite osad: 4.99,4.107,4.108,4.165 .
Paluks mitte tuua Zündappi,HD ja muude levinumate mootorrataste osi,sest nendega pole mul midagi peale hakata. Big Grin Moskvitši osad võtan ka suure hädaga vastu,sest üks auto on igapäevaselt käigus.

Ps. Eelmise laada käru sisu jagasin kenasti sõprade vahel ära. Kõigil silm säras ja igaljuhul tänud selle eest,et lugupeetavad suvatsesid sinna kärusse oma mittevajalikke masinaosi tõsta. Talupoja tänu kõigile!

Ja muidugi tulge ikka laadale ka. Smile 

T.
PUNANE KOLMNURK on Talupoja Kuningriik.Siin kehtivad tema reeglid!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#66

Põllumajandustehnikat  toob platsile Specagra. 6 Zetorit koos haakeriistadega . 
Poola tehnika,Hiina traktorite ja kasutatud japsidega on kohal Nordamus. 
Roosiistikuid ja nõuannet pakub vanameister Rein Joost!
Loteriiga võimalk võita politseitsikkel Rolleyes!
Käega saab katsuda nii mõndagi "tuldsülitavattoru".

Tulge kauplema ja kaema!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#67

Seleta nüüd võhikule, kas minu korviga miilitsa Ural on vanasõiduk või tsikkel.
Ei tea kuhu parklasse suunduda. Või on kuidagi turvalisuse tase erinev?
Möödunud aastal üks vanem proua oli pannud (lapse)lapse mu Urali esiistmele ning ise
õõtustas tagumisest porikast ratast üles alla ja tegid änn-änn.
Kui juhtusin tähelepanu, et kas nii on ikka ilus, sain veel pahandada,
ja lapsel võeti käest kinni lausudes, läheme ära, onu on pahas tujus.

sai vist kõik öeldud
Vasta
#68

(21-05-2018, 18:32 PM)Henry Kirjutas:  Seleta nüüd võhikule, kas minu korviga miilitsa Ural on vanasõiduk või tsikkel.
Ei tea kuhu parklasse suunduda. Või on kuidagi turvalisuse tase erinev?
Möödunud aastal üks vanem proua oli pannud (lapse)lapse mu Urali esiistmele ning ise
õõtustas tagumisest porikast ratast üles alla ja tegid änn-änn.
Kui juhtusin tähelepanu, et kas nii on ikka ilus, sain veel pahandada,
ja lapsel võeti käest kinni lausudes, läheme ära, onu on pahas tujus.

See on SINU OMAND!
Ei ole erinev turvalisus.Minu jaoks on ta tsikkel mida omanik näitab teistele.
Väga raske ,kui ehk võimatu on inimestele seletada ,et  ei ronita autokapotile pildistamiseks jne.Silte ja keelde võib toppid,aga kui kõrvade vahe on tühi.......
Kui kõrged rahvaasemikudki ei saanud aru ,et jalgrattaid ei panda 100 aastat vana Fordi vastu ja rattakingades ei minda muuseumi teisele korrusele,siis ehk annad sellele mammile andeks Big Grin.
Meie muuseumist on mindud  poole ürituse pealt ja lubatud mitte kunagi tagasi tulla ,kui keelasime  lastel vooditel hüpata ja käsitööd maha kiskuda.Me ei olnud pahas tujus vaid shokis kui haritud emad süüdistasid meid vanamoodsuses!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#69

(22-05-2018, 13:34 PM)jurka Kirjutas:  Meie muuseumist on mindud  poole ürituse pealt ja lubatud mitte kunagi tagasi tulla ,kui keelasime  lastel vooditel hüpata ja käsitööd maha kiskuda.Me ei olnud pahas tujus vaid shokis kui haritud emad süüdistasid meid vanamoodsuses!

Justjust. Tänapäeval peab muuseum olema interaktiivne ehk käegakatsutav ja suuga matsutatav, muidu ei tule keegi lähedalegi või on pahas tujus nagu imik ilma imemisvõimaluseta. 
 Aga ülekäte rõõmsaks läinud külastajale interaktiivset märkust kah teha ei tohi, see oleks kisendav ülekohus.
Vasta
#70

Seltsimehed Big Grin,paanikaks pole põhjust! TSIKLITELE JA VANASÕIDUKITELE ON PARKLA TASUTA!
 Kuna antud teelõigul toimub intensiivne turba vedu ja lendavad laiad põllutööriistad leidsime ,et põllul parkimine on turvalisem.Tasulisiseparkla "pilet" maksab 1 euro.Antud pilet osaleb ka loteriis.
Samas jääb kõigile võimalus jätta oma liikur teeäärde.
Kui soov võite oma vanasõiduki ka parkida KL militaartehnika juurde.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#71

Ma panen siia lingi Googli mapist, äkki on veel keegi, kes ei tea kus Veski talu asub.
https://goo.gl/maps/w9gqkFse5G92
Vasta
#72

   
Aitähh kõigile osalejatele!
 PS.kui kellelgi fotosi,ehk jagate mulle ka.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#73
Star 

    Talv otsa on vanatehnikat ekspluateeritud .Kindlasti on midagi purunend ja kindlasti on mõni massin juppideks lammutatud.
 Tulge ja pakkuge oma üleliigset  26 MAI 2019 Veski talus. Ja  loodetavasti lähete ikka suurema koormaga koju Big Grin.

https://www.youtube.com/watch?v=q35dQibFFpg
No kui sellistel teedel sõidetakse siis ei aita ainult küünla remondist https://www.youtube.com/watch?v=CEXCdhCZ_Zs
   
5241299 Aivo

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#74

TERE!

Kas sellel laadal võib pildistada ja filmida kõike ehk siis kas võin vabalt kaamera ja fotokaga ringi kõndida? Või pean küsima luba igaühelt kelle peale kaamerasilm jääb? Nagu aru saan on see avalik sündmus. 

T.
Vasta
#75

[Talupoeg talujaTERE!

Kas sellel laadal võib pildistada ja filmida kõike ehk siis kas võin vabalt kaamera ja fotokaga ringi kõndida? Või pean küsima luba igaühelt kelle peale kaamerasilm jääb? Nagu aru saan on see avalik sündmus. 

T.
See on avalik sündmus kuhu on kõik oodatud KAAMERAGA JA ILMA.
Fotokaga ja kaameraga ringi kõndida võid.Kui kõnnid selfikepi otsas kaameraga mis allpool põlvi siis on see juba sinu oma tervisele kahjulik.Nii et KÕIKE pole soovitav.Kõrgemalt pildi saamiseks pole soovitav võõra auto katusele ja porikale  ronida,  jalgupidi võid ronida Jurka Gaz 67 le ja kärule kuhu pannakse kõik üleliigne. 
Ja kui kavatsed fotode äriga raha teenida siis jäta tsikli paaki  või autokojamehe alla tugrikuid ka.     

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#76

https://www.youtube.com/watch?v=3PrhwKxF6EI
Tänavu tähistame Eesti Kutselise Tuletõrje 100 aastapäeva.Viljandi komando koos Kolga-Jaani vabatahtlikega näitavad tegutsemist liiklusavariil.Mõne automargi esindaja närib kindlasti küüsi Big Grin.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#77

[attachment=75688 Kirjutas:jurka kõik mis küljest vaja võib võtta.Kell 10 grillime ,kell 11 tükeldame! pid='476159' dateline='1556540293']https://www.youtube.com/watch?v=3PrhwKxF6EI
Tänavu tähistame Eesti Kutselise Tuletõrje 100 aastapäeva.Viljandi komando koos Kolga-Jaani vabatahtlikega näitavad tegutsemist liiklusavariil.Mõne automargi esindaja närib kindlasti küüsi Big Grin.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#78

    VIHMA KORRAL EI PAKU KORRALDAJA TASULISE parkimise võimalust. Palun ärge peatuge punase ja mustaga märgitud alal!Siia saabuvad päästeautod.Tahm ja kustutusvahendid võivad rikkuda teie autod. Toungue
VANATEHNIKA omanikud  kel rohkem aega võivad ka parkida nn näitusealal.
Sorry vähe udune!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#79

    vaikus.....Aitäh osalejatele!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#80

Minupoolt äitah korraldajale, väga meeldiv üritus nagu alati. Müts maha igatahes et on jõudu ja jaksu sellist toredat laata korraldada ka siinkandis.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne