Mai viimane pühapäev Vissuvere külas Kolga-Jaani vallas
(09-09-2017, 15:14 PM)jurka Kirjutas: Big Grin TÄNA toimus Kolga-Jaanis sygislaat Smile .Selle laada korraldamisega pole Veski talul midagi pistmist.
Kohtumiseni 2018 mai viimasel pyhapäeval!

Jurka, Ma arvan, et sul tasuks nüüd mõelda ka sügisese laada korraldamisesk. Endal pole vaja suurt reklaami teha.
;-)
Vasta
     Head uut aastat  kõigile!
27 mai 2018 ootame kõiki uude Viljandi valda ,vanasse Vissuvere külla ja endiselt Veski tallu.
vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Kaitseliidu Sakala Maleva kõrval võib kindlasti näidata kõike seadusega lubatud militaarset .Kõik kel on huvi oma kogutud kraami näidata , tulge platsile.Kõik militaarsed sõidukid leiavad koha. Allveelaeva jaoks jättis naabrimees ka lombi.
Kahjuks minul pole võimalust transporti doteerida ja see tõttu jäävad raskemad asjad kohale toomata Sad . 
Vanasõidukitele on parkla seal kus eelmine aasta.Külastajatele teeme ka LISAKS tasulise parkla.(skeemi lisan kunagi hiljem)
Tasuta kraami käru on jälle platsil!Võtke ja lisage tasuta Big Grin,TALUPOEG vastutab!
Kena kevadet!
Vasta
Kuule sõber! Ajal kui keegi millegi eest ei vastuta,tahad Sina,et mina vastutaksin.... Big Grin 

Aga muudkui visake käru täis. Eriti on oodatud Ford T, Ford TT, Opel Kapitäni,MB 170 V, KD-35, DT-54A ja muidugi ka Perkinsi järgmiste mootorimudelite osad: 4.99,4.107,4.108,4.165 .
Paluks mitte tuua Zündappi,HD ja muude levinumate mootorrataste osi,sest nendega pole mul midagi peale hakata. Big Grin Moskvitši osad võtan ka suure hädaga vastu,sest üks auto on igapäevaselt käigus.

Ps. Eelmise laada käru sisu jagasin kenasti sõprade vahel ära. Kõigil silm säras ja igaljuhul tänud selle eest,et lugupeetavad suvatsesid sinna kärusse oma mittevajalikke masinaosi tõsta. Talupoja tänu kõigile!

Ja muidugi tulge ikka laadale ka. Smile 

T.
Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta
    TALUPOEG TALUJAKuule sõber! Ajal kui keegi millegi eest ei vastuta,tahad Sina,et mina vastutaksin.... Big Grin 

Aga muudkui visake käru täis. Eriti on oodatud Ford T, Ford TT, Opel Kapitäni,MB 170 V, KD-35, DT-54A ja muidugi ka Perkinsi järgmiste mootorimudelite osad: 4.99,4.107,4.108,4.165 .
Paluks mitte tuua Zündappi,HD ja muude levinumate mootorrataste osi,sest nendega pole mul midagi peale hakata. Big Grin Moskvitši osad võtan ka suure hädaga vastu,sest üks auto on igapäevaselt käigus.

Ps. Eelmise laada käru sisu jagasin kenasti sõprade vahel ära. Kõigil silm säras ja igaljuhul tänud selle eest,et lugupeetavad suvatsesid sinna kärusse oma mittevajalikke masinaosi tõsta. Talupoja tänu kõigile!

Ja muidugi tulge ikka laadale ka. Smile 

T.
PUNANE KOLMNURK on Talupoja Kuningriik.Siin kehtivad tema reeglid!
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne