DKW esihark
#1

Mul on üks kahtlane esihark, mis on kunagi 60-ndate alguses sõjaväe DKW-lt võetud ja Izh 350-le pandud. Selle esihargi ülemisel osal paistab ka nn sõjaväekollast ja olid Ribe poldid. Nüüd on küsimus selles, et ma pole hargi põskedelt leidnud ühtegi kaunikujulist audirõngast. Äkki keegi oskab soovitada, kust otsida? Kas porikatele löödi ka rõngad? Plekk on küll paksem, kui minu valduses olnud kolmel Izh 350 porikal. Rohkem esiotsa vahetusi pole olnud, sest majja tuli Izh 49 ja 350 kolis pööningule mind ootama.

Tarmo


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Keera hark tagurpidi, ehk jalad ülesse ja vaata hargi palesid ühendava detail alumist osa. Seal peaks olema oooo.
Porilaua tunned ära serva järgi.
Vasta
#3

Porilauad on kas NZ 350-1 või Izh 350, mitte "kassipüüdjaga".
Vasta
#4

Võrdluseks mõtlesingi NZ 350-1 ja IZ 350. Kui katsuda tagasi keeratud serva, siis näpu all tunned erinevust.
Vasta
#5

Ma ei ole väga suur asjatundja DKW NZ 350 ja 350-1 erinevuste osas, kuid 350 mudelist natuke tean. Pildil nähtav Gelenkhebel (liigendhoob) ei ole kindlasti esimese põlvkonna DKW NZ 350 detail. Sellel detailil ei ole minu mälu järgi ka Auto-Unioni rõngaid. See võis aga olla järgmise põlvkonna rattal juba selline, kuna Izevski tehasel ei olnud põhjust seda detaili muuta. Aukudega vedrukate viitab aga DKW-le, kuna IZ 350 ei kasutanud selles kohas embleemi. Vedru ülemises otsas on DKW-l (vähemalt vanemal mudelil) valatud detail, kus on neli rõngast ja peaks olema ka detailinumber 122670-0.

Indrek
   
Vasta
#6

(25-03-2014, 23:58 PM)illi123 Kirjutas:  Võrdluseks mõtlesingi NZ 350-1 ja IZ 350. Kui katsuda tagasi keeratud serva, siis näpu all tunned erinevust.

Nendel porilaudadel puudub servavalts ja allakeeratud äär on laiem kui Izhil, mille omadel on ka serv tagasi valtsitud. Tulekronsteini peal paistab olevat number 200, mida ma oma kahelt Izhi kahvlilt ka ei leidnud. Vedrukatte plekil on küll rõngad ja number 122664-1.
Kogu kupatus nägi selline välja:
http://album.ee/node/28653169/50341113
Vasta
#7

Siit on lugeda NZ 350 lugu, muutusi ja arengut mudeliks NZ 350-1
http://www.dkw-nz.net/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne