EMEX ruulib...
#81

~3 Gaz AA mootorit+ hulgaliselt igasugu väiksemaid vidinaid on nüüd siis emexis....

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#82

Kas eile või üleeile näitas telekas ( roolivõim või stopp ) järjekordset emexi värki. Mingi kampaania, et tood oma komplektse vana masina neile ja osaled loosimises. Taustaks näidati, kuidas kõigepealt mossel elumahlad igast august välja lasti ja siis lõpuks platsi lagedaks rapiti. Oli väga \"kena\" vaatepilt
Vasta
#83

Selle asemel et jahmerdada inimestelt kogutava tühja-tähjaga soovitaksin emexile-kuusakoskile üht rammusamat suutäit. Teatavasti aastakümnete jooksul ladestati Pääsküla prügimäkke nii ehitus-kui olmeprahti aga ka hulgaliselt metalli. Ma pole prügimäel küll geoloogina töötanud aga vanasti võis Pääskülasse oma masinaga ise prügi viia ja seetõttu nägin kui massiliselt on prügimäel mitmesugust metalli. 90-date alguses hakkas prügimäerahvas juba värvilist metalli üldise prügi seast eraldama. Nõukogudeaegne ladestus peaks aga olema täiesti puutumata. Võetagu prügila kuskilt otsast lahti: orgaanika hüvakule, metall vasakule, kivid veel kuhugi töötlusveskisse ja vabastatagu Nõmmelased sellest kunstkünkast!

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#84

speedsta Kirjutas:näidati, kuidas kõigepealt mossel elumahlad igast august välja lasti ja siis lõpuks platsi lagedaks rapiti. Oli väga \"kena\" vaatepilt

Nägin ka selle \"šõu\" ära. Kujutage nüüd ette kui võetakse üks inimese või looma surnukeha, trambitakse selle peal, loobitakse seda nagu topispalli ja lõpuks rebitakse tükkideks... Peaaegu sama teeb välja Sad Aga mõnele on see lihtsalt vaatemäng. Lisaks oli ekraanil ka telefon 6258666 - selle 3 viimast numbrit pidid ka üht-teist sümboliseerima...

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#85

[quote=unicman]
~3 Gaz AA mootorit+ hulgaliselt igasugu väiksemaid vidinaid on nüüd siis emexis....
Äkki on kellegil Rakvere EMEX´i laos tuttavat, 3 mootorit need ju suured asjad ehk paisatvad välja
Vasta
#86

Taaskord sai eile mööda sõidetud Haapsalu Kuusakoski osakonnast ning too nädala eest komplektne Volga...nüüd kopaga ära räsitud ja hunniku otsas,ühe Sierra kere kõrval.Kadunud oli ka too teehöövel.Värava taga järjekorras aga üks suurem maastur (Pajero vms),käru triiki igasugu pisisodi täis.
Vasta
#87

SimmuJee Kirjutas:
speedsta Kirjutas:näidati, kuidas kõigepealt mossel elumahlad igast august välja lasti ja siis lõpuks platsi lagedaks rapiti. Oli väga \"kena\" vaatepilt

Nägin ka selle \"šõu\" ära. Kujutage nüüd ette kui võetakse üks inimese või looma surnukeha, trambitakse selle peal, loobitakse seda nagu topispalli ja lõpuks rebitakse tükkideks... Peaaegu sama teeb välja Sad Aga mõnele on see lihtsalt vaatemäng. Lisaks oli ekraanil ka telefon 6258666 - selle 3 viimast numbrit pidid ka üht-teist sümboliseerima...
samas saates näidati ka kuidas noored kasakad Opel Ascona klaasid ja luugi puruks lahmisid...huvitav kas nad oma esivanemad ka samamoodi viimsele teekonnale saadavad?
Vasta
#88

Tänase nähtu põhjal võib öelda täiesti kindlalt et üks Vaz 2101/011 on jälle vähem. Pilt ka. Pilt on tehtud Tondi tänaval ja tänase seisuga sai see siis pilti võetud, kuna homme on seal juba liiklus suletud...
Vasta
#89

See teema on omamoodi huvitav.Emex ruulib saab kahte moodi võtta.Sest kui mingi amsina osa või detaili tahad,võid selle alati sealt leida.Kuid emexi halb pool on see ,et igapäev hukkuba seal mitu vanategelast(masinat,ja ka kaherattalisi).Sad
Vasta
#90

ressu Kirjutas:...Sest kui mingi amsina osa või detaili tahad,võid selle alati sealt leida...

Selle masina detaili saamisvõimalus on ika väga väike, see oleneb emexitöötajate tujust, kuid enamjaolt siiski neil seda tuju ei ole, huvitav mis see tuleb radioakvtiivsusest või millest iganes.
Vasta
#91

Eile nägin Tartus, kuidas Turu tänavat mööda veeti poolhaagise peal PAZ 672-te ja furgooniga GAZ 52-te. Annaks jumal, et mitte Emexisse...
Vasta
#92

Üks 52/53 komplektne pikk-kabiin oli täna Paide Reopalu metallikokkuostupunkti hoovi peal. Ei tea sealseismise staatust/põhjust, kuid võib aimata...

Umbes kuu aega tagasi oli samas paigas kaks pealtnäha tervet GAZ 24.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#93

Pühapäevl Jõhvis käies jäi peale õppebussi silma veel Vaz 21011, mis oli kolmeks lõigatud. Tagumine osa oli NL aegse sõiduauto haagise peal ja eks ta \"sinna\" poole varsti liikuma hakkas ka. Esiots oli seal samas kõrval, katust ei näinud, ehk juba ära viidud
Vasta
#94

Nägin täna Pärnus äraütlemata ilust VAZ 2101. Väga hele õrn sinine, valgete turvarihmadega. Nigut pühademuna, karpide liistud ka küljes! Smile

loll on loll olla.
Vasta
#95

IIIFFFAR Kirjutas:Nägin täna Pärnus äraütlemata ilust VAZ 2101. Väga hele õrn sinine, valgete turvarihmadega. Nigut pühademuna, karpide liistud ka küljes! Smile
Jajah, seda võib Pärnus iga päev liikumas näha, Talve lõpus tekkis ja kahjuks on juhiks üks noormeesSad Alguses oli sel sixil ka tiivapeegel. Teine samaväärne null-üks on veel siniakas-roheline, aastast 74 ja olnud kogu aeg ühe omaniku käes ja müügiplaane tal ple.
Vasta
#96

käisin mingi aeg tagasi pärnus üht gaz21 vaatamas hind ei olnud soolane kuna mul niigi vähe polnud,siis lükkasin asja natuke edasi.Lahkudes ütles peremees kultsed sõnad (Mis ma tast ikka müün kui keegi ei taha,siis lõikan juppideks ja viin emexisse) arvestades,et hind oli emexi hinnast ikka kõrgem kui ma niipalju ei saa siis põhimõtteliselt ei müü (kus juures ma ei kaubelnud) väga palju olen kohand sellist suhtumist

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#97

p.j. Kirjutas:Lahkudes ütles peremees kultsed sõnad (Mis ma tast ikka müün kui keegi ei taha,siis lõikan juppideks ja viin emexisse) arvestades,et hind oli emexi hinnast ikka kõrgem kui ma niipalju ei saa siis põhimõtteliselt ei müü...

See näitab paljude eestlastele kahjuks ainuomast kadedat suhtumist. Et kui mina ei saa asjast midagi, mida ma tahan, siis teised ärgu ka saagu. Vanatehnika keeles - parem juba emeks, kui et keegi saab supersoodsalt endale \"väärtusliku\" asja.

Tegelikult tuleks teha meedia jms kaudu selgitustööd ikka ja jälle et projekt EI VÕRDU sõiduk. Kasvõi mingi vraki/jäänuse taastamistööd kruvihaaval kirjeldades ja välja tuues, kui palju maksis projekt ja palju taastamine. Pluss omaenda töökulu (mida ma usun, et vähemalt hr Autorestauraator on ka rahanumbrtitesse pannud). Siis ehk lõpevad need halad a la \"ma annan niiii väärtusliku asja poolmuidu ära\".


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#98

p.j. Kirjutas:käisin mingi aeg tagasi pärnus üht gaz21 vaatamas hind ei olnud soolane kuna mul niigi vähe polnud,siis lükkasin asja natuke edasi.Lahkudes ütles peremees kultsed sõnad (Mis ma tast ikka müün kui keegi ei taha,siis lõikan juppideks ja viin emexisse) arvestades,et hind oli emexi hinnast ikka kõrgem kui ma niipalju ei saa siis põhimõtteliselt ei müü (kus juures ma ei kaubelnud) väga palju olen kohand sellist suhtumist
Olen selliste otsa kukkunud kordi ja kordi ning paljud muhud on sattunud emexisse.
Vasta
#99

Veeres praegu tallinna betooni emexisse pildil koorega kohvi värvi olev aparaat. oli aheldatud esiratastega treilerile.


selline

Nelja uksega oli, klaasid ees, rool ja tuled küljes.
Äkki keegi tunneb huvi ja jõuab jaole.
Kuna veeres ise, siis järelikult ka sillad all jne.
Vasta

kulac Kirjutas:Veeres praegu tallinna betooni emexisse pildil koorega kohvi värvi olev aparaat. oli aheldatud esiratastega treilerile.


selline

Nelja uksega oli, klaasid ees, rool ja tuled küljes.
Äkki keegi tunneb huvi ja jõuab jaole.
Kuna veeres ise, siis järelikult ka sillad all jne.

See Opel tuli mulle treila peal Torupilli Selveri juures vastu - kas tõesti veeres EMEX-isse??? Silmanurgast paistis täiesti komplektne. Teab keegi öelda kas tegu on selle autoga mis Tondil Fordi keskuse taga hoovis seisis? Seal oli taoline koorevärvi 4D Rekord Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne