Peugeot 205 GTI 1.9 '89
#41

sisselaskes on jahutusvedelik ainult ,segusiibrite soojendamiseks plokikaanega sisselaskel vedeliku ühendust ei ole, võimalik et lahtivõttes kuhugi tilk peale läinud näiteks vooliku otsast tilk kukkunud klappide juurde
Vasta
#42

Tilgast on asi kaugel, kõigis neljas augus on päris palju seda vedelikku.
Vasta
#43

(18-04-2014, 11:00 AM)Multi Kirjutas:  Tilgast on asi kaugel, kõigis neljas augus on päris palju seda vedelikku.

Arvatavasti lekkis sisselaskekanalitesse kollektori eemaldamise ajal.
Vasta
#44

sisselaske eemaldamisel plokikaane küljest ei saa kuidagi vedelikku sinna minna , kuna ei ole sellist ühendust , ainuke koht kus on jahutus vedelik on segusiibi -õhuklepi juures ja see on mootoriga ühendatud voolikute kaudu . Kõige lihtsam tee pilti tahaks ka näha
Vasta
#45

Kas tõesti ei ole võimalik vaadata, kas mõni lahutuspinnas olev auk on veesärgiga ühendatud? Nii võibki arutlema jääda.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#46

sisselaksetihendite järgi ei paista olevat.
https://www.eparts.ee/catalog/#brand:88/...0229/tab:1

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#47

Aga mis augud need seal õhukanalite vahel silikoonirõngaga on? Rauatükk näpu vahel oleks muidugi oluliselt lihtsam.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#48

[Pilt: pinl1.jpg]
[Pilt: 205_b.jpg]


Mina keevitaks mootori poolsed kanalid kinni kui kahtlus, et lekib sisselaskesse kuskilt sh sisselaskekollektorist.
Võib ka nii olla, et plokikaanes kanalites mõrad ja sealt satub sisselaskesse
Vasta
#49

Jaa tõesti , olles näinud pilti läksin oma plokikaante virna kallale ja veendusin et leidub ka selline kaas , need alumised augud on jah jahutussärgiga ühenduses , kuid sisselaske poolt on need kinnised -kollektorisse nendest vedelikku ei lähe. Võimalik et karpa või monopritse süsteemidel on need kasutuses kollektori soojendamiseks . Gti puhul võib need rahulikult tihendiga katta
Vasta
#50

Niisiis, starteriga sai asi nüüd korda. Viisin reedel parandusse ja sain samal päeval ka kätte, vahetati starteri pendiks. Imelik küll, et uue starteri pendiks nii kiiresti otsad andis, aga mees, kes seda starterit parandas, näitas, et seal oli enne olnud mingi Hiina oma, mille ta nüüd originaalse Valeo omaga asendas. Selle jahutusvedeliku asja ei hakanud pikalt uurima, pilt tundus imelik, nii et võtsin pipeti ja kõrre abil selle vedeliku sealt kanalitest välja ja igaks juhuks kuivatasin salvrätiga ka üle. Ladusin jupid oma kohtadele tagasi ja keerasin võtit- mootor käivitus.
Mis tuledesse puutub, siis müstilisel kombel lahenes probleem iseenesest, pirne ma ümber ei tõstnud ega puhastanud ka kontakte. Läksin sõitma ja ühel hetkel märkasin, et mõlemad tuled näitavad ühtemoodi hästi.
Ah jaa, tellisin küll Inglismaalt omale stange sisse need lisaudutuled, aga tundub, et pakk on postis kaduma läinud, sest lubatud viie päeva asemel olen ootanud juba umbes kuu. Ostsin siis kohalikust kaubandusvõrgust mingid universaalsed udutuled, mis võib-olla sobivad, aga võib-olla on paar millimeetrit liiga laiad. Igatahes kui kunagi aega saan, siis katsun tegeleda ka nende paigaldamisega.

Sõitsin siis eile ringi ja tegin natuke pilte ka.

[Pilt: a1k9.jpg]
[Pilt: r37o.jpg]
[Pilt: j66x.jpg]
[Pilt: znxq.jpg]
[Pilt: qx12.jpg]
[Pilt: je9f.jpg]
Vasta
#51

Väga ilus. Nüüd on põhjust võtta ette vana Postimaantee... Seal saab suu kindlasti kõrvuni...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#52

Üsna kobe töesti teine, edu ja löbusaid kilomeetreid!Wink

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#53

Igaks juhuks võid jahutusvedeliku taset jälgida ja kui kahtlus jääb, et lekib võid süüteküünnla otsi ka jälgida.
Inglismaalt tellisid tuled loodan, et ikka LH udutuled ka neil LH/RH.
Kuhu sul pakk nüüd jäi?Saad sa täpsustada postitamise meetodi ja müüja, kes sulle sealtpoolt tuled müüs.Jälgimisnumbrit ei olnud?
Huvi pärast lihtsalt küsin.
Vasta
#54

(20-04-2014, 16:13 PM)Moto555 Kirjutas:  Igaks juhuks võid jahutusvedeliku taset jälgida ja kui kahtlus jääb, et lekib võid süüteküünnla otsi ka jälgida.
Inglismaalt tellisid tuled loodan, et ikka LH udutuled ka neil LH/RH.
Kuhu sul pakk nüüd jäi?Saad sa täpsustada postitamise meetodi ja müüja, kes sulle sealtpoolt tuled müüs.Jälgimisnumbrit ei olnud?
Huvi pärast lihtsalt küsin.
Tellides seal küll LH/RH valikut ei olnud ja loogiliselt võttes ei tohiks seal ju vahet olla ka? Igatahes tellisin 205gtidrivers.com lehe kaudu ja tavalise lennupostiga, kuna olen päris palju välismaalt asju tellinud ja siiani on suurem osa neist ka ilma jälgimiseta kohale tulnud. Tundub, et edaspidi tuleb ikka kindluse mõttes need lisaeurod välja käia.
Vasta
#55

Tuledel on ikka vahe ka udutuledel ja müüja käest saad küsida kas ta paki pani teele.
Eesti postist pead oma pakki otsima suure tõenäosusega.Koomiline eks, tellid inglismaalt paki ja see jõuab kohale siia 4 päevaga ja eesti post ei suuda seda postipakki kullerpunktist sihtkohta toimetada.Mul oli juhus kus pakk pendeldas 5 päeva 800m lõigu peal(kullerpunktist postkontorisse) ja 6ndal päeval sain teate, et tule järgi ja siis kui kisa juba suureks läks.
Helistasin eesti posti need jäid vastuse võlgu kus see punkt asub ja mingit kontaktnumbrit nad ka ei oskanud anda isegi postkontori oma mitte.
Sa võid helistada ja uurida oma paki asja ja raha peaksid sa tagasi saama kui kasutasid pay pali makset.
Vasta
#56

Moto555 reguleerib laternate tähistusega üle!
Ilmselgelt ajab sassi lähi- ja kaugtule laternate tähistustega ja ka need pole õigel kombel siia kirja pandud.
Udulaternal ei ole olemas RH/LH tähistust ja seda ei tohigi neil olla. On vaid B. Kui B puudub, pole tegemist udulaternaga. Udulaternal pole mitte mingisugust vahet, kas ta on mõeldud parem- või vasakpoolse liikluse jaoks. Valgusvihuks on ilma tõusude või langusteta kitsas triip ja seetõttu eraldi märgistust vasak- või parempoolse liikluse jaoks ei kasutata ehk kõikides maades kasutatakse kõikide maade liikluse jaoks mõeldud ühise standardi põhjal valmistatud udulaternaid. Standardi määrab valgusvihu kuju.
Vasta
#57

Mina loen seda mis on laternate peal kirjas.Tehnoülevaatuselt on lõbusalt koju saadetud tulesid vahetama ka!
Mulle see 205 igatahes meeldib
Vasta
#58

(20-04-2014, 22:02 PM)Multi Kirjutas:  osa neist ka ilma jälgimiseta kohale tulnud. Tundub, et edaspidi tuleb ikka kindluse mõttes need lisaeurod välja käia.

Eesti Posti kvaliteeti ja suhtumist arvestades on tähitud saadetis kindlasti parem variant. Olen nendega ka ise mitmeid kordi hädas olnud ja ühe pakiga praegugi - väidavad, et on püütud pakki väljastada, saaja pole aga järele tulnud ja saadeti tagasi Austraaliasse.
Tegelikkuses aga pole mulle saadetud pakikutset ning vahepealsel ajal olen ka mitmel muul pakil järel käinud ja alati küsinud, et kas on veel saadetisi kohale jõudnud.

Näiteks siit lehelt saab lugeda EP fopaade kohta:
http://www.facebook.com/groups/187649948103569/

Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta
#59

Mõistlik oleks GLS saadetis valida kui võimalik.See 12 jälgimisnumbriga pakk satub Eesti posti kätte.
Isiklikult on Itellaga meeldivad kogemused.
Tuledest niipalju, et teinekord on tehnoülevaatust sooritaval isikul ka keeruline nendest märgistustest aru saada ja kui valguvihk ei ole see, mis vaja ja kätte ei saa lähed kordusülevaatusega tagasi.Seadus reguleerib seda aga kuidas keegi tõlgendab on iseasi.
Auto mootori kohta kapote alt polegi pilti seda ootaks ka
Vasta
#60

Selliste "tõlgendajate" juurde ei ole vaja minna ülevaatust tegema. Tegemist eraettevõtega ja sureb välja kui seadust ei järgi.[/b]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne